Argentum Event > Organizacja Eventów > Odmrażamy eventy tradycyjne! Sprawdźcie co dla Was szykujemy!

Odmrażamy eventy tradycyjne! Sprawdźcie co dla Was szykujemy!


30 kwietnia 2021

Stało się! Dzięki rosnącej liczbie zaszczepionych osób i stale zmniejszającej się skali zakażeń koronawirusem możemy odetchnąć z ulgą. Nachodzi długo wyczekiwane przez wszystkich luzowanie obostrzeń, a co za tym idzie: już niebawem wrócą tradycyjne eventy i imprezy firmowe!

W zapowiedzianym przez rząd luzowaniu obostrzeń dla nas najistotniejsze są trzy daty, które umożliwią nam realizację wydarzeń firmowych:

Zapowiedzi rządu, to krok w kierunku otwarcia naszej branży. Wierzymy, że już w czerwcu limity zostaną zwiększone i będziemy mogli wspólnie bawić się i integrować w większym gronie. Jakie eventy będziemy mogli dla Was realizować w miesiącach letnich? Sprawdźcie sami!

Wyjazdy Integracyjne

Wyjazd integracyjny to wydarzenie, na którego powrót czekają chyba wszyscy. Od ponad roku wiele firm pracuje w modelu hybrydowym, łącząc pracę w biurze z home-office. Są także zespoły, które całkowicie przeszły na tryb zdalny. Brak możliwości spotkania się w normalnych warunkach, krótkiej rozmowy przy ekspresie do kawy, nie wspominając o integracji, dał się wszystkim we znaki. Nic więc dziwnego, że firmy czekają już w blokach startowych, by w momencie zapalenia się zielonego światła wsiąść w autobusy i wyjechać całą grupą na drugi koniec Polski, a nawet … świata.

Dzięki odblokowaniu hoteli i możliwości organizacji wydarzeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz możemy zaprosić Was już teraz do rezerwowania terminów na Wasz firmowy wyjazd. Event zostanie zrealizowany przy zachowaniu wszelkich możliwych standardów bezpieczeństwa. Zaprosimy Was do sprawdzonych hoteli, gdzie wszystkie powierzchnie, przestrzenie oraz pokoje są odpowiednio dezynfekowane, a obsługa jest przeszkolona w kwestii przestrzegania reżimu sanitarnego.

Również wszelkie zabawy i gry integracyjne zostały przez nas dostosowane do nowych warunków, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mogli czuć się bezpiecznie. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że będziecie mogli wyjechać i spędzić czas w gronie firmowym z dala od codziennych obowiązków.

Olimpiada Firmowa

Aby zorganizować tę grę integracyjną jedyne czego tak naprawdę Wam potrzeba, to kawałek otwartej przestrzeni i dobry humor! Olimpiada firmowa to doskonały event integracyjny, który można przeprowadzić przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz dystansu społecznego. Konkurencje sportowe na wesoło dobierzemy dla Was tak, by jak najbardziej ograniczyć bliski kontakt między uczestnikami. Dodatkowym atutem, który pozwoli biorącym udział w evencie czuć się komfortowo, jest fakt, że olimpiada  jest wydarzeniem odbywającym się na świeżym powietrzu.

Olimpiadę firmową z powodzeniem możemy zrealizować także na Waszym wyjeździe integracyjnym.

Aby poznać więcej szczegółów – kliknij tutaj!

Gry Terenowe

To zdecydowanie nasz faworyt w kategorii bezpiecznych eventów – przygodowe gry terenowe! W zależności od wybranego scenariusza zabawy w plenerze (Polska Express lub Agent), uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, które będą ze sobą rywalizować wypełniając zadania czy rozwiązując zagadki. Mniejsze ekipy rozsiane na dużym obszarze, w lesie, nad morzem czy jeziorem, to olbrzymi plus tej propozycji: nie kumulujemy dużej ilości osób w jednym miejscu, zachowujemy dystans społeczny i bezpieczeństwo, a zarazem cała grupa przez kilka godzin świetnie się bawi.

Pikniki firmowe

Kolejna świetna propozycja dla miłośników rozrywki w plenerze – pikniki z atrakcjami! Na dużym, otwartym terenie przygotujemy dla Was wiele różnorodnych atrakcji. Dbamy o to, aby maksymalnie spełniać wymagania reżimu sanitarnego.

Na takim evencie plenerowym znajdują się atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, strefa gastro oraz chill-out zone. Nie brakuje także sceny, na której odbywają się przemowy, prezentacje i występy artystyczne gwiazd polskich i zagranicznych. Nie lada niespodzianką dla uczestników może być występ popularnego kabaretu, stand-upera czy topowego zespołu muzycznego! Pod sceną malujemy specjalne „sektory”, które pozwalają uczestnikom zachować wymagany dystans społeczny w trakcie zabawy.

Bezpieczna integracja firmowa z Argentum Event

Dbając o dobrą zabawę nie zapominamy o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo i poczucie komfortu każdego z uczestników imprezy integracyjnej. Przygotowując się do wspólnej zabawy i organizując dla Was wyjątkowe wydarzenie nie zapominamy o:

Dodatkowo, na życzenie klienta i za zgodą uczestników, możemy przeprowadzić, przed wejściem na teren imprezy, szybkie testy antygenowe z gardła, których wynik jest gotowy już po 15 minutach! Mimo iż nie są to testy laboratoryjne, pozwalają one na wykrycie ognisk wirusa, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mogli czuć się bezpiecznie.

Niezależnie od tego, na jaki event się zdecydujecie, gwarantujemy, że każdy z nich zostanie przygotowany profesjonalnie i z zachowaniem wszelkich wytycznych reżimu sanitarnego. Nasi Event Managerowie oraz Animatorzy zostali odpowiednio przeszkoleni z zakresu przestrzegania obostrzeń. Nie czekaj i zacznij wracać do normalności razem z nami!

 

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event