Argentum Event > Edukacja Branżowa > Jesteśmy w TOP3 najlepiej ocenianych przez klientów agencji eventowych w Polsce!

Jesteśmy w TOP3 najlepiej ocenianych przez klientów agencji eventowych w Polsce!


16 stycznia 2023

Klienci czołowych agencji eventowych wzięli udział w badaniu satysfakcji przeprowadzonym przez agencję badawczą Kantar Polska. Wyniki podsumowano w raporcie „Agencje Eventowe 2022”, który ukazał się na łamach magazynu Media Marketing Polska. Nasza agencja również wzięła udział w badaniu i tym samym pojawiła się w raporcie. Jak ocenili nas klienci?

Magazyn i raport

Magazyn „Media Marketing Polska” to polski miesięcznik branżowy, w którym publikowana jest seria opracowań dotyczących poszczególnych sektorów rynku mediowo-reklamowego. Raporty dodawane do magazynu podsumowują miniony rok, przybliżają aktualne trendy, prognozują szanse i zagrożenia na najbliższą przyszłość. W tym roku po raz kolejny ukazał się raport dotyczący branży eventowej. Jest on jednym z ważniejszych, o ile nie najważniejszym, przedstawieniem czołowych agencji eventowych w kraju.

Nasze wyniki w raporcie „Agencje Eventowe 2022”

Raport „Agencje Eventowe 2022” powstał w oparciu o badanie satysfakcji klientów, które przeprowadziła agencja badawcza Kantar Polska. Klienci odpowiedzieli w kilku kategoriach na pytania dotyczące usług i współpracy z nami. W ocenianych aspektach osiągnęliśmy bardzo wysokie wyniki, co sprawiło, że znaleźliśmy się w TOP3 najlepiej ocenianych agencji
w tegorocznym wydaniu.  

W pierwszej części badania klienci oceniali agencje eventowe pod względem współpracy, obsługi, kreacji, produkcji, innowacyjności oraz ceny za usługi. Warto zwrócić szczególną uwagę na bardzo wysokie noty otrzymane w kategorii współpracy z agencją oraz obsługi klienta. To dla nas jedna z istotniejszych informacji, ponieważ w realizacji każdego eventu przykładamy dużą wagę do kontaktu oraz ustaleń z klientem. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania i na bieżąco informować o wszelkich zmianach.

Oprócz tego, że koncentrujemy się na uważnym podejściu do klienta, stale ulepszamy naszą ofertę i wprowadzamy nowe innowacyjne pomysły w życie, co przekłada się na wynik powyżej średniej w kategorii innowacyjności. Cena za nasze usługi zawsze jest adekwatna do konkretnego zamówienia i staramy się być konkurencyjni na rynku. Wobec tego kategoria dotycząca tego aspektu została oceniona na 4.4, co dało nam wynik wyższy niż oceny pozostałych agencji biorących udział w badaniu.

Druga część badania miała za zadanie ocenić topowe agencje eventowe z perspektywy klienta w bardziej szczegółowy sposób poprzez konkretne pytania. Pojawiły się tutaj takie aspekty jak transparentność wydawanego budżetu, oczekiwania klienta, stosunek ceny do usługi, nowe technologie oraz różne formy organizacji wydarzeń.

Warto zwrócić uwagę na możliwość organizacji kompleksowych akcji eventowych, ponieważ jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do swojej oferty eventy online, które okazały się strzałem w dziesiątkę podczas okresu pandemicznego i zostały z nami po dziś dzień. Podczas wszystkich realizacji,  a w szczególności eventów online, stawiamy na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. To z pewnością pozytywnie wpłynęło na wyniki w kategorii związanej z nowymi mediami.

Ważne w kontekście naszej pracy jest również poczucie bezpieczeństwa klienta, aby jego event przebiegał zgodnie z założonym planem, a wszelkie napotkane problemy były natychmiast rozwiązywane. Z tego względu ocena tej kategorii jest dla nas cenną wiadomością, która pozwoli nam jeszcze lepiej reagować na zmieniającą się podczas eventów sytuację. Pozostałe kategorie w obu częściach badania uzyskały równie zadowalające wyniki i widzimy w nich potencjał do dalszego rozwoju.

Argentum Event w badaniu

Bardzo wysoka ocena naszych usług w badaniu, plasuje nas w TOP3 najlepiej ocenianych przez klientów agencji eventowych w Polsce! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie że ocena została oparta na opiniach klientów. Wyniki przeprowadzonego badania stają się dla nas podstawą do ulepszenia oferty i dalszego rozwoju naszej firmy. Tak wysoki wynik motywuje nas do pracy nad nowymi ekscytującymi projektami, których z pewnością możecie spodziewać się już niebawem. 

Bardzo dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i wysoką ocenę naszej agencji w badaniu! 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event