Argentum Event > Programy Integracyjne > Odejdź od biurka jest karnawał! Wszystko co musisz wiedzieć o firmowej imprezie karnawałowej.

Odejdź od biurka jest karnawał! Wszystko co musisz wiedzieć o firmowej imprezie karnawałowej.


28 grudnia 2017

firmowa impreza karnawałowa

U nas w agencji panuje zasada, że każda pora jest dobra by zorganizować firmową imprezę integracyjną. Nie da się jednak ukryć, że karnawał to wyjątkowy czas w ciągu roku, kiedy bawimy się jeszcze głośniej i jeszcze więcej. Początek roku i jednocześnie środek zimy to idealny okres, aby rozgrzać się i rozruszać w rymie największych przebojów.

Kogo chcesz zaprosić?

Planując organizację zabawy karnawałowej musimy zacząć od określenia celu, jaki ma spełnić. Czy będzie to impreza integracyjna dla pracowników czy może wydarzenie dla partnerów i klientów biznesowych? Jest to istotne z punktu widzenia dalszej organizacji i wyboru odpowiednich atrakcji.

Karnawałowy must have

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy ma czas i chęci by zająć się od A do Z organizacją imprezy firmowej. Ale właśnie po to powstały agencje eventowe. My chętnie wysłuchamy wszystkich życzeń, próśb, pomysłów i przygotujemy dla Was szytą na mirę imprezę karnawałową.

Na imprezie karnawałowej z pewnością nie może zabraknąć pysznego cateringu, dobrej muzyki i zadowolonych gości ( każdy z tych punktów bierzemy na siebie). Jest jednak coś jeszcze, co kojarzy nam się z karnawałem – kolorowe stroje i przebrania! Tak tematyczne imprezy to zdecydowanie trafiony pomysł na karnawał.

Impreza karnawałowa z rozmachem

Tak jak wspomnieliśmy powyżej kolorowe, tematyczne i przebierane imprezy to – „to, co karnawał lubi najbardziej”. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się w tym okresie!

Impreza w klimacie lat 20stych – Wielki Gatsby

To propozycja, podczas której przenosimy się w czasie do okresu wytwornych lat 20stych. Cała sceneria, dekoracje, atrakcje mają sprawić, że poczujemy klimat tamtych lat. Proponujemy dobrą muzykę, mnóstwo konkursów z nagrodami, wystawny catering i eleganckie stroje.

Szczegóły imprezy Wielki Gatsby>>

Fluo Party

Kolejna nasza propozycja to Fluo Party, czyli noc, podczas której królować będą kolorowe światła, lampy UV, farby fluorescencyjne i świecące gadżety. W trakcie takiej imprezy karnawałowej nie może zabraknąć pokazów tańca w strojach fluo czy chociażby świecących drinków. Oczywiście najlepszy efekt uzyskamy, gdy wszyscy włączą się do zabawy, założą fluorescencyjne stroje, gadżety lub zrobią świecące w ciemności tatuaże.

Szczegóły imprezy Fluo Party>>

Saturday Night Fever

Ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie, kolorowe światła I największe przeboje to nasza kolejna propozycja na imprezę karnawałową w klimacie disco – Saturday Night Fever. Impreza tematyczna w stylu lat 70-tych z nawiązaniem do kultowego filmu „Gorączka Sobotnie Nocy” idealnie wpisze się w okres karnawałowy. Proponujemy połączyć to z kolorowym pokazem mody, tanecznym show w wykonaniu Disco Girls oraz wieloma tematycznymi konkursami. Oczywiście, jeśli mówimy „Saturday Night Fever” mamy na myśli wielkie hity i tańce do białego rana.

Szczegóły imprezy Saturday Night Fever>>

Jeszcze więcej karnawałowych inspiracji:

Thriller Night Party – mroczna impreza w klimacie nawiązującym do popularnego teledysku Michaela Jacksona
Złote lata PRL – zabawna impreza tematyczna w stylu PRL
W jedną noc dookoła świata – emocjonujący event, podczas którego miejsce imprezy zmieni się w podróżujący po świecie samolot
Gangnam Style Party – zwariowana zabawa z nawiązaniem do wielkiego hitu, który porwał do tańca cały świat
James Bond Casino Royale – wieczór w klimacie zainspirowanym jedną z części o przygodach wszystkim dobrze znanego agenta 007
Jeśli nasze propozycje przypadły Wam do gustu to koniecznie zajrzyjcie to sekcji – wieczorne imprezy tematyczne. Znajdzie tam znacznie więcej szczegółów i zdjęć 😉

W trakcie imprezy karnawałowej zarażaj pozytywną energią !
Niezależnie jednak od tego, kto jest naszą grupą docelową – impreza karnawałowa ma sporo zalet. Przede wszystkim jej wielkim aut jest fakt, że odbywa się na początku roku. Może być, zatem mocnym impulsem i dobrym sygnałem wysyłanym do zaproszonych gości. Pokazujemy w ten sposób, że chcemy wejść w nowy rok pełni energii, pozytywnego nastawienia i tym właśnie staramy się zarazić innych.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2019 Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.