Argentum Event > Eventy Online > Mega Teleturniej – czyli jak zorganizować ciekawy event online!

Mega Teleturniej – czyli jak zorganizować ciekawy event online!


25 września 2021

Eventy online to temat niezwykle szeroki, a wachlarz możliwości wydaje się być wręcz nieograniczony. Jednak bardzo łatwo jest podczas takiego wydarzenia znudzić jego uczestników i „spalić” całą zabawę już w przedbiegach. Wydarzenia organizowane za pośrednictwem łącza internetowego to nie taka łatwa sprawa, a utrzymanie koncentracji, uwagi i w końcu dobrego humoru osób biorących udział w takim przedsięwzięciu wymaga nie lada umiejętności i bardzo dobrego pomysłu na taką imprezę. Jednym z najpopularniejszych trendów jest obecnie impreza tematyczna online pod nazwą Mega Teleturniej! Na czym polega zabawa? Jakie są jej największe zalety?

Zupełnie jak w telewizji!

Zapewne każdy z nas miał już sytuację, gdzie oglądając ulubiony teleturniej w telewizji, nagle głośno wykrzykiwaliśmy odpowiedź na zadane pytanie w nadziei, że uczestnik po drugiej stronie szklanego ekranu ją usłyszy. Odpowiedzi na proste z pozoru pytania same wpadają nam do głowy i aż prosi się o udział w takiej imprezie, by móc spróbować swoich sił. Mega Teleturniej daje taką właśnie możliwość. Organizacja zabawy w formie online, która przypomina najlepsze polskie programy, jest bardzo prosta. Po jednej stronie łącza internetowego znajduje się uczestnik, po drugiej osoba prowadząca całą imprezę, zadająca pytania, czy rzucająca tak zwane „suchary” jak z rękawa. Odpowiadamy na pytania, próbujemy zdobyć większą ilość punktów od naszych rywali, czyli standardowa rywalizacja.

Urok przedsięwzięcia polega na tym, że możemy urządzić teleturnieje takie jak: „Familiada”, „Jaka to Melodia”, „Kocham cię Polsko” albo wymieszać je w dowolny sposób. Wszystko zależy od naszej inwencji i charyzmy prowadzącego, który z błyskiem Krzysztofa Ibisza powinien bez problemu poruszać się w takiej formule.

Jakie korzyści płyną z organizacji Mega Teleturnieju?

Jako forma integracji pracowników czy team-buildingu, mega teleturniej to nieocenione źródło dobrej zabawy dla współpracowników. Wszystko odbywa się w duchu przyjaznej rywalizacji podszytej dobrym humorem, żartami i wspomnieniami sprzed lat, kiedy to wszyscy zasiadaliśmy przed telewizorami, by obejrzeć kolejny odcinek najpopularniejszego teleturnieju. Impreza prowokuje luźne rozmowy, zacieśnia relacje między uczestnikami i daje im bagaż miłych wspomnień, które będą przywoływać jeszcze długo po zakończonej imprezie.

Jak uniknąć błędów?

Organizację takich zabaw zlecajmy wyłącznie doświadczonym agencjom eventowym, które mają wiedzę i znajomości pozwalające na bezstresowe wykonanie takiego zlecenia. Ilość negatywnych scenariuszy „samowolki” jest bardzo duża i warto poradzić się ekspertów, którzy na zapewnianiu tego rodzaju rozrywki zjedli zęby. Pamiętajmy też, by wybierać agencje z odpowiednim portfolio, wyrobioną marką i renomą w świecie organizacji eventów. Dlatego też zapraszamy do współpracy!

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event