fbpx
Argentum Event > Eventy Online > O czym należy pamiętać planując warsztaty integracyjne online z wysyłką pakietów?

O czym należy pamiętać planując warsztaty integracyjne online z wysyłką pakietów?


Zdecydowałeś się na organizacje zdalnego team buildingu? Wiesz już, że integracja online, to świetne rozwiązanie dla Twojego zespołu? My jesteśmy o tym przekonani! Co więcej, podpowiemy Ci jak ją zorganizować – bez stresu i w przyjemnej atmosferze.

W pierwszej kolejności musisz zadbać o wybór terminu! Wyjazd integracyjny, bankiet jubileuszowy czy piknik firmowy trzeba planować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zdarza się, że najpopularniejsze miejsca na eventy firmowe rezerwujemy dla naszych klientów nawet z rocznym wyprzedzeniem. Jak jest w przypadku integracji on-line? Czy zabawę w trybie remote można zorganizować ad hoc?

Organizując warsztaty integracyjne online trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach:

Pamiętaj! Jeśli uczestnicy mieszkają poza granicami Polski ustal z agencją ostateczny termin przekazania listy adresowej (rekomendujemy min. 2 tygodnie przed eventem). Dzięki temu wszyscy uczestnicy będą mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasem podczas warsztatów.

 

jarosław gawliński CEO argentum event  

 

Autor:

Jarek – CEO & Event Manager

Skontaktuj się ze mną

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.