Argentum Event > Eventy Online > Zrób to sam! Nowa propozycja na Dzień Dziecka w sieci.

Zrób to sam! Nowa propozycja na Dzień Dziecka w sieci.


14 kwietnia 2021

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że i tegoroczny Dzień Dziecka nasze pociechy będą musiały spędzić w domach zamiast na dużych imprezach pełnych niesamowitych atrakcji. My, dorośli, możemy jednak zrobić wszystko, by ten dzień był mimo wszystko wyjątkowy i zapadł najmłodszym w pamięć na długi, długi czas. Z tego też powodu oferujemy organizację Dnia Dziecka Online! Dziś przedstawiamy kolejne możliwości jak w ciekawy sposób zająć dzieci w dniu ich święta.

uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci

Zrób to sam!

Wychodzimy z założenia, że najlepszą rozrywką jest łączenie przyjemnego z pożytecznym. Dlatego też naszą najnowszą propozycją jest zorganizowanie zabawy DIY, czyliZrób to sam„! Jest to doskonała propozycja, dzięki której Wy i Wasi pracownicy będziecie mogli spędzić z dziećmi czas w ciekawy i angażujący sposób. Zestawy DYI możecie zamówić do samodzielnego złożenia ich w domu, lub możemy zorganizować specjalne warsztaty online, dzięki którym dzieci będą mogły dowiedzieć się wielu nowych, interesujących rzeczy.

Każda z przygotowanych przez naszych ekspertów propozycji jest tak skomponowana, aby dzieci same mogły je wykonać i złożyć. Pomoc dorosłych będzie potrzebna w bardzo ograniczonym zakresie, z czego pociechy na pewno się ucieszą! Wszak samodzielność to bardzo ważna sprawa, prawda? Do każdego zamówienia dołożone są wszelkie instrukcje oraz wszystkie niezbędne elementy do wykonania wybranej kompozycji. Paczki dostarczamy bezpośrednio do domów uczestników bezpieczną dostawą kurierską.

Lasy w słoiku w wersji normalnej i mini

A może by tak uczyć dzieci ekologii od najmłodszych lat? Warsztaty z tworzenia lasów w słoiku będą strzałem w 10! Wraz z naszymi świetnymi  animatorami Wasze pociechy stworzą własny, mały zamknięty w słoiku las, który będzie cieszyć domowników jeszcze długo po zakończeniu zabawy! Dodatkowo opowiemy dzieciom o tym, dlaczego należy dbać o środowisko naturalne i jak bardzo jest ono ważne w naszym życiu.

Każdy zestaw, jaki uczestnicy otrzymują zawiera: instrukcję, słoik, ziemię, piasek, mech, keramzyt, kilka rodzajów roślin, ozdoby roślinne i podstawowe narzędzia do pracy.

Figurki 3D

Propozycja bardzo prosta, ale zaraz bardzo zajmująca – składanie figurek 3D! W każdym zestawie na młodego majsterkowicza czekać będą: instrukcja, elementy układanki, klej do drewna, narzędzia do pracy, a do ozdobienia farbki i pędzelki. W ten sposób dzieci stworzą:

Czas wykonania całości to ok. 1 godzina.

Domek dla owadów

Wiele dzieci boi się wszelkiego rodzaju owadów. Kto wie, może dzięki warsztatom z tworzenia domków dla nich sytuacja się odmieni? Prowadzący warsztaty opowie najmłodszym o różnych gatunkach owadów i dlaczego ich obecność w naszych ogrodach i okolicznych parkach jest bardzo ważna. Następnie wspólnie stworzymy owadzie domostwa, które już zawsze będą im służyć jako ochronę przed chłodami. W skład zestawu wchodzą: elementy do złożenia domku, młotek, gwoździki, pędzelek i farbki oraz papier.

To oczywiście nie wszystkie nasze propozycje. Aby poznać więcej szczegółów dotyczących organizacji Dnia Dziecka w wersji zdalnej, zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty tematycznej lub po prostu do kontaktu. Nasi specjaliści i event managerowie odpowiedzą na wszystkie pytania, a także zaproponują różne, ciekawe rozwiązania. Czekamy na Was i Wasze pociechy!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event