Argentum Event > Programy Integracyjne > Olimpiada Firmowa – Najlepszy pomysł na integrację zespołu

Olimpiada Firmowa – Najlepszy pomysł na integrację zespołu


5 czerwca 2019

Pomysł na integrację – Olimpiada Firmowa!

Już w starożytności igrzyska olimpijskie były niezwykle ważnym wydarzeniem. Uważano je za najszlachetniejszą formę rywalizacji. Jak wielką wagę dla tamtejszej kultury były te zawody sportowe może świadczyć fakt, że na czas ich trwania przerywano wojny! Wszystko to, aby wszyscy, którzy chcą mogli wziąć w nich udział, a widzowie mogli bez uszczerbku na zdrowiu dotrzeć do Olimpii, gdzie igrzyska były rozgrywane.

W XXI wieku niewiele się zmieniło. Nadal jesteśmy zafascynowani sportem, a na Olimpiady zimowe i letnie czekamy z utęsknieniem. Wszyscy również zastanawiamy się, czy dalibyśmy sobie radę w takich zawodach. Teraz dzięki naszemu scenariuszowi sprawdzenie swoich umiejętności będzie możliwe!

Zawody sportowe, szczególnie w formie przez nas proponowanej to przede wszystkim ogromna frajda. Każda rywalizacja, czy to na boisku lub bieżni, czy też jeden na jeden, wzbudza w nas całą gamę emocji i wyzwala adrenalinę. Współpraca na zawodach sportowych powoduje, że zaczynamy inaczej patrzeć na swoich kolegów i koleżanki z biura. Wspólny cel, jakim w tym przypadku jest pokonanie innych drużyn, by zostać Firmowymi Mistrzami Olimpijskimi sprawia, że zaczynamy doceniać swoje talenty i umiejętności. Od razu lepiej się rozumiemy, a wszelkie komunikacyjne problemy z biurowych czterech ścian odchodzą w siną dal.

Organizując Olimpiadę Firmową czynisz pierwszy krok ku poprawie efektywności swoich pracowników. Jest to inwestycja, która buduje zespół i zwróci Ci się z nawiązką!

Jak wygląda Olimpiada Firmowa z Argentum Event?

Na start nasi animatorzy podzielą Twoją grupę na drużyny, które będą rywalizować w wielu zabawnych, kreatywnych i całkowicie nieoczywistych konkurencjach. Na tym etapie teamy wybiorą również swoje barwy oraz ustalą okrzyk zagrzewający ich do boju. Następnie rozpoczniemy Igrzyska uroczystą ceremonią otwarcia na “stadionie głównym” zmagań. Wszelkie zasady zostaną wyjaśnione przez konferansjera.

Wszystkie konkurencje będą odbywać się w jednym czasie. Żadna z drużyn nie będzie narażona na nudę i zbyt długie wyczekiwanie na swoją kolej. Po zakończeniu Fazy Zasadniczej i podliczeniu punktów na wszystkich czekać będą Wielkie Finały, które wyłonią Waszych firmowych mistrzów olimpijskich!

Jakie konkurencje mamy do zaoferowania?

Zawody takie jak te nie mogłyby się odbyć bez tradycyjnego przeciągania liny. Klasyczne i lubiane sporty, np. piłka nożna, siatkówka czy hokej odkryjemy dla Was w zupełnie nowych i niespodziewanych odsłonach. Zawody w darta przeprowadzimy w kilku opcjach, każda w wersji mega, a miłośnicy trafiania do celu będą mogli się sprawdzić w strzelaniu z łuku do tarcz i… siebie nawzajem!

Nie zabraknie również konkurencji, które będą wymagały stuprocentowej współpracy. Bez wspólnego porozumienia wygranie wyścigu gąsienic, biegu na ruroskoczkach czy pokonanie labiryntu nie będzie możliwe.

W jednym miejscu nie sposób opisać wszystkich dostępnych do wyboru możliwości. Zachęcamy do zajrzenia do działu Oferta lub naszego Portfolio, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak pełni wyglądają organizowane przez nas olimpiady.

Z jakiej okazji organizować olimpiadę firmową?

Również i na to pytanie nie mamy jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od okoliczności, celu eventu, a także uczestników. Olimpiadę firmową z najczęściej organizujemy na:

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event