Argentum Event > Organizacja Eventów > Upominki na imprezy firmowe – spraw niespodziankę swoim gościom!

Upominki na imprezy firmowe – spraw niespodziankę swoim gościom!


29 lipca 2019

Impreza firmowa, niezależnie od jej rodzaju, czy integracyjna, czy określona tematycznie konferencja firmowa, to jak już wiemy, doskonała okazja to zaprezentowania swojej marki z dobrej strony. Niezależnie czy obecni będą na niej tylko nasi pracownicy, czy również klienci i współpracownicy, warto pomyśleć o upominkach dla wszystkich gości. Zastanówmy się, co można uczestnikom eventu sprezentować.

Pomysły na Gift Packi dla pracowników

Każde przedsiębiorstwo, bez względu na to, czy jest to mała, kilkuosobowa firma, czy też ogromna korporacja zatrudniająca setki osób, reprezentuje jakąś branżę. Warto więc, aby gadżety, które przygotujemy na event były związane z naszą działalnością. Standardowe długopisy, podkładki czy zeszyty ubrane w barwy firmy z logo już dawno odeszły do lamusa. W tych czasach naszych gości należy zaskoczyć. Nie muszą to być nie wiadomo jak drogie rzeczy. 

Drobny, aczkolwiek przydatny gadżet z pewnością będzie lepiej odebrany. Jeśli poruszamy się w branżach technicznych, dobrym pomysłem mogą być tak proste rzeczy jak ładowarki samochodowe, pendrive’y czy podstawowe powerbanki. Doskonale sprawdzają się małe, przenośne głośniki lub zwykłe selfie-sticki – coś, o czym każdy myśli, ale nie zawsze decyduje się na zakup. 

Dla przykładu, firmy turystyczne  z kolei mogą pokusić się o mini gry planszowe o tej tematyce, czy gadżety związane z podróżami takie jak kompas, mapy, latarki, bidony czy butelki na wodę z filtrem. Branża sportowa to kolejny bank pomysłów. Akcesoria i gadżety związane z aktywnościami na świeżym powietrzu to rzeczy, które z pewnością doceni wiele osób. Nawet niepozorna, zwykła torba i poduszka plażowa może być strzałem w dziesiątkę. 

 

A może tradycyjny gadżet w nowoczesnej formie?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy na swój event zamówili również tradycyjne gadżety, ale w nieco “odpicowanej” wersji. Tutaj również mamy szerokie pole do popisu. Zwykły kubek na kawę można zastąpić takim z podkładką, która podłączona do prądu (dosłownie) utrzyma temperaturę naszego napoju. A może kubek termiczny? Panie pracujące w naszej firmie z pewnością jesienią i zimą docenią tego rodzaju prezent. 

W dobie wszechobecnej cyfryzacji tradycyjne podkładki i notesy już się nie sprawdzają. Każdy korzysta z nowoczesnych tabletów i smartfonów. Zamiast tradycyjnego zestawu „piśmienniczego” zaskocz prezentem w postaci rysików do takich urządzeń. Z pewnością osoby pracujące w ten sposób docenią taki gest.

Reasumując – projektując drobiazgi  na prezent, który dostaną Twoi goście, pozwól sobie na kreatywność. Bez względu na to, czy jego odbiorcą będzie pracownik, klient czy kontrahent – musi on zapaść obdarowanemu w pamięci. Obecnie nie ma pod względem eventowych giftów żadnych, poza budżetem, ograniczeń. Aby nie przestrzelić z gadżetem na firmowy event, zawsze wcześniej możesz przeprowadzić wśród pracowników ankietę, czego najbardziej im brakuje w pracy na co dzień (w życiu prywatnym również). Wyniki takiej sondy zawsze będą podpowiedzią do dalszych działań.  Przemyśl także, co Ty byś chciał dostać udając się na event firmowy, np. na firmowe andrzejki. Jesteśmy przekonani, że taki wywiad naprowadzi Cię na właściwy kierunek.

Zaskocz, a Twoja firma zostanie zapamiętana. Takimi drobiazgami czasem naprawdę można wiele  zdziałać – wszak budowanie wizerunku to także te najdrobniejsze nawet szczegóły.

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event