Argentum Event > Eventy Online > Przenosimy eventy firmowe do sieci!

Przenosimy eventy firmowe do sieci!


Gdy czasami ktoś w żartach życzył nam, abyśmy „żyli w ciekawych czasach” nie taki scenariusz braliśmy pod uwagę. W obecnej sytuacji międzynarodowej zachowanie bezpieczeństwa i dystansu społecznego to konieczność. Dzięki nowoczesnym technologiom nie musimy jednak rezygnować z wszelkich wydarzeń. Dziś z powodzeniem możemy je zorganizować tak, by wszyscy uczestniczyli w nich bezpiecznie z domu!

Organizacja eventu online

Odwołane szkolenia, konferencje, wyjazdy czy prezentacje nowych produktów bolą z pewnością każdą firmę. Do niektórych wydarzeń wszyscy zawsze przygotowujemy się często przez kilka miesięcy wkładając w nie wiele serca i pracy. Jednakże dzięki nowoczesny technologiom Wasz wysiłek nie musi pójść na marne! Wyżej wymienione wydarzenia z powodzeniem możemy przenieść do Internetu. Wbrew pozorom nie jest to zadanie bardzo trudne.

Aby event online mógł się odbyć potrzebne będzie jednak kilka istotnych rzeczy:

Są to kwestie w niektórych firmach nie do przeskoczenia, dlatego też proponujemy skorzystanie z usług profesjonalistów. W Argentum Event dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym (kamery video, aparaty), a także współpracujemy z kilkoma profesjonalnymi studiami nagrań w całej Polsce. Każde z nich jest wyposażone w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, dzięki czemu realizacja Waszego eventu online będzie stała na najwyższym poziomie.

Oprócz tego współpracujemy ze specjalistami w swoim fachu: realizatorami video, światła i dźwięku, którzy realizują transmisje online od wielu lat w całej Polsce i na świecie.

W realizacji dowolnego wydarzenia online korzystamy z topowych aplikacji konferencyjnych, dzięki czemu w takim evencie może uczestniczyć czasem nawet do 500 osób na raz. Każdy uczestnik będzie miał też możliwość aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciu – na żywo z domu przy wykorzystaniu własnego sprzętu lub na chacie.

Jakie wydarzenia przenieść do sieci?

Oczywiście nie każdy event można przenieść do Internetu. Doskonale jednak sprawdzą się sieciowe szkolenia, konferencje, prezentacje, a nawet aktywności integracyjne! Aktualnie rekordy popularności biją Wigilie Firmowe oraz Imprezy Mikołajkowe dla dzieci, które organizujemy dla Klientów zarówno stałych, jak i nowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu proponujemy także organizację noworocznego karnawału online!! Jesteśmy przekonani, że wszyscy będą się świetnie bawić!

Oczywiście nie będzie to już to samo, co spotkanie na żywo, ale dzięki temu można znacznie zniwelować straty finansowe spowodowane odwołaniem „normalnego” wydarzenia.

Tak samo możemy zachować ciągłość zaplanowanych szkoleń dla pracowników. Do tradycyjnych warsztatów czy nawet biur możemy prędko nie wrócić, a rozwój jest niezwykle ważny, nawet w tych trudnych warunkach. W przypadku szkoleń liczy się też przekazana wiedza i nie zawsze trzeba spotkać się ze szkoleniowcem w cztery oczy, by wynieść z nich maksymalnie dużo informacji.

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event