Argentum Event > Programy Integracyjne > Nowości w ofercie wieczornych imprez tematycznych od Argentum!

Nowości w ofercie wieczornych imprez tematycznych od Argentum!


21 marca 2022

Nasza agencja ciągle się rozwija. Nie tylko sami się szkolimy, rozbudowujemy nasz magazyn i wyposażenie, ale też cały czas pracujemy nad nowymi atrakcjami dla naszych Klientów. Na początku 2022 roku skończyliśmy prace nad kolejnymi  programami wieczornych imprez tematycznych. Zaprosimy Was w różne, odległe zakątki naszego globu — poznajcie je teraz!

Wieczór w Paryżu

Ten wieczór będzie niezapomniany! Na chwilę wytchnienia zaprosimy Was na romantyczną wycieczkę do przepięknego Paryża! Noc wypełniona będzie francuską muzyką, lać będzie się szampan i spróbować będzie można tradycyjnych francuskich potraw. Jak na Paryż przystało, każdy uczestnik będzie mógł się odpowiednio wystroić i ucharakteryzować. Berety, apaszki, piękne sukienki, a nawet sztuczne wąsy we francuskim stylu – wszystko to sprawi, że od razu poczujecie paryski klimat!

Oczywiście miejsce imprezy wieczornej będzie odpowiednio udekorowane. Tematyczne scenografie w postaci elementów znanych z Paryża przyozdobią każdy kąt. Wieża Eiffla czy Łuk Triumfalny na Twojej imprezie? Nic trudnego – postawimy! Do tego wszechobecne będą czerwone dywany, paryskie latarnie, słupy z nazwami ulic itp. Całości dopełnią popularne młyny z Moulin Rouge!

Oprócz tego na uczestników eventu wieczornego czekać będzie masa atrakcji takich jak:

El Dia De Los Muertos

Kolejny wieczór tematyczny przeniesie Was na inny kontynent, bo aż do Meksyku! Tym razem zabierzemy Was na imprezę w stylu meksykańskiego święta zmarłych – El Dia de los Muertos, które w tym kraju jest obchodzone zupełnie inaczej niż na całym świecie. Jest to dzień pełen radości, kolorów, kwiatów i muzyki – wszystko to, by dusze zmarłych cieszyły się towarzystwem świętujących rodzin!

Przez cały wieczór nie zabraknie elementów nawiązujących zarówno do tego święta jak i kultury meksykańskiej. Cała sala będzie udekorowana girlandami, lampionami oraz kwiatami. Goście będą mogli zrobić sobie drinka z Fontanny z Tequili, a także wziąć udział w wielu tematycznych grach integracyjnych związanych z Meksykiem (np. rozbijanie piniaty czy nauka tańców latynoskich).

To święto słynie także z niesamowitych makijaży i przebrań. Każdy z uczestników będzie mógł maksymalnie wczuć się w klimat wydarzenia dzięki przygotowanym przez nas stoiskom z makijażem i przebraniami.

Miłośnicy kulinariów również nie będą mieli powodów do narzekania. Czekać na nich będzie wiele przekąsek oraz typowo meksykańskich dań!

Pin Up Party

Kolejna propozycja na tematyczny event wieczorny to podróż w czasie do lat 40/50’tych XX stulecia i Stanów Zjednoczonych! Dzięki tej imprezie poznacie styl Pin Up i wszystko to, co się z nim łączy.

Tak jak w przypadku poprzednich pomysłów, także i tym razem przestrzeń eventu zostanie odpowiednio przygotowana. Dominować będzie czerń, biel oraz czerwień, na ścianach zawisną tematyczne plakaty, wszechobecne będą winyle i gramofony oraz „szejki mleczne”. Nie zabraknie nawet szafy grającej, na której uczestnicy będą mogli zamówić swój własny utwór!

O oprawę muzyczną zadba profesjonalny DJ, lub jeśli taka będzie Wasza wola, coverowy zespół grający muzykę na żywo! Usłyszycie największe przeboje Presleya, Buddyego Holy czy Brandy Lee.

Jakie atrakcje dla Was przygotowaliśmy? Jest ich całkiem sporo, a te najpopularniejsze to:

Wśród gości eventu będą również znane osobistości! Kto by nie chciał spotkać Marylin Monroe albo Elvisa Presleya? Teraz będzie nawet okazja do wspólnego zdjęcia!


Masz dodatkowe pytania albo wątpliwości? Sprawdź więcej propozycji na tematyczne wieczory firmowe i nie zwlekaj i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów, do którego Ci bliżej:

Postaramy się pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Jedno wiemy na pewno – event zrealizowany z nami Twoi goście zapamiętają na długo!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event