Argentum Event > Programy Integracyjne > 10 propozycji tematycznej imprezy dla pracowników w 2024 roku!

10 propozycji tematycznej imprezy dla pracowników w 2024 roku!


4 kwietnia 2023

Decyzja o tym, aby zorganizować firmową imprezę zapadła. Zastanawiasz się już więc nad organizacją imprezy dla pracowników, ale wciąż brakuje Ci pomysłu? Chciałbyś, aby integracja pracowników była skuteczna? Chciałbyś, aby wszyscy dobrze się bawili, ale nie zadowalają Cię szablonowe rozwiązania i nudne programy integracyjne? To zupełnie tak jak nas! Zabawy integracyjne w firmie nie są nam obce, gdyż od dekady zajmujemy się organizacją imprez pracowniczych. Codziennie w pocie czoła pracujemy nad tym, aby nasze pomysły i scenariusze na imprezy integracyjne były jak najlepsze. Przedstawiamy poniżej 10 najlepszych propozycji na imprezę firmową! 

Posiadamy również bogatą ofertę eventów online! Szczegóły znajdziesz na dole tekstu.

Zasugerujemy coś dla entuzjastów zdrowej sportowej rywalizacji, miłośników gotowania i smakołyków! Mamy coś dla osób chcących sprawdzić się przed obiektywem profesjonalisty, czy też pasjonatów majsterkowania. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać którąś z naszych idei na dzienną imprezę dla pracowników.

Gotowe pomysły i propozycje na imprezę integracyjną dla pracowników w 2024 roku

Pomysłów na imprezy integracyjne mamy co niemiara. Te 10 wybranych i przedstawionych poniżej uważamy za jedne z najlepszych w naszej ofercie. Spędziliśmy dużo czasu, by wszystkie te scenariusze były naprawdę dopracowane, a nasi Klienci zadowoleni z ich realizacji. Każdy bowiem pomysł na imprezę firmową musi być odpowiednio przygotowany i poprowadzony do samego końca. Zdarza się tak, że uczestnicy początkowo są nieśmiali i niechętni do zabaw. Wówczas powinni wkroczyć doświadczeni animatorzy, którzy rozluźnią atmosferę i zachęcą niezdecydowanych do wspólnej zabawy. Dzięki temu impreza integracyjna dla pracowników zamieni się w niesamowitą przygodę i świetny wieczór 🙂

Warsztaty integracyjne dla pracowników

1. Warsztaty filmowe – Magia Hollywood

Pierwsza propozycja imprezy dla pracowników to warsztaty filmowe, które gwarantuję dobrą zabawę i sporą dawkę śmiechu. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje zdolności aktorskie. Uczestnicy eventu mają możliwość wcielić się w rolę aktorów, reżyserów oraz scenarzystów i wspólnie nakręcić swoją pierwszą krótkometrażową produkcję filmową. Wszystko to oczywiście w formie świetnej zabawy, przebieranek i charakteryzacji. Uczestnicy mogą przemienić się w swoje ulubione postacie filmowe lub wykreować zupełnie nowe. Nad sprawnym przebiegiem imprezy integracyjnej pieczę sprawować będą animatorzy, a goście będą mogli poprosić o pomoc i poradę zawodowych filmowców!

Zwieńczeniem imprezy może być wielka gala, podczas której najlepsi stają na czerwonym dywanie, by odebrać zasłużone nagrody filmowe. Kto wie, może ktoś odkryje nową pasję?

Jeśli zainteresował Cię ten pomysł na integrację pracowników, poznaj szczegóły na podstronie Magii Hollywood!

 

2. Warsztaty fotograficzne – Cztery Pory Roku

A może by tak stanąć przed obiektywem i stworzyć wspólnie wyjątkowy firmowy kalendarz? Warsztaty fotograficzne to nasz kolejny pomysł na świetną imprezę dla pracowników. Jest to rewelacyjna opcja na pracę zespołową, której efekt wszyscy pracownicy będą mogli podziwiać przez cały rok kalendarzowy. Aby rezultat całodziennej pracy był zadowalający, ważne jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa oraz zapewnienie uczestnikom wielu ciekawych przebrań i gadżetów.

Zwieńczeniem dnia może być uroczysta gala, na której wręczone zostaną nagrody za najlepsze i najciekawsze fotografie, a także zostaną zaprezentowane wszystkie stworzone tego dnia prace.

Jeśli uważasz, że warsztaty fotograficzne to idealna propozycja eventu dla Twoich pracowników, koniecznie do nas zadzwoń!

Impreza w formie zabaw konstruktorskich

3. Tuning samochodów – Odpicuj Brykę!

Czas, aby troszkę pomajsterkować i stworzyć nową najszybszą i najefektywniejszą „brykę w mieście”! Nasza kolejna propozycja na integrację firmową polega na tym, że goście podczas imprezy tuningują kultowe i wszystkim znakomicie znane „maluszki”, czyli Fiaty 126p, polonezy, Fiaty Seicento czy Daewoo Tico. Można przerobić dosłownie wszystko i sprawić, by samochód wyglądał atrakcyjniej oraz był szybszy od auta rywali. Oczywiście można wybrać też inne modele pojazdów, które już nie nadają się do jazdy. Każdy samochód można troszkę upiększyć, zanim trafi na złom do rozbiórki.

Kulminacyjnym punktem dnia będzie wyścig pomysłowo przerobionych bolidów! Kto okaże się najszybszy z firmy? Gwarantujemy, że zabawy będzie co niemiara!

Jesteś już tylko o krok od świetnej imprezy dla Twoich pracowników, jaką jest Odpicuj Brykę! W razie pytań skontaktuj się z nami. Z chęcią na nie odpowiemy!

 

4. Zabawy konstruktorskie – Zlot szalonych konstruktorów

Jeśli klimat wcześniejszego pomysłu Wam się podoba, to mamy jeszcze jedną podobną propozycję. Co powiecie na to, aby podczas imprezy dla pracowników postawić ich przed wyzwaniem stworzenie swojego pojazdu od podstaw? I to z nietypowych części takich jak kartony, bibuły, rurki, stare części od samochodów czy rowerów i wielu innych dziwnych przedmiotów? Zadanie uczestników polega na stworzeniu jak najciekawszego, pomysłowego i niepowtarzalnego pojazdu! Na koniec każda drużyna wystartuje ze swoją maszyną w zawodach, które wyłonią najszybszą i najsprawniejszą ekipę w firmie!

Dowiedz się więcej, odwiedzając podstronę Zlotu Szalonych Konstruktorów!

Zabawy na imprezę firmową sprawdzająca spryt i sportowego ducha walki

5. Scenariuszowa gra terenowa – Las Zbrodni

Lubisz tajemnice, niewyjaśnione sprawy i mrożące krew w żyłach kryminały? Mamy dla Ciebie i Twoich pracowników świetną propozycję! Waszym zadaniem będzie odkrycie, kto stoi za makabryczną zbrodnią dokonaną w pobliskim lesie. Prokuratura i policja utknęła w martwym punkcie i teraz tylko specjaliści z Twojej firmy mogą odkryć prawdę. Czas goni, oskarżyciel się niecierpliwi – na wskazanie zabójcy będziecie mieć tylko 4 godziny! Bez obaw, otrzymacie odpowiedni sprzęt, wskazówki odnajdziecie po drodze, dzięki czemu z pewnością odkryjecie, kto stoi za morderstwami.

Gra scenariuszowa Las Zbrodni to ciekawe wyzwanie, a także świetna zabawa budująca zespół oraz umiejętności pracy w grupie. Cała zabawa odbywa się oczywiście w plenerze, na świeżym powietrzu.

6. Rywalizacja sportowa – Olimpiada Firmowa

Kolejna propozycja, która może być motywem przewodnim imprezy pracowniczej to rywalizacja sportowa. Warto postawić na zabawne, niestandardowe konkurencje, podczas których współpracownicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Impreza dla pracowników w formie zawodów sportowych przede wszystkim musi obfitować w konkurencje niewymagające specjalnych umiejętności i świetnej kondycji, tak aby każdy mógł się przy tym dobrze bawić. Warto też zadbać o konkurencje zespołowe, co pozwoli zintegrować grupę i wzmocnić więzy międzyludzkie.

Nad sprawnym przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwać będzie prowadzący oraz nasi doświadczeni animatorzy. Na koniec odbędzie się uroczysta dekoracja z wręczeniem pucharów oraz nagród. W naszej zabawie istotne jest to, że nigdy nie ma przegranych! Jest to idealna propozycja na piknik firmowy!

Zainteresowany? Sprawdź szczegóły Olimpiady Firmowej!

7. Sabotażysta- Gra terenowa

Kolejny pomysł na integrację firmową to gra terenowa Sabotażysta! Uczestnicy tej zabawy będą musieli zdobyć konkretną ilość gotówki poprzez wykonywanie zadań, rozwiązywanie zagadek, testów oraz łamigłówek. Wśród biorących udział w grze będzie jednak nikczemny sabotażysta, który będzie się starać pokrzyżować te plany. Ten, kto wcieli się w jego rolę, będzie musiał wykazać się inteligencją, przebiegłością i spontanicznością. Pozostali zawodnicy będą mieli szansę go zdemaskować w trakcie zabawy. W scenariusz całej zabawy możemy wpleść elementy związane z Twoją firmą i jej codziennym życiem. Kto okaże się sabotażystą? Czy uczestnicy zdobędą nagrodę bez przeszkód? Sprawdźcie sami!

Impreza pełną gębą

8. Warsztaty kulinarne – Majsterszef, czyli oddaj fartucha

Pozostając w klimacie smakołyków, mamy jeszcze jedną propozycję. Nauka gotowania na wesoło, czyli warsztaty kulinarne w formie rywalizacji o miano najlepszych kucharzy. Całość utrzymana w klimacie popularnego show Masterchef. Uczestnicy w grupach pod wodzą profesjonalnych kucharzy muszą przygotować jak najlepsze dania. A na koniec komisja zdecyduje, który zespół zasługuje na miano „Majsterszefa”, a który musi oddać fartuch. Znów pozytywna dawka energii, emocji i zdrowej rywalizacji. I oczywiście dużo pyszności!

Jeśli uważasz, że Majsterszef to pomysł dla Ciebie – nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Dobra zabawa w połączeniu z postawą społecznie odpowiedzialną (CSR)

9. Budowa bud dla bezdomnych psów – Reksio na swoim

Nasza kolejna propozycja to połączenie dobrej zabawy ze społeczną odpowiedzialnością (CSR). Uczestnicy imprezy wspólnie mogą zbudować piękne budy, czyli domy dla bezdomnych i potrzebujących psów ze schroniska. I znów podczas przygotowywania takich domków dla psiaków, można wykorzystać swoją kreatywność i pomysłowość, by zamiast zwykłej brązowej budy do schroniska trafiły fantastyczne, kolorowe i niepowtarzalne domki.

Chcesz pomóc, organizując z nami zabawę Reksio Na Swoim? Czekamy na Twój telefon!

Impreza improwizowana!

10. Warsztaty improwizacji kabaretowej.

Jest to jeden z najweselszych pomysłów na imprezę integracyjną na świecie! Improwizacja Kabaretowa polega na tym, że aktorzy na scenie odgrywają komediowe scenki na podstawie sugestii dostarczanych przez publiczność. W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się wielu przydatnych umiejętności, które będą mogli wykorzystać później w pracy w grupie. Nie tylko będzie to okazja do przełamania barier, ale także do nauczenia się szybkiego reagowania na sytuacje w trakcie rozmów czy efektywnego słuchania rozmówców.

Na koniec, tuż przed imprezą wieczorną aktorzy przeprowadzający warsztaty wystąpią przed uczestnikami na scenie. Bez obaw, świeżo upieczeni improwizatorzy również będą mogli wystąpić na scenie!

Bonus: eventy online

2020 rok zaskoczył nas wszystkich pandemią, która na długi czas odcięła wszystkich od wspólnych spotkań. Sporą część eventów ze względów bezpieczeństwa trzeba było całkowicie odwołać lub je przenieść. Jednakże w Argentum Event wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniu na wydarzenia firmowe i przenieśliśmy sporą część z nich do Internetu! Bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować Wam również eventy online takie jak:

W szczególności polecamy Wam takie eventy jak: warsztaty kulinarne onlinewarsztaty barmańskie online czy Escape Room Online!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 

Zainspirował Cię któryś z naszych pomysłów?

A może chcesz powierzyć nam organizację niezapomnianej imprezy dla pracowników z Twojej firmy?

Jak wybrać najlepszy spośród pomysłów na imprezę integracyjną dla swoich pracowników?

Zainspirowały Cię nasze pomysły na imprezy firmowe? A może sam masz jakąś ideę na zabawy integracyjne dla pracowników? Teraz czas zastanowić się i podjąć decyzję, który scenariusz spodoba się Twoim podopiecznym lub współpracownikom najbardziej. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak dokonać wyboru.

Opcja pierwsza — spisujesz wszystkie pomysły na kartce, zamykasz oczy i celujesz długopisem..

Nie chcesz zdawać się na los? 😉 Możesz wybrać kilka propozycji i przedstawić uczestnikom imprezy. Sami mogą podjąć decyzję, który ze scenariuszy najbardziej im odpowiada. W końcu to zabawa integracyjna da nich, prawda? 🙂

Możesz również poprosić o pomoc w wyborze event managerów, którzy mają już doświadczenie przy prowadzeniu poszczególnych scenariuszy. Krótki wywiad na temat zainteresowań, wieku uczestników może znacznie pomóc w podjęciu decyzji. Nie bez znaczenia jest również cel imprezy dla pracowników, miejsce, liczba uczestników, termin czy budżet.

A może by tak połączyć kilka pomysłów? Podczas jednej imprezy tematycznej dla pracowników czy wyjazdu integracyjnego można zrealizować kilka z proponowanych scenariuszy. Gwarantujemy, że nasze gry, zabawy i konkursy na imprezie integracyjnej, którą organizujesz, zachwycą wszystkich, a udział w nich wezmą nawet najbardziej oporne osoby w całym towarzystwie.

Teraz pozostaje tylko ułożyć plan spotkania integracyjnego dla pracowników. My już wiemy, że jest to zadanie niezwykle trudne. Wychodząc Ci naprzeciw, proponujemy współpracę przy organizacji Twojego wydarzenia, dzięki której będziesz mógł spać spokojnie, a Twój event obędzie się zgodnie z planem.


Gotowy na organizację niezapomnianej imprezy dla Twojego zespołu?

Napisz do nas! 🙂


Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event