Agencja Eventowa – Zielona Góra


Organizacją eventów firmowych w Zielonej Górze zajmuje się poznański oddział Argentum Event.

Nasza agencja to:

  • Doświadczenie zdobywane od 2009 roku!
  • Rozległa sieć kontaktów w całej Polsce i za granicą
  • Ambitny i kreatywny zespół event managerów
  • Bogate zaplecze logistyczno-sprzętowe
  • Tysiące pomysłów na udane imprezy firmowe
  • Kompleksowa obsługa: od planowania po realizację

Od LAT

TWORZYMY EVENTY

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

POMYSŁÓW

NA MINUTĘ

Argentum Event w Zielonej Górze

Organizacja eventów firmowych w Zielonej Górze jeszcze nigdy nie było tak proste! Wszystko to dzięki bliskości dwóch placówek naszej agencji: we Wrocławiu oraz Poznaniu! Zespół naszych doświadczonych event managerów dla firm z województwa lubuskiego zrealizuje wydarzenia takie jak:

i wiele innych!

Aby poznać nasze pełne możliwości organizacji imprez oraz eventów dla firm zapraszamy do działu Oferta!

zielona góra z lotu ptaka

Jakie zalety ma organizacja wydarzenia firmowego w Zielonej Górze?

Dlaczego firmy organizują eventy? Powodów jak i celów jest niezliczona ilość! Jedni przedsiębiorcy chcą się pochwalić nową siedzibą, kolejny pragną zaprezentować nowy produkt szerszemu gronu odbiorców. Szefowie firm chcą mieć silny i zgrany zespół, stąd decydują się na team building, a niektórzy po prostu chcą się odwdzięczyć pracownikom organizują dla nich imprezę integracyjną.

Dla miejscowych firm jest to przede wszystkim możliwość budowania pozytywnego wizerunku marki na rynku lokalnym. To także szansa na zdobycie większej ilości klientów, którzy przecież są tuż za rogiem! Wydarzenia promocyjne, konferencje czy otwarcia to doskonała okazja na pozyskanie kontaktów i nowych partnerów biznesowych.

Dodatkowo organizując wydarzenie lokalnie, pracodawca sprawia, że pracownicy zaczną się utożsamiać zarówno z firmą jak i z miastem! Budowanie takich relacji jest obecnie niezwykle istotną częścią sukcesu firmy i cieszy nas niezmiernie, że świadomość w tej kwestii wśród pracodawców rośnie.

Również dla firm spoza Zielonej Góry to miasto i jego okolice ma bardzo dużo zaoferowania. Nie bez przyczyny województwo lubuskie nazywane jest Krainą Jezior – znajdziemy ich tutaj przeszło 500! Jeśli dodamy do tego przepiękną przyrodę i dogodnie usytuowane liczne ośrodki hotelowo-konferencyjne, otrzymamy olbrzymie możliwości organizacji imprez wszelkiego rodzaju!

Poszukujesz organizatora eventów w Zielonej Górze? Dobrze trafiłeś!

Organizacja każdego, nawet najmniejszego wydarzenia to często ogromny pochłaniacz czasu. Z doświadczenia wiemy, że próby łączenia stworzenia eventu od zera wraz z prowadzeniem firmy nie kończą się dobrze. Również pracownicy odciągnięci od swoich zawodowych obowiązków starający się „ogarnąć” wydarzenie dla firmy, nie dość, ze zawalają pracę, to jeszcze nie są w stanie dopilnować wszystkiego przy evencie. Dlatego też zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Tworzymy niezapomniane wydarzenia dla firm każdej wielkości od 2009 roku. Od tego czasu grono naszych zadowolonych Klientów niezmiennie rośnie. To co cieszy nas najbardziej to fakt, że z wieloma firmami współpracujemy już kilka lat! Może Ty i Twoja firma dołączycie do tego grona?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio!

Fot. Facebook: Urząd Miasta Zielonej Góry

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event