Argentum Event > Programy Integracyjne > Ostatni walny zjazd PZPR – poczuj się jak w PRL

Ostatni walny zjazd PZPR – poczuj się jak w PRL


18 sierpnia 2019

Towarzysze i towarzyszki! Imprezowicze i Imprezowiczki! Nadejszła wiekopomna chwila, kiedy to partia nasza ukochana organizuje walny zjazd dla was wszystkich, ludu pracujący! Odrzućcie wszystkie elementy wywrotowe, oczyśćcie się ideologicznie i uprzejmie donieście znajomym o najlepszej imprezie, jaka może się przydarzyć – imprezie w stylu PRL. Wszak, jak mawiał sam towarzysz Wiesław – „zbudujmy, postawmy – niech se stoi!”.

Pomożecie? Pomożemy!

Program Partii programem narodu – jak głosi dobrze znane wam hasło. Tylko przy okazji zjazdu PZPR każden z was, drodzy obywatele, otrzyma legitymację członkowską Partii i kartki na jedzenie i napoje alkoholowe. Wspólnie odśpiewamy pieśń na cześć naszej ukochanej partii, a potem przystąpimy do konsumpcji wyrobów spożywczych ufundowanych przez naszych serdecznych przyjaciół ze Związku Radzieckiego! Pomożecie?

złote czasy PRL, impreza PRL

Demokracja demokracją, ale ktoś tu musi rządzić

Tylko towarzysz Gierek zadba o was tak, jak wy sami o siebie nie zadbacie towarzysze. Podczas imprezy, nasz ukochany przywódca zapewni nam obstawę ZOMO i ORMO, które to służby od razu wykryją potencjalne elementy wywrotowe, kapitalistów i warchołów! Sam towarzysz sekretarz wygłosi mowę tak płomienną, że wyniesie was ona do samych gwiazd jak dokonał tego sam Jurij Gagarin. Partia zaprosi Państwa do sklepu mięsnego, w którym Sklepowa z uśmiechem na twarzy opowie Wam towarzysze, jakie mięsiwo moglibyście zjeść, gdyby było ono w ogóle dostępne. I choć jedzenia, jak wszystkiego w czasach naszej ukochanej komuny, będzie w opór, to odczujecie Państwo klimat papieru toaletowego na miarę złota i pani bufetowej, która dzięki swoim układom może więcej, niż niejedna spółdzielnia!

Uczta dla oka i uczta dla podniebienia

Uczestnicy tej imprezy tematycznej w postaci walnego zjazdu PZPR będą mogli uraczyć swe oczy dekoracjami, jakich nie powstydziłby się sam Towarzysz Wiesław! Czerwona flaga naszej partii, najwyższej jakości cerata, a także najnowocześniejsza pralka marki „Frania” to tylko niektóre z dowodów na to, że wszystko, co zgniły zachód mówi o PRL-u to wierutne kłamstwa! Obywatel i obywatelki będą mieć również sposobność do zapoznania się przy najlepszej muzyce okresu realnego socjalizmu. Utwory muzyczne obejmować będą polskie nieprzejednane przeboje, jak i zagraniczne kawałki, za słuchanie których poza walnym zgromadzeniem towarzysze moglibyście się surowo tłumaczyć na posterunku Milicji! Nie zwlekajcie zatem i przybywajcie na walny zjazd PZPR. To ostatnia okazja, by zabawić się w klimacie PRL, zapoznać najwyższych dygnitarzy i dostać kawę bez kolejki!

Jeśli chcesz zorganizować imprezę w stylu PRL – zapraszamy do kontaktu!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event