Argentum Event > Organizacja Eventów > Twoje miejsce na wyjazd integracyjny: Osada Śnieżka

Twoje miejsce na wyjazd integracyjny: Osada Śnieżka


30 marca 2022

Z niejednego pieca się jadło chleb, nie jeden catering eventowy się testowało, w kilku miejscach przez ostanie 12 lat się bywało. Czas, żeby podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem. Pokazać miejsca, hotele, restauracje, w których zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane wyjazdy integracyjne. Zaczynamy cykl artykułów z serii „Twoje miejsce na wyjazd integracyjny”, w którym polecimy Wam najlepsze lokalizacje na organizację wydarzeń firmowych. Na początku: Osada Śnieżka. Poznajcie możliwości i auty tego niesamowitego górskiego kompleksu i dowiedzcie się, co możemy tam dla Was zorganizować. Zapraszamy do lektury!

Łomnica, to urokliwa miejscowość położona między Jelenią Górą a Karpaczem. To właśnie tam, otoczona pasmem Sudetów Zachodnich, znajduje się Osada Śnieżka. Aparthotel oferuje wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, za to z przepięknym widokiem na Karkonosze. Malowniczo położony obiekt, znajdujący się na skraju lasu, swoją architekturą idealnie wpisuje się w górski krajobraz. Olbrzymi, świetnie zagospodarowany teren, daje poczucie przestrzeni, a jednocześnie pozwala na zachowanie prywatności. Integracja firmowa w takich warunkach, to maksimum możliwości i gwarancja, że uczestnicy eventu wrócą z niego naładowani pozytywną energią.

Osada Śnieżka oferuje gościom 1140 miejsc noclegowych w 336-ciu pięknych pokojach hotelowych oraz w pełni wyposażonych apartamentach. Ponadto kurort zapewnia:

Wspomniane tereny zielone to zadbane łąki w otoczeniu lasów położone tuż przy Osadzie Śnieżka. Tak duża powierzchnia pozwala na organizację naprawdę wyszukanych i wymagających eventów firmowych.

Co jako agencja Argentum Event możemy dla Was w tym miejscu zorganizować? Oto nasze propozycje:

Piknik Firmowy

Event polecany szczególnie dla dużych grup i firm. Impreza plenerowa na terenach zielonych Osady Śnieżka z pięknym widokiem na otaczające góry z pewnością zachwyci wszystkich uczestników. Duża przestrzeń pozwala na organizację kilku aktywności jednocześnie, przygotowanie strefy gastronomicznej oraz chillout, a nawet rozstawienie sceny, na której mogą wystąpić dla Was goście specjalni!

Oprócz tego, jako zabezpieczenie przed niepogodą lub jako dodatek, istnieje możliwość rozstawienia namiotów eventowych. Można pod nim z powodzeniem zorganizować strefę relaksu lub parkiet na imprezę wieczorną z DJ’em! Wszystko zależy od Ciebie i Twoich preferencji! Więcej o naszych piknikach firmowych znajdziesz >tutaj<.

Szkolenie lub Konferencję

Dzięki trzem salom konferencyjnym i 300 m2 powierzchni biznesowej w szkoleniu lub konferencji zorganizowanej w Osadzie Śnieżka może wziąć udział aż 250 osób. Kompleks zapewnia odpowiednie zaplecze techniczne, w tym: nagłośnienie, rzutniki i pomoce dydaktyczne. W przerwach lub po części głównej eventu możemy zorganizować dla uczestników aktywności integracyjne, lub zaproponować relaks w strefie Wellness i Spa.

Grę terenową

Sam teren Osady Śnieżki jak i okoliczne malownicze szlaki i lasy mogą być doskonałym miejscem na organizację gry terenowej! Wyposażeni w mapy, komunikatory i pełne gadżetów plecaki uczestnicy wyruszą w trasę i aby dotrzeć do mety, będą musieli po drodze wypełniać różnego rodzaju misje i rozwiązywać zagadki. Cel jest jeden: zwycięstwo dzięki zaangażowaniu, współpracy i sprawnej komunikacji w drużynie!

Imprezę wieczorną

Osada Śnieżka to także wyjątkowe miejsce na organizację tematycznej imprezy wieczornej! Z nami przeniesiecie się do czasów PRL-u lub w kolorowe lata 70’te Dzieci Kwiatów. Odbędziecie podróż dookoła świata, poszalejcie podczas Gorączki Sobotniej Nocy, a nawet spędzicie wieczór u samego, Wielkiego Gatsby’ego! Niesamowitym przeżyciem może być dla uczestników równie Fluo Party, czyli impreza w świetle UV, gdzie wszystko mienić się będzie niesamowitymi barwami!

Taka impreza może być zwieńczeniem konferencji, szkolenia czy wyjazdu integracyjnego, poprzedzonego innymi aktywnościami w ciągu dnia.

Bankiet

Restauracje Osady Śnieżka – Miód Malina oraz włoska Albero, to świetna przestrzeń do organizacji firmowego bankietu, na który możecie zaprosić pracowników, partnerów biznesowych i najważniejszych klientów. Ta pierwsza oferuje kuchnię regionalną, z menu eventowym skomponowanym według indywidualnych życzeń przez Szefa Kuchni. W restauracji Albero królują natomiast smaki śródziemnomorskie, które z pewnością podbiją podniebienia nawet najbardziej wybrednych gości. W Albero przygotujemy dla Was także dedykowaną kartę drinków oraz szeroki wybór piw z miejscowych browarów.

Bankiet zorganizowany w towarzystwie wykwintnych dań regionalnych lub włoskich, zrealizowany w eleganckich salach Osady Śnieżka z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczestników. Można, a nawet trzeba, pokusić się o atrakcję wieczoru w postaci występu znanego artysty, kabaretu czy stand-upera! Miłe niespodzianki zawsze w cenie!

Gry i Zabawy Integracyjne

Uniwersalność i wielofunkcyjność Osady Śnieżki daje nam ogromne możliwości. Na miejscu możemy zorganizować niemal wszystkie nasze propozycje gier i zabaw integracyjnych. Do najpopularniejszych aktywności team buildingowych, które z sukcesem organizujemy dla klientów, należą:

I wiele, wiele innych! Wszystkie nasze propozycje możesz sprawdzić w dziale Team Building.

A może Osada Śnieżka na tyle Wam się spodoba, że wymyślicie swój event? Jeśli tak, możecie nam bez problemu opowiedzieć o swoich pomysłach. My Was wysłuchamy, Wasze pomysły dopracujemy i wspólnymi siłami stworzymy niesamowity event, o którym w Waszej firmie jeszcze długo będą krążyć legendy!

Zdjęcia oraz materiały informacyjne pochodzą ze strony https://osada-sniezka.pl/

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event