Argentum Event > Organizacja Eventów > Twoje miejsce na wyjazd integracyjny: Lake Hill Resort & Spa

Twoje miejsce na wyjazd integracyjny: Lake Hill Resort & Spa


30 marca 2022

Sezon eventowy ruszył! Pogoda dopisuje, a nasza ekipa każdego dnia planuje, organizuje i realizuje kolejne świetne wydarzenie. To znak, że czas na kolejny wpis z serii: „Twoje miejsce na wyjazd integracyjny”. Ponownie udajemy się na południe Dolnego Śląska, w samo serce Karkonoszy. Dziś przedstawimy Wam nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel usytuowany w Sosnówce, tuż przy zalewie o tej samej nazwie. Poznajcie Lake Hill Resort & Spa z jego największymi atrakcjami i przekonajcie się, co możemy dla Was zorganizować w tym wyjątkowym miejscu!

W przypadku Lake Hill Resort & Spa zachwyca już sama lokalizacja obiektu. Położony nad Zalewem Sosnówka, otoczony górami, zapewnia przepiękne krajobrazy niezależnie od pory roku. Z okien hotelu rozpościera się widok na spokojne wody zalewu oraz najsłynniejsze górskie szczyty: Śnieżkę i Szrenicę. Przemyślana architektura budynków, łącząca sobie nowoczesny design z naturalnością sprawia, że doskonale harmonizuje on z otoczeniem. Rozległe tereny zielone wokół hotelu dają możliwość organizacji różnorodnych imprez plenerowych, a infrastruktura wewnątrz budynku sprawia, że Lake Hill Resort & Spa, to znakomite miejsce na przeprowadzenie konferencji i spotkań biznesowych.

Imprezy plenerowe w Lake Hill Resort & Spa

Dużo zieleni, zalew na wyciągniecie ręki i górskie szlaki w pobliżu – Lake Hill Resort to idealne miejsce na imprezę w plenerze. Co możemy Wam zaoferować w tej niezwykłej lokalizacji?

Po więcej propozycji zapraszamy do działu Team Building lub Wyjazdy Integracyjne.

Hala Eventowa hotelu Lake Hill Resort & Spa

Położona w hotelowym ogrodzie hala eventowa to wyjątkowe miejsce na organizację dużej imprezy z atrakcjami w dzień lub z programem wieczornym. Do dyspozycji uczestników jest ponad 500 metrów kwadratowych przestrzeni, a przeszklone ściany zapewniają niesamowity widok na Zalew i Karkonosze. Hala jest w pełni klimatyzowana i posiada własne zaplecze kuchenne, co daje dodatkowe możliwości urozmaicenia każdego wydarzenia. To także znakomity plan awaryjny na niepogodę podczas zaplanowanego eventu w plenerze. W razie deszczu całą zabawę przenosimy po prostu do środka!

Co możemy zaproponować w ramach wydarzenia w Hali Eventowej?

Więcej propozycji w dziale Team Building!

Szkolenia i konferencje w Lake Hill Resort & Spa

A może chcesz połączyć wyjazd firmowy z dodatkowym szkoleniem lub tematyczną konferencją? Nic prostszego. W Lake Hill Resort do dyspozycji są dwie sale konferencyjne:

Każda z nich jest przestronna, klimatyzowana, w pełni wyposażona multimedialnie, posiada dostęp do Internetu oraz Wi-Fi. Sale można połączyć z restauracją, powiększając ich przestrzeń i poszerzając wachlarz możliwości organizacyjnych. Oprócz tego, jeśli na Twoim wyjeździe integracyjnym planujesz przeprowadzenie ważnych, wewnątrz firmowych rozmów, będziesz mógł to zrobić w specjalnym Meeting Roomie, mieszczącym maksymalnie 20 osób.

Jeśli spodobał Ci się Lake Hill Resorts & Spa i chciałbyś tam zorganizować swój event firmowy – zapraszamy do kontaktu!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event