fbpx
Argentum Event > Programy Integracyjne > 10 propozycji tematycznej imprezy dla pracowników + bonus! (2021)

10 propozycji tematycznej imprezy dla pracowników + bonus! (2021)


24 maja 2021

Decyzja o tym, aby zorganizować firmową imprezę zapadła. Zastanawiasz się już więc nad organizacją imprezy dla pracowników, ale wciąż brakuje Ci pomysłu? Chciałbyś aby integracja pracowników była skuteczna? Chciałbyś, aby wszyscy dobrze się bawili, nie zadowalają Cię szablonowe rozwiązania i nudne programy integracyjne?  To zupełnie tak jak nas. Zabawy integracyjne w firmie nie są nam obce, bowiem od dekady zajmujemy się organizacją imprez pracowniczych. Codziennie w pocie czoła pracujemy nad tym, aby nasze pomysły i scenariusze na imprezy integracyjne były jak najlepsze. Przedstawiamy poniżej 10 najlepszych propozycji na imprezę firmową! 

W obliczu pandemii i obostrzeń, mamy dla Ciebie również propozycję eventów online! Szczegóły znajdziesz na dole tekstu.

Zasugerujemy coś dla entuzjastów zdrowej sportowej rywalizacji, miłośników gotowania i smakołyków, osób chcących sprawdzić się przed obiektywem profesjonalisty, czy też pasjonatów majsterkowania. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać którąś z naszych idei na dzienną imprezę dla pracowników.

Gotowe pomysły i propozycje na imprezę integracyjną dla pracowników w 2021 roku

Pomysłów na imprezy integracyjne mamy co nie miara. Te 10 wybranych i przedstawionych poniżej uważamy za jedne z najlepszych w naszej ofercie. Spędziliśmy dużo czasu, by wszystko te scenariusze były naprawdę dopracowane, a nasi Klienci zadowoleni z ich realizacji. Każdy bowiem pomysł na imprezę firmową musi być odpowiednio przygotowany i poprowadzony do samego końca. Zdarza się tak, że uczestnicy początkowo są nieśmiali i niechętni do zabaw. Wówczas powinni wkroczyć doświadczeni animatorzy, którzy rozluźnią atmosferę i zachęcą niezdecydowanych do wspólnej zabawy. Dzięki temu impreza integracyjna dla pracowników zamieni się w niesamowitą przygodę i świetny wieczór 🙂

Warsztaty integracyjne dla pracowników

1. Warsztaty filmowe – Magia Hollywood

Pierwsza propozycja imprezy dla pracowników to warsztaty filmowe, które gwarantuję dobrą zabawę i sporą dawkę śmiechu. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje zdolności aktorskie. Uczestnicy eventu mają możliwość wcielić się w rolę aktorów, reżyserów oraz scenarzystów i wspólnie nakręcić swoją pierwszą krótkometrażową produkcję filmową. Wszystko to oczywiście w formie świetnej zabawy, przebieranek i charakteryzacji. Uczestnicy mogą przemienić się w swoje ulubione postacie filmowe lub wykreować zupełnie nowe. Nad sprawnym przebiegiem imprezy integracyjnej pieczę sprawować będą animatorzy, a goście będą mogli poprosić o pomoc i poradę zawodowych filmowców!

Zwieńczeniem imprezy może być wielka gala, podczas, której najlepsi stają na czerwonym dywanie, by odebrać zasłużone nagrody filmowe. Kto wie, może ktoś odkryje nową pasję?

Jeśli zainteresował Cię ten pomysł na integrację pracowników, sprawdź szczegóły na podstronie Magii Hollywood!

 

2. Warsztaty fotograficzne – Cztery Pory Roku

A może by tak stanąć przed obiektywem i stworzyć wspólnie wyjątkowy firmowy kalendarz? Warsztaty fotograficzne to nasza kolejny pomysł na świetną imprezę dla pracowników. Jest to rewelacyjna opcja na pracę zespołową, której efekt wszyscy pracownicy będą mogli podziwiać przez cały rok kalendarzowy. Aby rezultat całodziennej pracy był zadowalający, ważne jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa oraz zapewnienie uczestnikom wielu ciekawych przebrań i gadżetów.

Zwieńczeniem dnia może być uroczysta gala, na której wręczone zostaną nagrody za najlepsze i najciekawsze fotografie, a także zostaną zaprezentowane wszystkie stworzone tego dnia prace.

Jeśli uważasz, że warsztaty fotograficzne to idealna propozycja eventu dla Twoich pracowników, koniecznie do nas zadzwoń!

Impreza w formie zabaw konstruktorskich

3. Tuning samochodów – Odpicuj Malucha!

Czas, aby troszkę pomajsterkować i stworzyć nową najszybszą i najefektywniejszą „brykę w mieście”! Nasza kolejna propozycja na integrację firmową polega na tym, że goście podczas imprezy tuningują kultowe i wszystkim znakomicie znane „maluszki” czyli Fiaty 126p. Można przerobić dosłownie wszystko i sprawić, by samochód wyglądał atrakcyjniej i był szybszy od auta rywali. Oczywiście można wybrać też inne pojazdy, które już nie nadają się do jazdy. Każdy samochód można  troszkę upiększyć zanim trafi na złom do rozbiórki.

Kulminacyjnym punktem dnia będzie wyścig pomysłowo przerobionych bolidów! Kto okaże się najszybszy z firmy? Gwarantujemy, że zabawy będzie co nie miara!

Jesteś już tylko o krok od świetnej imprezy dla Twoich pracowników jaką jest Odpicuj Malucha! W razie pytań skontaktuj się z nami. Z chęcią na nie odpowiemy!

 

4. Zabawy konstruktorskie – Zlot szalonych konstruktorów

Jeśli klimat wcześniejszego pomysłu Wam się podoba, to mamy jeszcze jedną podobną propozycję. Co powiecie na to, aby podczas imprezy dla pracowników postawić ich przed wyzwaniem stworzenie swojego pojazdu od podstaw? I to z nietypowych części takich jak kartony, bibuły, rurki, stare części od samochodów czy rowerów i wielu innych dziwnych przedmiotów? Zadanie uczestników polega na stworzeniu jak najciekawszego i pomysłowego pojazdu! Na koniec każda drużyna wystartuje ze swoją maszyną w zawodach, które wyłonią najszybszą i najsprawniejszą ekipę w firmie!

Dowiedz się więcej odwiedzając podstronę Zlotu Szalonych Konstruktorów!

Zabawy na imprezę firmową sprawdzająca spryt i sportowego ducha walki

5. Gra terenowa – Skarb Śródziemna

Lubisz gry, zagadki i przygody? Nie straszna Ci podróż z mapą? Powinna zainteresować Cię nasz kolejny pomysł na imprezę dla pracowników, czyli gra terenowa. Podstawą tej zabawy jest wcześniej przygotowany scenariuszy, który zakreśla gdzie toczy się gra i jaki jest jej cel. Warto postawić na łamigłówki czy zagadki, które będą miały zabawny charakter. Na swojej drodze uczestnicy napotkają wielu animatorów, którzy będę mieć dla nich zadania. Każdy poprawnie wykonany quest będzie nagradzany złotem i punktami, które będzie można wymienić na pomoce przy rozwiązaniu Zadania Finałowego!

Gra terenowa Skarb Śródziemia to ciekawe wyzwanie, ale i świetna zabawa w grupie. Zdrowa rywalizacja podgrzewa atmosferę takiej imprezy.

6. Rywalizacja sportowa – Olimpiada Firmowa

Kolejna propozycja, która może być motywem przewodnim imprezy pracowniczej to rywalizacja sportowa. Warto postawić na zabawne, niestandardowe konkurencje podczas, których współpracownicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na wielu płaszczyznach. Impreza dla pracowników w formie zawodów sportowych przede wszystkim musi obfitować w konkurencje niewymagające specjalnych umiejętności i świetnej kondycji, tak aby każdy mógł się przy tym dobrze bawić. Warto też zadbać o konkurencje zespołowe, co pozwoli zintegrować grupę i wzmocnić więzy międzyludzkie.

Nad sprawnym przebiegiem całego przedsięwzięcia czuwać będzie prowadzący oraz nasi doświadczeni animatorzy. Na koniec odbędzie się uroczysta dekoracja  z wręczeniem pucharów oraz nagród. W naszej zabawie istotne jest to, że nigdy nie ma przegranych!

Zainteresowany? Sprawdź szczegóły Olimpiady Firmowej!

7. Agent – Gra terenowa

Kolejny pomysł na integrację firmową to gra terenowa Agent! Uczestnicy tej zabawy wcielą się w rolę przyszłych tajnych agentów. W trakcie rozgrywki uczestnicy zostaną rzuceni na nieznany sobie teren, gdzie będą mieć do wykonania kilkadziesiąt ściśle tajnych misji i zadań. Kandydaci na tajnych agentów będą musieli wykazać się sprawnością, inteligencją, przebiegłością i spontanicznością. Jedynym ograniczeniem zabawy będzie czas – to uczestnicy będą decydować kiedy wykonają dane zadanie oraz do ilu z nich podejdą. Na zwycięzców tradycyjnie czekać będą nagrody oraz pasowanie na Tajnego Agenta!

Impreza pełną gębą

8. Warsztaty kulinarne – Majsterszef, czyli oddaj fartucha

Pozostając w klimacie smakołyków, mamy jeszcze jedną propozycję. Nauka gotowania na wesoło, czyli warsztat kulinarne w formie rywalizacji o miano najlepszych kucharzy. Całość utrzymana w klimacie popularnego show Masterchef. Uczestnicy w grupach pod wodzą profesjonalnych kucharzy muszą przygotować jak najlepsze dania. A na koniec komisja zdecyduje, który zespół zasługuje na miano „Majsreszefa”, a który musi oddać fartuch. Znów pozytywna dawka energii, emocji i zdrowej rywalizacji. I oczywiście dużo pyszności.

Jeśli uważasz, że Majsterszef to pomysł dla Ciebie – nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Dobra zabawa w połączeniu z postawą społecznie odpowiedzialną (CSR)

9. Budowa bud dla bezdomnych psów – Reksio na swoim

Nasza kolejna propozycja to połączenie dobrej zabawy ze społeczną odpowiedzialnością (CSR). Uczestnicy imprezy wspólnie mogą zbudować piękne budy, czyli domy dla bezdomnych i potrzebujących psów ze schroniska. I znów podczas przygotowywanie takich domków dla psiaków, można wykorzystać swoją kreatywność i pomysłowość by zamiast zwykłej brązowej budy do schroniska trafiły fantastyczne, kolorowe i niepowtarzalne budy.

Chcesz pomóc z nami organizując zabawę Reksio Na Swoim? Czekamy na Twój telefon!

Impreza improwizowana!

10. Warsztaty improwizacji kabaretowej.

Jest to jeden z najweselszych pomysłów na imprezę integracyjną na świecie! Improwizacja Kabaretowa polega na tym, że aktorzy na scenie odgrywają komediowe scenki na podstawie sugestii dostarczanych przez publiczność. W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się wielu przydatnych umiejętności, które będą mogli wykorzystać później w pracy w grupie. Nie tylko będzie to okazja do przełamania barier, ale także do nauczenia się szybkiego reagowania na sytuacje w trakcie rozmów czy efektywnego słuchania rozmówców.

Na koniec, tuż przed imprezą wieczorną aktorzy przeprowadzający warsztaty wystąpią przed uczestnikami na scenie. Bez obaw, świeżo upieczeni improwizatorzy również będą mogli wystąpić na scenie!

Bonus: eventy online

2020 rok zaskoczył nas wszystkich pandemią, która przeniosła się i na ten rok. Sporą część eventów ze względów bezpieczeństwa trzeba było całkowicie odwołać lub je przenieść. Jednakże w Argentum Event wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na wydarzenia firmowe i przenieśliśmy sporą część z nich do Internetu! Bardzo się cieszymy, że możemy zaoferować Wam również eventy online takie jak:

W szczególności polecamy Waszej uwadze takie eventy jak: warsztaty kulinarne onlinewarsztaty barmańskie online  czy Escape Room Online!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 

Zainspirował Cię któryś z naszych pomysłów?

A może chcesz powierzyć nam organizację niezapomnianej imprezy dla pracowników z Twojej firmy?

Jak wybrać najlepszy spośród pomysłów na imprezę integracyjną dla pracowników?

Zainspirowały Cię nasze pomysły na imprezy firmowe? A może sam masz jakąś ideę na zabawy integracyjne dla pracowników? Teraz czas zastanowić się i podjąć decyzję, który scenariusz spodoba się Twoim podopiecznym lub współpracownikom najbardziej. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedz jak dokonać wyboru.

Opcja pierwsza -> spisujesz wszystkie pomysły na kartce, zamykasz oczy i celujesz długopisem.

Nie chcesz zdawać się na los? 😉 Możesz wybrać kilka propozycji i przedstawić uczestnikom imprezy. Sami mogą podjąć decyzję, który ze scenariuszy najbardziej im odpowiada. W końcu to zabawa integracyjna da nich, prawda? 🙂

Możesz również poprosić o pomoc w wyborze event menagerów, którzy mają już doświadczenie przy prowadzeniu poszczególnych scenariuszy. Krótki wywiad na temat zainteresowań, wieku uczestników może znacznie pomóc w podjęciu decyzji. Nie bez znaczenie jest również cel imprezy dla pracowników, miejsce, liczba uczestników, termin czy budżet.

A może by tak połączyć kilka pomysłów? Podczas jednej imprezy tematycznej dla pracowników czy wyjazdu integracyjnego można zrealizować kilka z proponowanych scenariuszy. Gwarantujemy, że nasze gry, zabawy i konkursy na imprezie integracyjnej, którą organizujesz zachwycą wszystkich, a udział w nich wezmą nawet najbardziej oporni uczestnicy eventu.

Teraz pozostaje tylko ułożyć plan imprezy integracyjnej dla pracowników. My już wiemy, że jest to zadanie niezwykle trudne. Wychodząc Ci naprzeciw, proponujemy współpracę przy organizacji Twojego wydarzenia, dzięki której będziesz mógł spać spokojnie, a Twój event obędzie się zgodnie z planem. Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.