Argentum Event > Organizacja Eventów > Wmurowanie kamienia węgielnego – zorganizuj wyjątkową ceremonię

Wmurowanie kamienia węgielnego – zorganizuj wyjątkową ceremonię


5 stycznia 2023

Nadszedł czas na nową inwestycję w Twojej firmie! Budujesz nową siedzibę, halę produkcyjną, fabryka, hotel czy chociażby biurowiec? Każdy taki projekt budowlany jest niezwykle istotny i ważny w życiu przedsiębiorstwa, dlatego warto zadbać o event, który będzie swoistą inauguracją tego wydarzenia. Ceremonia wmurowania kamienia węgielnego to idealne rozwiązanie medialno-wizerunkowe. Organizacja takiego przedsięwzięcia nie jest jednak tak prosta, jakby się mogło wydawać, dlatego warto powierzyć całość planowania i realizacji profesjonalistom.

Czy warto organizować uroczystość wmurowania kamienia węgielnego?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: oczywiście, że warto! Otóż za inwestycją zazwyczaj nie stoi jedna osoba. Wkopanie kamienia węgielnego jest tak samo ważne zarówno dla inwestorów, zarządu inwestującej firmy, lokalnych przedsiębiorców, a często także i lokalnego społeczeństwa. Warto zadbać o odpowiednią oprawę tego wydarzenia, które nie musi być tylko 15-sto minutowym spotkaniem na budowie.

Organizując podniosłą, pełną atrakcji uroczystość wmurowania kamienia węgielnego jako przedsiębiorca możesz tylko zyskać! Taka inwestycja oznacza rozwój, a dzięki takiemu eventowi z łatwością zdobędziesz zainteresowanie mediów, potencjalnych kontrahentów czy klientów, a oprócz tego z pewnością poprawisz wizerunek swojej firmy i podniesiesz jej renomę.

Kogo zaprosić na event?

Na ceremonii wkopania kamienia węgielnego, szczególnie, gdy chcesz skupić uwagę na Twojej firmie, nie może zabraknąć ważnych gości. Oprócz całego zarządu firmy, fundatorów oraz inwestorów, warto na event zaprosić również pracowników. Będzie to dla nich sygnał, że są ważną częścią Twojego przedsiębiorstwa, co sprawi, że ich poczucie przywiązania do firmy tylko się zwiększy.

Dobry pomysłem będzie również zaproszenie ważnych, lokalnych polityków i władz czy przedstawicieli świata gospodarki i biznesu. Obecność takich osób z pewnością przyciągnie także lokalne, a może i krajowe media, które wówczas z pewnością odpowiedzą na Twoje zaproszenie pozytywnie.

Jeśli Twoja inwestycja wpłynie na lokalną społeczność nawet w najmniejszym stopniu, lub gdy mają oni zastrzeżenia i wątpliwości jej dotyczące, warto zaprosić na event także ich. Przedstawiciele sąsiadujących z budową np. rad osiedli dzięki uczestnictwu w wydarzeniu będą mogli nie tylko poznać bliżej Twoje plany, ale też jak Twoja inwestycja wpłynie na ich życie. To także szansa dla Ciebie, byś postawił inwestycję w dobrym świetle i rozwiał ich najmniejsze zastrzeżenia.

Co możemy dla Ciebie zrobić i czym się zajmiemy?

Jako doświadczona agencja eventowa dokładnie wiemy, jak zająć się przygotowaniem takiego wydarzenia. Wiemy, że wmurowanie kamienia węgielnego jest szalenie istotne dla każdego przedsiębiorstwa, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby event był niezapomniany dla wszystkich jego uczestników oraz by odbił się głośnym echem wśród lokalnej lub nawet krajowej publiczności.

Atrakcje w trakcie ceremonii

Twój event może być wyjątkowy także za sprawą dodatkowych atrakcji! Nasi event managerowie zaproponują Ci wiele rozwiązań, z których wybierzesz te, które najbardziej Ci się spodobają. Oto kilka rzeczy, które z pewnością podniosą rangę wydarzenia i przypadną gościom do gustu:

O tym, jak ostatecznie będzie wyglądała ceremonia wkopania kamienia węgielnego decydujesz Ty! Nasi event managerowie wsłuchają się w Twoje zapotrzebowanie i uwagi przygotowując i realizując całe przedsięwzięcie z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wszystko po to, by sprawić, że ten niezwykle dla Ciebie ważny event był niezapomniany dla wszystkich uczestników.

Skontaktuj się z nami i zorganizuj wspaniałą ceremonię już dziś!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event