Argentum Event – Agencja Eventowa – Wrocław


  • Jeżeli szukasz profesjonalnej i godnej zaufania firmy eventowej to trafiłeś w dobre miejsce! Organizacją imprez firmowych zajmujemy się od 2009 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 wydarzeń.
  • Naszą dumą i siłą jest świetny zespół profesjonalnych event menadżerów, dzięki którym ze spokojem podjąć możemy się nawet największych i najbardziej skomplikowanych projektów.
  • Posiadamy duży magazyn pełen sprzętu i własne zaplecze logistyczne i eventowe. W połączeniu z bogatą bazą sprawdzonych podwykonawców daje nam to nieograniczone możliwości.
  • Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC na kwotę 1 mln zł, wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz stosowne gwarancje ubezpieczeniowe. Z nami możesz spać spokojnie!

OD ROKU

TWORZYMY WYDARZENIA

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

NR

NA DOLNYM ŚLĄSKU

Argentum Event to agencja eventowa wywodząca się z Wrocławia. Mimo że działamy na terenie całej Polski, to właśnie w tym pięknym mieście mamy swoją główną siedzibę. W branży organizacji eventów pierwsze kroki stawialiśmy jeszcze w 2009 roku. Ogromne doświadczenie zdobyte od tamtej pory i setki zorganizowanych eventów pozwalają nam być pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym przy realizacji nawet tych największych i najbardziej wymagających imprez. Obecnie tworzymy spektakularne wydarzenia dla największych firm z różnych branż oraz sektorów biznesu. Pracujemy dla topowych marek na terenie całej Polski, a także poza granicami naszego pięknego kraju!

Wrocław to dla naszej agencji eventowej rodzinne miasto. To tutaj wszystko planujemy i w stolicy Dolnego Śląska znajduje się nasza główna siedziba, magazyn oraz zaplecze logistyczne. To stąd najczęściej wyruszają w trasę nasz sprzęt i ludzie, aby wywoływać uśmiech na twarzach naszych klientów w najdalszych zakątkach Polski. Posiadamy własne, duże zaplecze sprzętowe oraz logistyczne, które w połączeniu z bogatą bazą podwykonawców pozwala nam podjąć się każdego wyzwania i oferować przy tym konkurencyjne ceny.

W ciągu wielu lat działania na rynku MICE wypracowaliśmy sobie bazę sprawdzonych partnerów i podwykonawców, co pozwala nam ze spokojem organizować duże imprezy na najwyższym poziomie. Pracujemy z topowymi artystami i konferansjerami, mamy dostęp do najbardziej zaawansowanej i efektownej techniki scenicznej, nagłośnieniowej oraz oświetleniowej. Baza sprawdzonych i prestiżowych lokalizacji i hoteli pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług oraz zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszą największą dumą jest jednak nasz zespół! Największy zarówno we Wrocławiu, jak i na Dolnym Śląsku team doświadczonych, pełnych pasji i profesjonalizmu event managerów stanowi o sile naszej agencji i pozwala spać spokojnie naszym klientom nawet podczas najbardziej wymagających realizacji.

Jakie są korzyści ze współpracy z naszą agencją eventową?

Współpraca z profesjonalną agencją eventową niesie za sobą wiele korzyści, które przekują się na sukces organizowanej imprezy i realizację założeń biznesowych. Dzięki kooperacji z nami w pierwszej kolejności oszczędzisz mnóstwo czasu. Organizacja eventu to proces niezwykle praco i czasochłonny. Aby impreza się udała, najczęściej trzeba znaleźć odpowiednie miejsce, zorganizować atrakcje dla gości, zapewnić catering, zaproszenia, transport, logistykę i zadbać o wiele innych szczegółów. Dzięki nam czas, jaki przeznaczą Państwo na organizację swojego wydarzenia, skróci się do minimum. Po uzyskaniu od Państwa informacji dotyczących założeń eventu i oczekiwań z nim związanych to my zajmiemy się kompleksową organizacją imprezy.

Zadbamy m.in. o:

 

Największa agencja eventowa we Wrocławiu

Dzięki ogromnemu zapleczu oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się organizacji eventów każdego kalibru. W naszym portfolio znajduje się już ponad 1000 zrealizowanych eventów, a zdecydowana większość naszych klientów zostaje z nami na lata i mamy przyjemność współtworzyć z nimi kolejne imprezy. Nasze przykładowe realizacje to:

Organizacja 100-lecia firmy, czyli absolutnie wyjątkowy jubileusz! Taki również musiał być event z tej okazji! Nasz klient szukał agencji eventowej z Wrocławia, która podejmie się tego wyzwania i z dumą podołaliśmy wyzwaniu! Świętowanie rozpoczęliśmy od części oficjalnej dla VIP-ów, w trakcie której odsłonięte zostało nowe logo zakładu. Następnie przenieśliśmy się na pełen atrakcji piknik dla 700 zaproszonych gości. Atrakcje wysokich lotów czekały na dzieci i dorosłych, a ukoronowaniem imprezy były koncerty, ludzki napis „100” oraz przeloty samolotu z urodzinowym banerem.

Wyjazd integracyjny dla 600 osób dla klienta z Wrocławia – organizacja wyjazdu integracyjnego dla tak dużej grupy to spore przedsięwzięcie! Kluczowa sprawa to profesjonalna, ale równocześnie partnerska współpraca z Klientem. W Hotelu Gołębiewski w Wiśle czekała na uczestników moc atrakcji i plenerowych warsztatów. Wspólnie tworzyliśmy las w słoiku, rzemieślnicze eko torby, graliśmy na bębnach, ćwiczyliśmy zumbę i relaksowaliśmy się na leżakach w strefie chillout. Wieczorem natomiast niekwestionowaną gwiazdą imprezy był… złoty koń!

Konferencja z atrakcjami – na zlecenie naszego stałego klienta zorganizowaliśmy we Wrocławiu konferencję zakończoną uroczystym koktajlem. Podczas wieczornej imprezy zarówno na scenie, jak i poza nią działy się rzeczy co najmniej niespodziewane, a na gości czekało sporo zaskoczeń i niespodzianek 😉 Szczegółów oczywiście nie zdradzimy 🙂 Całość uzupełnił wyśmienity catering, alkoholowe szoty w formie pary, live cooking, fotolustro i dobra muzyka.

Meksykańska Fiesta – 350 osób bawiło się z nami we Wrocławiu podczas imprezy tematycznej „Fiesta De Los Muertos”, stylizowanej na barwne, meksykańskie Święto Zmarłych. Efektowne makijaże, klimatyczne dekoracje, konkursy, atrakcje, a nawet fontanna z tequilą. To wszystko i wiele więcej czekało na uczestników eventu, którzy bawili się z nami do białego rana! Nasza agencja eventowa zna Wrocław od podszewki i możemy również dla Ciebie znaleźć świetny lokal na tego typu imprezę i zorganizować niezapomniane wydarzenie!

Piknik z gwiazdami dla 6000 osób – dla naszego klienta zorganizowaliśmy pełen gwiazd jubileusz z okazji 30-lecia funkcjonowania firmy na rynku! Podczas pikniku dla około 6000 osób na scenie wystąpiły takie gwiazdy jak Oddział Zamknięty, Łobuzy czy Kabaret Smile. Całość poprowadził znany i lubiany prezenter Maciej Dowbor. Najjaśniejszym punktem wieczoru był jednak koncert znanej na całym świecie wokalistki Kate Ryan. Jej hity takie jak „Voyage Voyage”, „Desenchantee” czy „Ella Elle L’a” długo gościły na szczytach list przebojów. Koncert supergwiazdy nie zawiódł i rozgrzał do czerwoności licznie zgromadzoną widownię!

To oczywiście tylko niewielki wycinek naszych realizacji, a po więcej zapraszamy do działu PORTFOLIO.

Organizacja eventów firmowych najwyższej jakości

Okazji, które warto uświetnić efektownym wydarzaniem w życiu każdej firmy, jest co nie miara. Otwarcie nowej siedziby? Wprowadzenie nowego produktu na rynek? A może firma niebawem będzie świętować jubileusz lub wejście na giełdowe parkiety? Każda taka specjalna okazja otwiera ogrom możliwości podniesienia prestiżu przedsiębiorstwa. To nie tylko sposobność, by pochwalić się kolejnym sukcesem, ale także i możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych, które mogą napędzić dalszy rozwój firmy.

Dlatego kluczowa dla osiągnięcia założonych celów biznesowych jest jakość realizowanego eventu. Gośćmi takiego wydarzenia mogą być właściciele i prezesi firm największych klientów lub kontrahentów, a także ci, których chcecie zaprosić do współpracy w przyszłości. Event mogą uświetnić przedstawiciele lokalnych władz, politycy czy też popularni, miejscowi działacze prospołeczni. Często są to osoby, na których niełatwo zrobić wrażenie i naprawdę trzeba zaproponować coś specjalnego podczas organizacji imprezy. I to jest właśnie nasza specjalność!

Nasza agencja z powodzeniem zaplanuje i zrealizuje dla Państwa wydarzenie najwyższej klasy. Zapewnimy Państwu najlepsze przestrzenie w renomowanych hotelach lub widowiskowych, pełnych przepychu salach. Zabierzemy wszystkich gości eventu w kulinarną podróż z najlepszymi firmami cateringowymi, a jedzenie serwowane w trakcie eventu wprawi wszystkich gości w zachwyt.

Event dla Państwa może poprowadzić znana osobistość, a Cezary Pazura, Hubert Urbański czy Zygmunt Chajzer w roli konferansjera z pewnością podniesie rangę eventu. Państwa goście z pewnością docenią również atrakcje w postaci koncertu gwiazdy polskiej estrady lub recitalu topowego stand-upera lub popularnego kabaretu. Występy te, specjalnie dedykowane Państwa firmie, z pewnością będą nie tylko niespodzianką, ale spotkają się z wielką aprobatą wszystkich zgromadzonych.

W ramach organizacji eventu dbamy o detale i wszelkie kwestie organizacyjne i logistyczne. Zaczynając od oryginalnej koncepcji kreatywnej, na wzorowej realizacji kończąc. To wszystko pozwala spać naszym klientom spokojnie, a nam cieszyć się renomą czołowej agencji eventowej z Wrocławia.

Integracja z wrocławską agencją eventową

Jako agencja eventowa z Wrocławia organizujemy również wyjazdy integracyjne czy zajęcia typu team building nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale również całej Polski. Nasz magazyn we Wrocławiu pełen jest sprzętu i gadżetów pozwalających nam realizować nieszablonowe, autorskie scenariusze integracyjne oraz imprezy wieczorne.

Nie ma skuteczniejszej machiny napędzające rozwój przedsiębiorstwa niż zgrany i lubiący się zespół. Taki jest też często cel organizowanych przez naszych klientów eventów firmowych – integracja pracowników. Dzięki zdobytemu w ostatniej dekadzie doświadczeniu możemy w tej kwestii zaoferować wiele skutecznych rozwiązań. Nasza oferta team buildingu jest niezwykle bogata, a pomysły nigdy nam się nie kończą. Możemy dla uczestników Państwa eventu zorganizować np.:

Aby poznać wszelkie szczegóły dotyczące każdej jednej aktywności, zapraszamy do działu Oferta.

Agencja eventowa? Wrocław? Tylko Argentum Event!

Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalna organizacja Twojego eventu. Nie ma bowiem dla nas lepszej rekomendacji niż zadowolony klient. Dlatego też przedkładamy jak najwięcej starań, by wszystko dopiąć na ostatni guzik i sprawić, by wspólnie organizowane wydarzenie odniosło sukces. Będziemy niezwykle szczęśliwi, jeśli później będziecie Państwo nas polecać mówiąc chociażby: „Polecamy tą wrocławską agencję eventową, zorganizowali nam super imprezę!”

Nasza agencja eventowa to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Wrocławski zespół Argentum Event to osoby z pasją, które nie znają słowa „niemożliwe”! Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu przez lata pracy przy różnej wielkości imprezach, nasi event managerowie są w stanie idealnie dopasować atrakcje i scenariusze do każdego Państwa zapytania!


Biuro Agencji we Wrocławiu

Emilii Plater 16/1, 51-680 Wrocław

tel. +48 794 932 777

Nasz biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ulicy Emilii Plater 16/1.  Jeżeli chcesz się z nami spotkać, aby porozmawiać o swoim evencie – po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie!


Masz za daleko do Wrocławia? Sprawdź również inne odziały!

Warszawa | Poznań | Łódź | Katowice | Opole

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event