Argentum Event > Eventy Online > Eventy online zostaną z nami po pandemii – sprawdź dlaczego!

Eventy online zostaną z nami po pandemii – sprawdź dlaczego!


9 listopada 2021

Każde poważniejsze zdarzenie w historii świata pozostawia jakiś ślad. W 2020 niewątpliwie takim zdarzeniem był początek pandemii, który odcisnął swoje piętno niemal w każdym zakątku ziemskiego globu. Z pewnością datę tą zapamiętamy na długo, a właściciele firm i korporacji, a także agencji eventowych będą go wspominać jako rok wielkiej zmiany i przeobrażenia swoich biznesów.  Wszelkiego rodzaju wydarzenia musiały przenieść się do sieci, by dalej móc je organizować. Czy zdalna forma przedsięwzięć dotąd kojarzonych ze skupiskami ludzi i fizyczną obecnością w jednym miejscu pozostanie popularna po zakończeniu wirusowego dramatu? Przedstawiamy siedem powodów potwierdzających tę tezę.

online events

POWÓD PIERWSZY – TAK JEST WYGODNIEJ

Nie musimy ruszać się z domu, w którym i tak część z nas zdążyła już zapuścić korzenie. Niektórzy nie chcą wracać do stacjonarnej pracy i biur, więc nikogo nie powinno dziwić, że forma eventów online nie odejdzie wraz z szalejącym na świecie wirusem.

POWÓD DRUGI – TAK JEST BEZPIECZNIEJ

Nawet gdy choroba, która zdominowała dzisiejszy świat stanie się reliktem przeszłości – świadomość o higienie i zdrowiu pozostanie w nas na zawsze. Niektórzy będą preferować „dystans społeczny” i pozostawanie w domu i właśnie tym osobom wydarzenia za pośrednictwem łącza internetowego będą dedykowane w niedalekiej przyszłości.

POWÓD TRZECI – TAK JEST TANIEJ

Oczywista oszczędność przy okazji braku konieczności dojazdu, organizowania transportu czy zakwaterowania. Rzeczy niezbędne przy tradycyjnej formie eventów jak catering i wynajem sali również przestaje być naszym problemem. Po zakończeniu pandemii aspekt finansowy będzie jeszcze długo czynnikiem decydującym.

POWÓD CZWARTY – TAK JEST PROŚCIEJ

Organizacja dobrego pomieszczenia z dobrym łączem internetowym dla prowadzącego dany event (konferencję, szkolenie czy prezentację) jest dużo łatwiejsze niż zbieranie wielu ludzi w jednym miejscu w nadziei, że wszystko pójdzie jak z płatka. Świat od zawsze dąży do upraszczania wszelkich czynności – nie inaczej jest w przypadku branży eventowej.

POWÓD PIĄTY – NOWA RZECZYWISTOŚĆ

Taka forma może się po prostu podobać. Niektóre wydarzenia przybierają formę niesamowicie realistycznej gry komputerowej i zyskuje na atrakcyjności w porównaniu z tradycyjną formą spotkania w pokoju zagadek.

POWÓD SZÓSTY – UROZMAICENIE

Eventy online będą już zawsze miłą alternatywą nawet dla tych z nas, którzy bez kontaktu fizycznego z innymi ludźmi nie wyobrażają sobie funkcjonowania na co dzień. Będzie to jeszcze jeden punkt repertuaru agencji eventowych i należy się z tym faktem pogodzić.

POWÓD SIÓDMY – NOWOCZESNOŚĆ

Firmy i korporacje lubią korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych form, a taka są wydarzenia organizowane w formie zdalnej. Prezesi i szefowie postępowych działalności chcą testować nowe rozwiązania – tak więc nowatorski sposób organizowania imprez integracyjnych czy szkoleń będzie dla nich bardzo łakomym kąskiem.

Chcesz zorganizować event online? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event