Argentum Event > Programy Integracyjne > Na czym polega fenomen Fluo Party? 

Na czym polega fenomen Fluo Party? 


30 lipca 2021

Fluo Party – czyli impreza, podczas której przenosimy się w świat fluorescencyjnych kolorów, zwariowanych przebrań i efektownych makijaży. Ostatnimi czasy jest to jedna z najchętniej wybieranych opcji na wieczorny event wśród naszych klientów. 

Na czym polega ten ewenement? 

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nasi klienci w ankietach podają różne przyczyny, dlaczego zdecydowali się na wybór właśnie Fluo Party. Jedną z najczęściej wskazywanych przyczyn jest po prostu „chęć zrobienia czegoś niestandardowego”. I owszem, impreza w klimacie jaskrawych, magicznych kolorów podkreślonych światłem UV jest to coś, z czym na co dzień się nie spotykamy. Efekty, z jakimi mamy do czynienia przez kilka godzin imprezy widzimy raczej rzadko i do tego krótko, przeważnie przy okazji różnego rodzaju pokazów, wizyt w teatrze itp. W tym przypadku fluorescencyjny świat otacza nas dookoła przez całą noc i mamy go na wyciągnięcie ręki!

Jedną z ciekawszych odpowiedzi otrzymaliśmy od zastępcy prezesa jednej z dużych, polskich korporacji. Napisał, że tak był zachwycony zdjęciami i przekonał swoje szefostwo do zorganizowania Fluo Party, bo „magia kolorów wzbudziła w nim ogrom pozytywnych emocji”. Był przekonany, że pracownicy przedsiębiorstwa z pewnością docenią możliwość wyjścia z szarej rzeczywistości w piękny, kolorowy świat, który pozwoli im na chwilę zapomnieć o trudach pracy. Miał rację – widząc reakcje ludzi w trakcie imprezy, wiemy, że to był dobry wybór, a my wykonaliśmy dobrą robotę. 

Kolejną opinię przytoczymy w całości:

“Na Fluo Party zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Nasza firma nie jest duża, zatrudniamy 40 osób, ale od jakiegoś czasu czuliśmy pewne napięcia we wszystkich strukturach naszego przedsiębiorstwa. Szukaliśmy nietypowych rozwiązań, które pozwolą wszystkim zapomnieć o pracy, o goniących terminach i niesnaskach. Ta propozycja nas zaintrygowała. Uznaliśmy, że odrobina szaleństwa może obudzić w naszych pracownikach coś pozytywnego. Nie myliliśmy się. Ten wieczór, w trakcie którego każdy mógł na luzie się po prostu, po ludzku powygłupiać sprawił, że wróciliśmy wszyscy do  pracy pełni energii. Efekty widzimy na każdym kroku. Wzrosła efektywność, poprawiły się relacje. Już teraz zastanawiamy się, jaki motyw przewodni wybierzemy na kolejną imprezę.”

Nie sposób się nie zgodzić! My sami zauważamy jeszcze kilka innych zależności. Na każdej imprezie Fluo obecni są nasi animatorzy, którzy zapewniają uczestnikom wiele atrakcji, które niejako się ze sobą łączą. Obecny na miejscu kącik do Make-upu odwiedza niemal każdy uczestnik, wszak wszyscy chcą się odpowiednio pomalować i ucharakteryzować. W przebieralni dostępne są również elementy garderoby, które goście mogą wykorzystać do przebrania się. Ogłoszony konkurs na najlepszą charakteryzację powoduje, że oblegane jest również Fluo Koło Fortuny, na którym można wygrać dodatkowe Fluo Gadżety. Wszystkie dodatkowe atrakcje i konkursy zależą od indywidualnych predyspozycji klientów.

Pozytywne reakcje wywołują również małe elementy, które nierzadko budzą zainteresowanie. Jednym z takich detali są chociażby Fluo Drinki! Któż z nas nie chciałby wypić świecącego Mojito? No właśnie 😉 

Podsumowując, tematyczna impreza wieczorna Fluo Party swoją popularność zawdzięcza uniwersalności. Będą się na niej bawić ludzie w każdym wieku i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie sposób znaleźć odpowiedzi na pytanie, co jest tak wyjątkowego we Fluo Party, że każdy chce chociaż raz ten scenariusz zrealizować. Jedno jest pewne – nikt z imprezy w świecie fluorescencyjnych barw nie wychodzi niezadowolony. Chce się tylko więcej i więcej…

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event