Argentum Event > Case Study > Warsztaty integracyjne online dla 400 osób.

Warsztaty integracyjne online dla 400 osób.


5 marca 2021

Po bardzo intensywnej końcówce 2020 roku mogłoby się wydawać, że na początku nowego roku trochę odsapniemy. Nic bardziej mylnego! Pierwszy kwartał zaczęliśmy baaardzo pracowicie. Co robiliśmy? Sprawdźcie sami!

Wraz z początkiem stycznia ruszyła machina przygotowań do team buildingu online dla 16 grup! Nasz klient IKEA wybór tematyki spotkań online zostawił w rękach uczestników. To oni decydowali, w których warsztatach z naszej szerokiej oferty chcą wziąć udział oraz czy program ma być prowadzony w języku angielskim, polskim czy, w przypadku grup wielojęzycznych, tłumaczony symultanicznie! Możliwość zapisów online na atrakcje, to rozwiązanie, które świetnie się sprawdza przy dużych grupach pracowniczych! Uczestnicy wybierają integrację, która sprawi im największą przyjemność, dzięki czemu od początku są zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do spotkania! Frekwencja na takich spotkaniach, które uczestnicy sami wybierają, również jest bardzo wysoka i sięga 99%!

11 lutego blisko 400 osób bawiło się podczas degustacji wyśmienitego wina, testowania szlachetnej whisky, tworzenia las w słoiku i obraz z mchu, a także odgadywania szyfrów i zagadek w wirtualnych escape roomach! Nasza ekipa eventowa czuwała nad całością wydarzenia. Zadbaliśmy o najwyższej jakości transmisję, terminową dostawę paczek prosto do domów uczestników oraz swobodną atmosferę imprezy! Skąd wiemy jak to wszystko zrobić? Odpowiedź jest jedna: MAMY DOŚWIADCZENIE i najlepszy zespół eventowy w Polsce 😊

Bo jak nie my… to kto?


 

bzoma marta event manager  

 

Autor:

Marta – Event Manager

Skontaktuj się ze mną.

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2022 Agencja Eventowa Argentum Event