Argentum Event > Programy Integracyjne > Marvel czy DC? Które uniwersum wybrać na imprezę firmową?

Marvel czy DC? Które uniwersum wybrać na imprezę firmową?


16 września 2019

I wtedy zza kserokopiarki wyłonił się on. Jego czarna peleryna i maska z czarnymi uszami zwiastowała kłopoty. Uśmiechnął się, przyłożył rękę do ust, by wezwać swój super szybki pojazd, a następnie udał się do wyjścia ewakuacyjnego. Nikt nie dał słynnego znaku na niebie, którym go przywoływano. I dopierodopiero kiedy zdjął maskę i ukazał swe oblicze obecnym w budynku pracownikom, okazało się, że to… Heniek z działu sprzedaży. Super bohaterowie znani z komiksów to genialny pomysł na imprezę firmową. Oczywiście od razu przychodzą tu na myśl postacie z dwóch największych komiksowych stajni – Marvela i DC. Jak wybrać zatem tę lepszą opcję? Czy przybyli na imprezę goście będą chcieli przekonać się, czy Superman pokona Batmana? A może Iron Man położy kres rządom Kapitana Ameryki?

marvel, impreza firmowa, przebranie

Należy kierować się sławą…

Oprócz pytań o istotę bycia mężczyzną, sens istnienia czy byt swojej rodziny, równie nurtujące panów pytania to te z serii „kto wygra – Alien czy Predator?”. Nie inaczej jest w przypadku głównych bohaterów komisów i filmów animowanych. Warto jednak pamiętać, że tylko niektóre postacie znane są absolutnie wszystkim – także tym, którzy tematyką nie interesują się wcale, a przecież tematyczna impreza firmowa jest dla nich! Rzeczywiście, trzeba urodzić się na Saturnie by nie znać takich osobistości świata animowanego jak Batman, Spiderman, Superman czy nawet Kobieta Kot. Zdecydowanie mniej osób może kojarzyć Ant-Mana (a tłumaczenie nazwy jako „człowiek-mrówka” zdecydowanie nie pomaga utrzymać powagi sytuacji), Thora, Aquamana, a nawet stosunkowo popularną Wonder Woman. Z pozoru wydaje się więc, że lepszym pomysłem jest zdecydowanie się na stajnię DC, niż Marvela. Jednak warto pamiętać o zapaleńcach, którzy chętnie wyjaśnią kolegom z pracy istotę i charakterystykę mniej znanych postaci. Być może warto więc połączyć te dwie rzeczy?

Złoty Środek – Jedni kontra drudzy

Nie ma nic lepszego, niż przekonanie się, który z ulubionych bohaterów jest lepszy. Czy atrakcyjna Pani Małgosia z działu marketingu podbije serca gości jako Wonder Woman? A może wysportowany Marcin z działu zarządzania zrobi furorę jako Iron Man? Powrót do dziecięcych pytań bez odpowiedzi zdaje się być fantastycznym pomysłem na oderwanie pracowników od szarej rzeczywistości. Przebieranki za dowolną postać z jednego lub drugiego uniwersum zapewni wiele godzin naprawdę wyśmienitej zabawy. Doskonale sprawdza się tu powiedzenie, że każdy z nas do końca życia ma w sobie coś z dziecka. Warto wykorzystać to chcąc zapewnić naszym pracownikom miło spędzony czas na tematycznej imprezie firmowej.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event