Argentum Event > Organizacja Eventów > Gdzie najlepiej zorganizować event plenerowy w Poznaniu?

Gdzie najlepiej zorganizować event plenerowy w Poznaniu?


5 sierpnia 2021

Lato w pełni, pogoda też ostatnio dopisuje. Bardzo prawdopodobne, że wrzesień będzie równie piękny. To najlepszy czas, żeby zacząć planować organizację eventu plenerowego. Chcesz przygotować piknik rodzinny lub integrację dla swojego zespołu w plenerze? Mamy do polecenia fantastyczne miejsca na zorganizowanie outdoorowej imprezy firmowej w Poznaniu. Poznaj nasz wybór!

Browarna Przystań

Położona w niesamowicie pięknym miejscu restauracja z polem piknikowym Browarna Przystań zachwyci wszystkich gości swoim wyjątkowym klimatem. Położona jedyne 5 km od centrum miasta, nad samym jeziorem to lokalizacyjny hit dla organizatorów imprez plenerowych w Poznaniu. Do dyspozycji gości jest aż 1 ha terenów zielonych, częściowo naturalnie zacienionych oraz malowniczo położony drewniany budynek restauracji, z którego można skorzystać w razie niepogody. Browarna Przystań dysponuje także przestrzenią konferencyjną, więc jeśli w planie mamy integrację połączoną ze szkoleniem, to miejsce to sprawdzi się idealnie.

Lokalizacja ta jest uwielbiana przez pary młode, które marzą o ślubie w plenerze. Miejsce samo w sobie jest niesamowicie nastrojowe, a jezioro dodaje wakacyjnego klimatu. Także jeśli chcesz zorganizować swój event nad jeziorem w Poznaniu w weekend, to śpiesz się z wiadomością do nas. Soboty (zwłaszcza te letnie) rozchodzą się tutaj jak świeże bułeczki!

Plener Promienista

Nowa przestrzeń eventowa w Poznaniu, która otworzyła się zaledwie kilka tygodni temu.

Mimo że działa bardzo krótko, ma naprawdę duży potencjał. Pozwala na organizowanie eventów plenerowych dla kilkuset osób. Plener Promienista podzielony jest na dwie części: gastronomiczną i rozrywkową. W tej drugiej zbudowana została scena, na której możemy zorganizować koncerty, czy występy artystyczne. Miejsce to nadaje się zarówno na piknik rodzinny, jak i plenerowy event wieczorny. Istnieje naprawdę małe prawdopodobieństwo, że Twoi goście byli tutaj wcześniej, masz więc szansę pozytywnie ich zaskoczyć! Także nie zwlekajmy – bądźmy jednymi z pierwszych, którzy zorganizują firmową imprezę w Plenerze.

Brzeg Wschodni

Miejsce z niesamowitym klimatem w bardzo dobrej lokalizacji – od centrum Poznania dzieli je zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Położony nad rzeką, w otoczeniu zieleni Parku Nad Wartą, Brzeg Wschodni to ponad 800 m2 przestrzeni umożliwiającej organizację wyjątkowej imprezy plenerowej w stolicy Wielkopolski. Piaszczysta plaża, zadaszenie w postaci transparentnej hali namiotowej i naturalna roślinność tworzą naprawdę magiczną oprawę dla różnego rodzaju wydarzeń outdoorowych. Z powodzeniem można tu zorganizować zarówno piknik, jak i elegancką imprezę wieczorną. Niecodzienny klimat Twojego wydarzenia gwarantowany!

Polana Piknikowa Hotelu Edison

Nie jest to co prawda miejsce w samym Poznaniu, ale dojechać można tam w zaledwie 20 minut samochodem. Hotel położony jest tuż przy jeziorze Kierskim, w otoczeniu przepięknej przyrody. Na potrzeby imprez plenerowych udostępniana jest wyposażona w niezbędną infrastrukturę Polana Piknikowa. Znajdziemy na niej drewniane wiaty z miejscami siedzącymi, grillowisko, halę namiotową o powierzchni 450 m2 i duży teren zielony, na którym można zorganizować np. olimpiadę firmową. Z powodzeniem, w czasie eventu plenerowego bawić się tu może nawet kilkaset osób! O catering na evencie zadba Szef Kuchni Hotelu Edison. Możecie być więc pewni, że jakość serwowanych dań będzie wysoka, a obsługa na najwyższym poziomie.

W Poznaniu jest jeszcze wiele miejsc, w których można zorganizować piknik lub imprezę firmową w plenerze. Takie eventy cieszą się największym powodzeniem w sezonie letnim, a jesteśmy w zasadzie w jego połowie. Jeśli masz więc w planach organizację tego typu wydarzenia – nie zwlekaj. Pozwól nam działać i przygotować dla Ciebie najlepszą propozycję na Twój event firmowy w plenerze w Poznaniu.

SPRAWDŹ TAKŻE:


 

 

 

Autor:

Mateusz – Event Manager

Skontaktuj się ze mną.

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event