Argentum Event > Programy Integracyjne > Odejdź od biurka – zbliża się karnawał! Wszystko co musisz wiedzieć o firmowej imprezie karnawałowej.

Odejdź od biurka – zbliża się karnawał! Wszystko co musisz wiedzieć o firmowej imprezie karnawałowej.


25 stycznia 2024

W naszej agencji panuje zasada, że każda pora jest dobra, by zorganizować firmową imprezę integracyjną. Nie da się jednak ukryć, że karnawał to wyjątkowy czas w ciągu roku, kiedy bawimy się jeszcze głośniej i jeszcze więcej. Początek roku i jednocześnie środek zimy to idealny okres, aby rozgrzać się i rozruszać w rytmie największych przebojów. Aby firmowa impreza karnawałowa zakończyła się sukcesem, musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Postaramy się je poniżej przedstawić.

saturday night disco fever

Kogo chcesz zaprosić?

Planując organizację zabawy karnawałowej, musimy zacząć od określenia celu, jaki ma spełnić. Czy będzie to impreza integracyjna dla pracowników, czy może wydarzenie dla partnerów i klientów biznesowych? Jest to istotne z punktu widzenia dalszej organizacji i wyboru odpowiednich atrakcji czy chociażby miejsca, gdzie event ma się odbyć.

Impreza karnawałowa z rozmachem

Na imprezie karnawałowej z pewnością nie może zabraknąć pysznego cateringu, dobrej muzyki i zadowolonych gości (każdy z tych punktów bierzemy na siebie). Jest jednak coś jeszcze, co kojarzy nam się z karnawałem – kolorowe stroje i przebrania! Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w organizacji tego typu imprez, możemy z czystym sumieniem zaproponować Wam kilkanaście sprawdzonych scenariuszy na karnawałowe imprezy tematyczne. Gwarantujemy, że każdy z nich bez problemu sprawdzi się w okresie szampańskiej zabawy. Jeśli jednak nasza propozycja będzie niewystarczająca, możemy każdy scenariusz „zaktualizować” i dodać do niego dodatkowe, karnawałowe elementy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które opisujemy poniżej!

Impreza w klimacie lat 20-stych – Wielki Gatsby

To propozycja, podczas której przenosimy się w czasie do okresu wytwornych lat 20-stych. Cała sceneria, dekoracje, atrakcje mają sprawić, że poczujemy klimat tamtych lat. Przepych i bogactwo, jakie zafunduje nam Wielki Gatsby, zachwyci z pewnością każdego! Proponujemy dobrą muzykę, mnóstwo konkursów z nagrodami, wystawny catering i eleganckie stroje.

>> Szczegóły imprezy Wielki Gatsby <<

Fluo Party

Kolejna nasza propozycja to Fluo Party, czyli noc, podczas której królować będą kolorowe światła, lampy UV, farby fluorescencyjne i świecące gadżety. W trakcie takiej imprezy karnawałowej nie może zabraknąć pokazów tańca w strojach fluo czy chociażby świecących drinków. Oczywiście najlepszy efekt uzyskamy, gdy wszyscy włączą się do zabawy, założą fluorescencyjne stroje, gadżety lub zrobią świecące w ciemności tatuaże.

>>Szczegóły imprezy Fluo Party<<

Saturday Night Fever

Ekstrawaganckie stroje, fryzury boogie, kolorowe światła i największe przeboje to nasza propozycja na imprezę karnawałową w klimacie disco – Saturday Night Fever. Impreza tematyczna w stylu lat 70. z nawiązaniem do kultowego filmu „Gorączka Sobotniej Nocy” idealnie wpisze się w okres karnawałowy. Proponujemy połączyć to z kolorowym pokazem mody, tanecznym show w wykonaniu Disco Girls oraz wieloma tematycznymi konkursami. Oczywiście, jeśli mówimy „Saturday Night Fever” mamy na myśli nieśmiertelne hity i tańce do białego rana!

>> Szczegóły imprezy Saturday Night Fever <<

Alicja w Krainie Czarów

Bardziej karnawałowo w tym przypadku już być nie może. Możliwości, jakie daje nam scenariusz w świecie Alicji w Krainie Czarów, są ogromne. Nie tylko jest to jedna z imprez, gdzie w klimacie tego magicznego świata udekorowane jest niemal wszystko, to jeszcze zarówno animatorzy, konferansjer jak i DJ są odpowiednio przebrani! Uczestnicy imprezy również będą mogli wcielić się w bohaterów tej bajki – garderoba dla nich przygotowana pełna będzie przeróżnymi strojami i gadżetami.

Konkursy, zabawy i pokazy artystyczne na tej imprezie również są inne niż zwykle. Motywem przewodnim będzie oczywiście magia! Zachęcamy do sprawdzenia na własnej skórze, co się kryje po drugiej stronie lustra… 🙂

>Szczegóły imprezy Alicja w Krainie Czarów <<

Jeszcze więcej karnawałowych inspiracji:

Thriller Night Party – mroczna impreza w klimacie nawiązującym do popularnego teledysku Michaela Jacksona
Złote lata PRL – zabawna impreza tematyczna w stylu PRL
Podróż dookoła świata – emocjonujący event, podczas którego miejsce imprezy zmieni się w podróżujący po świecie samolot
James Bond Casino Royale – wieczór w klimacie zainspirowanym jedną z części o przygodach wszystkim dobrze znanego agenta 007
Flower Power Party – wycieczka w szalone lata 70-te i świat kolorowych Dzieci Kwiatów!

Jeśli nasze propozycje przypadły Wam do gustu, to koniecznie zajrzyjcie to sekcji – wieczorne imprezy tematyczne. Znajdziesz tam znacznie więcej szczegółów i zdjęć 😉

W trakcie imprezy karnawałowej zarażaj pozytywną energią !

Niezależnie jednak od tego, kto jest naszą grupą docelową – impreza karnawałowa ma sporo zalet. Przede wszystkim jej wielkim atutem jest fakt, że odbywa się na początku roku. Może być, zatem mocnym impulsem i dobrym sygnałem wysyłanym do zaproszonych gości. Pokazujemy w ten sposób, że chcemy wejść w nowy rok pełni energii oraz pozytywnego nastawienia. Postaramy się zarazić tym innych!

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie każdy ma czas i chęci, by zająć się od A do Z organizacją imprezy firmowej. Ale właśnie po to powstały agencje eventowe. My chętnie wysłuchamy wszystkich życzeń, próśb, pomysłów i przygotujemy dla Was szytą na miarę imprezę karnawałową dla Waszej firmy.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event