Argentum Event > Organizacja Eventów > Gdzie najlepiej zorganizować event plenerowy w Poznaniu?

Gdzie najlepiej zorganizować event plenerowy w Poznaniu?


17 stycznia 2023

Nim się obejrzymy, na zewnątrz znów zrobi się ciepło. Zrzucimy kurtki, długie spodnie i będziemy mogli cieszyć się piękną pogodą co najmniej od kwietnia do późnego września. Jest to też najlepszy czas na organizację eventu plenerowego! Chcesz przygotować firmowy piknik rodzinny lub integrację dla swojego zespołu na świeżym powietrzu? Mamy do polecenia fantastyczne miejsca na zorganizowanie outdoorowej imprezy firmowej w Poznaniu. Poznaj nasz wybór!

Browarna Przystań

Położona w niesamowicie pięknym miejscu restauracja z polem piknikowym Browarna Przystań zachwyci wszystkich gości swoim wyjątkowym klimatem. Położona jedyne 5 km od centrum miasta, nad samym jeziorem to lokalizacyjny hit dla organizatorów imprez plenerowych w Poznaniu. Do dyspozycji gości jest aż 1 ha terenów zielonych, częściowo naturalnie zacienionych oraz malowniczo położony drewniany budynek restauracji, z którego można skorzystać w razie niepogody. Browarna Przystań dysponuje także przestrzenią konferencyjną, więc jeśli w planie mamy integrację połączoną ze szkoleniem, to miejsce to sprawdzi się idealnie.

Lokalizacja ta jest uwielbiana przez pary młode, które marzą o ślubie w plenerze. Miejsce samo w sobie jest niesamowicie nastrojowe, a jezioro dodaje wakacyjnego klimatu. Także jeśli chcesz zorganizować swój event nad jeziorem w Poznaniu w weekend, to śpiesz się z wiadomością do nas. Soboty (zwłaszcza te letnie) rozchodzą się tutaj jak świeże bułeczki!

Brzeg Wschodni

Miejsce z niesamowitym klimatem w bardzo dobrej lokalizacji – od centrum Poznania dzieli je zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Położony nad rzeką, w otoczeniu zieleni Parku Nad Wartą, Brzeg Wschodni to ponad 800 m2 przestrzeni umożliwiającej organizację wyjątkowej imprezy plenerowej w stolicy Wielkopolski. Piaszczysta plaża, zadaszenie w postaci transparentnej hali namiotowej i naturalna roślinność tworzą naprawdę magiczną oprawę dla różnego rodzaju wydarzeń outdoorowych. Z powodzeniem można tu zorganizować zarówno piknik, jak i elegancką imprezę wieczorną. Niecodzienny klimat Twojego wydarzenia gwarantowany!

Pole piknikowe nad jeziorem Malta

Jedno z najpopularniejszych miejsc w stolicy wielkopolski. Znajdująca się zaledwie 5 km od centrum Poznania polana może pomieścić do 2500 uczestników. Posiada w pełni użytkowe zaplecze gastronomiczne i sanitarne wraz z obsługą. Bez problemu organizatorzy imprez mogą tu skorzystać także z hali namiotowej o powierzchni 300m kwadratowych, a także z dwóch zadaszonych scen: dużej przeznaczonej na organizację większych koncertów oraz małej, która z powodzeniem posłuży DJ’owi lub animatorom w trakcie gier, zabaw czy konkursów.

Położenie nad malowniczym Jeziorem Malta sprawia, że uczestnicy mają poczucie bliskości z naturą, a świetnie zagospodarowany teren nie pozwala się nikomu nudzić. Wielofunkcyjność terenu pozwala na organizację niemal każdego rodzaju eventu z naszej oferty.

Polana Piknikowa Hotelu Edison

Nie jest to co prawda miejsce w samym Poznaniu, ale dojechać można tam w zaledwie 20 minut samochodem. Hotel położony jest tuż przy jeziorze Kierskim, w otoczeniu przepięknej przyrody. Na potrzeby imprez plenerowych udostępniana jest wyposażona w niezbędną infrastrukturę Polana Piknikowa. Znajdziemy na niej drewniane wiaty z miejscami siedzącymi, grillowisko, halę namiotową o powierzchni 450 m2 i duży teren zielony, na którym można zorganizować np. olimpiadę firmową. Z powodzeniem, w czasie eventu plenerowego bawić się tu może nawet kilkaset osób! O catering na evencie zadba Szef Kuchni Hotelu Edison. Możecie być więc pewni, że jakość serwowanych dań będzie wysoka, a obsługa na najwyższym poziomie.

W Poznaniu jest jeszcze wiele miejsc, w których można zorganizować piknik lub imprezę firmową w plenerze. Takie eventy cieszą się największym powodzeniem w sezonie letnim, a jesteśmy w zasadzie w jego połowie. Jeśli masz więc w planach organizację tego typu wydarzenia – nie zwlekaj. Pozwól nam działać i przygotować dla Ciebie najlepszą propozycję na Twój event firmowy w plenerze w Poznaniu.

SPRAWDŹ TAKŻE:


 

 

 

Autor:

Mateusz – Event Manager

Skontaktuj się ze mną.

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event