Argentum Event > Programy Integracyjne > Firmowe Andrzejki 2023 – czyli wyjątkowa integracja dla pracowników!

Firmowe Andrzejki 2023 – czyli wyjątkowa integracja dla pracowników!


20 czerwca 2023

Andrzejki od zawsze kojarzą nam się z różnego rodzaju wróżbami i czarami, jednak warto przełamywać utarte schematy i postawić w tym toku na całkowicie coś innego. Andrzejkowa impreza tematyczna to idealny sposób, aby tego dokonać! To także fantastyczny pomysł na jesienną integrację dla pracowników w 2023 roku. Przygotowaliśmy dla Was kilka oryginalnych propozycji na firmowe andrzejki. To może być najlepsza propozycja tematycznej integracji dla Twoich pracowników! Wybierz aktywności i zabawy oraz atrakcje, a my zajmiemy się organizacją imprezy andrzejkowej dla Twojej firmy!

Propozycja nr 1: firmowa impreza andrzejkowa w świecie PRLu!

powrót do PRL, pomysł na atrakcje

Większość z Was pewnie nie pamięta, jak to było „za komuny”. Dzięki naszej imprezie tematycznej – Złote Czasy PRL-u – będziecie mieć okazję, by choć na chwilę przenieść się w czasy wszędobylskiego ZOMO, kartek i pustych półek w sklepach. Każdy uczestnik otrzyma partyjną legitymację, kartki na alkohol i jedzenie, a  w toalecie spotkacie nieśmiertelną klozetową babcię!  Na sali porządku pilnować będzie oczywiście milicja.

Jak to bywa podczas typowych imprez andrzejkowych, nie może zabraknąć oczywiście charakterystycznych dla tego dnia zabaw i konkursów. Lanie wosku, wróżenie z fusów, igliwia lub butów to pozycje obowiązkowe. Oprócz tego możemy przeprowadzić wiele innych konkursów, które zaaranżujemy w andrzejkowym klimacie.

Na takiej imprezie nie zabraknie również samego Towarzysza Gierka! Wygłosi on płomienną przemowę, a cały późniejszy wieczór spędzi na jedzeniu wybornych potraw z cateringu i sprawdzaniu jakości serwowanych trunków. Czy jego uwadze umkną próby przemycenia zachodniej, muzycznej propagandy przez miejscowego wodzireja? Z pewnością się przekonamy!


Propozycja nr 2: Flurescencyjna integracja pracownicza

fluo dancers, colours, impreza firmowa fluo

Na takiej zabawie andrzejkowej jeszcze nie byliście! Tego jesteśmy pewni. Fluo Party to niesamowicie świecąca propozycja na integrację dla pracowników. W tym roku blask świec i wosk goszczące podczas tradycyjnych andrzejek zamieniamy na lampy UV, kolorowe reflektory i farby fluorescencyjne. Podczas fluo-integracji dla pracowników każdy będzie błyszczeć. Dla wszystkich gości przygotujemy bowiem mnóstwo świecących w ciemności gadżetów. O wyjątkowy efekt zadbają również fluo wizażystki, które stworzą odblaskowe makijaże, tatuaże i fryzury. Dodatkowo każdy uczestnik imprezy będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej na to wydarzenie garderoby.

Oczywiście nie zabraknie gier, konkursów i pokazów. Jedną z atrakcji wieczoru będzie występ pięknych fluo tancerek. Artystki po występie zostaną z uczestnikami, by nauczyć wszystkich prostego układu tanecznego. Wyobrażacie sobie ten efekt, gdy cała Wasza „świecąca” firma zatańczy wspólnie do jednego układu?

Podczas firmowych andrzejek rozbrzmiewać będą największe przeboje. Współpracujemy z najlepszymi DJ’ami z całej Polski!


Propozycja nr 3: Alicja w Krainie Czarów

królowa kier, alicja w krainie czarów, event tematyczny

Czy zastanawialiście się kiedyś, co Alicja znalazła po drugiej stronie lustra? Chcielibyście przeżyć równie ciekawe przygody jak ona? Nadszedł czas, by zaspokoić Waszą ciekawość i przenieść Was w czarodziejski świat stworzony przez Lewisa Carrolla! Nasze dekoracje oraz stroje animatorów i konferansjera sprawią wszystkich gości w zachwyt. Ten wieczór na długo zapadnie uczestnikom w pamięci również dzięki niezwykłemu pokazowi iluzjonisty. Molekularne show barmańskie będzie idealnym zwieńczeniem przygotowanych atrakcji.

Uczestnicy imprezy do dyspozycji będą mieć także fotobudkę pełną „alicjowych” gadżetów i strojów. Każdy, chociaż na chwilę będzie mógł poczuć się jak Szalony Kapelusznik, Biały Królik lub Królowa Kier! Z pewnością zaczarowany świat Alicji w połączeniu z aurą wróżb andrzejkowych sprawi, że impreza nabierze jeszcze większej oryginalności.


Propozycja nr 4: Meksykańskie Święto w Polsce!

makijaż na event

 

Co prawda El Dia de Los Muertos to meksykańskie święto zmarłych obchodzone na początku listopada, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść je w Polsce na nieco późniejszy termin. Szczególnie że dekoracje i stroje, jakie zaproponujemy na taki wieczór, doskonale wpiszą się w Andrzejkowy klimat! W tym roku impreza z okazji imienin Andrzeja może być pełne kolorów, kwiatów, girland i lampionów. Zabawa do białego rana potrwa przy akompaniamencie muzyki latynoskiej, a na gości czekać będzie catering w meksykańskim stylu, a także drinki i napoje prosto znad Jukatanu!

Dzięki naszym animatorom, stoisku z przebraniami i charakteryzacją wszyscy uczestnicy będą mogli się odpowiednio wystroić czy wymalować twarze. Dodatkowe atrakcje, które umilą imprezę andrzejkową to np.:

Jesteśmy pewni, że taką imprezę wszyscy zaproszeni przez Ciebie goście zapamiętają na bardzo, bardzo długo!


Propozycja nr 5: Mroczne Andrzejki Firmowe

michael jackson wieczór inspirowany

Jeśli lubicie mroczne klimaty, niestraszne Wam zjawy, duchy i potwory to mamy dla Was idealną propozycję na tegoroczną imprezę andrzejkową – Thriller Night Party. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza w klimacie nawiązującym do kultowego teledysku gwiazdy popu Michaela Jacksona – „Thriller”. Podczas tego eventu, na gości czekać będzie mnóstwo konkursów, zabaw i niespodzianek.

Wiemy, jak sprawić, by wszyscy poczuli prawdziwy mroczny i tajemniczy klimat, a integracja na długo zapadła w pamięci. Zadbamy o odpowiednie dekoracje, dodatki, a także garderobę. Każdy z uczestników będzie mógł zmienić się w prawdziwego potwora, zjawę czy straszydło. Oczywiście dopilnujemy również, aby catering był strasznieeee pyszny! Z kolei nasz upiorny DJ dopilnuje, by parkiet był pełny przez całą noc!

Thriller Night Party to świetna alternatywa dla tradycyjnych andrzejek! Zachowacie klimat tego wieczoru, spędzając go jednak zupełnie inaczej  niż dotychczas 😉

Więcej pomysłów na jesienną integrację dla pracowników

Nie jesteście pewni czy wolicie wieczorną imprezę andrzejkową, czy może dzienną integrację? Chcecie poznać więcej naszych pomysłów na firmowe andrzejki lub po prostu jesienną integrację dla pracowników ? Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi scenariuszami. Oczywiście pamiętajcie, że jesteśmy otwarci na Wasze propozycję i możemy stworzyć program dedykowany specjalnie dla Was!

Uwaga! Istnieje możliwość organizacji Andrzejek Firmowych w 2023 roku również w wersji ONLINE!

 > Zapytaj nas o szczegóły! <

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event