Agencja Eventowa – Warszawa


KREATYWNOŚĆ, PASJA, PROFESJONALIZM – poznaj Argentum Event – agencję eventową, która od 12 lat realizuje wyjątkowe wydarzenia korporacyjne w całej Polsce!

  • Nasza agencja powstała w 2009 roku. Przez 13 lat zrealizowaliśmy ponad 1000 eventów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami (w ramach incentive travel)
  • Rozbudowane zaplecze logistyczne i eventowy know-how sprawiają, że z sukcesem realizujemy konferencje, kongresy, gale, spotkania biznesowe, otwarcia oraz wyjazdy integracyjne i pikniki firmowe
  • Doświadczenie, pasja i profesjonalizm w organizacji eventów – te trzy słowa określają naszych event managerów i animatorów
  • Argentum Event posiada wpis do rejestru organizatorów turystyki wraz ze wszystkimi gwarancjami ubezpieczeniowymi – dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów
  • Zapewniamy bezpieczeństwo! W czasie pandemii wdrożyliśmy procedury organizacji imprez oraz innych wydarzeń w reżimie sanitarnym.

Od LAT

TWORZYMY WYDARZENIA

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

POMYSŁÓW

NA MINUTĘ

 

Agencja Argentum Event, to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i niespożytą energią stawiają czoła nawet największym wyzwaniom. Kreujemy i organizujemy wyjątkowe wydarzenia, firmowe imprezy integracyjne czy oficjalne eventy dla największych przedsiębiorstw w Polsce. Nieszablonowe podejście do każdej realizacji, doświadczenie, know – how i umiejętność budowania relacji sprawiają, że po pierwszym wspólnie zrealizowanym evencie nasi klienci zostają z nami na kolejne lata.

agencja eventowa warszawa

Jakie eventy organizujemy w Warszawie?

Warszawastolica Polski, miasto biznesu, które nigdy nie śpi. Tu dzieją się rzeczy wyjątkowe – prestiżowe gale, międzynarodowe kongresy, bankiety, konferencje i szkolenia. Agencja Argentum Event wspiera swoich partnerów biznesowych na każdym etapie organizacji wydarzenia – od fazy pomysłu, przez opracowanie planu, po jego realizację zgodnie z terminarzem.

W czym możemy Ci pomóc?

Z nami przeniesiesz swój pomysł do rzeczywistości, nawet tej wirtualnej!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do działów: Oferta oraz Portfolio.

Organizacja imprezy firmowej w Warszawie czy poza nią?

Warszawa jest dla nas szczególnym miejscem na mapie Polski. To tutaj, w stolicy, mamy najwięcej klientów i tu najczęściej realizujemy nasze i Wasze najśmielsze pomysły. Warszawa, to miasto, które tętni życiem, w którym biznesowe lunche jada się w każdą środę, a gale i jubileusze firmowe zapełniają hotelowy terminarz na cały sezon. To miasto, które posiada olbrzymie możliwości i wszelkie udogodnienia organizacyjno-logistyczne. Dlatego jest chętnie wybierane, jako miejsce spotkań i organizacji najbardziej prestiżowych wydarzeń. Organizacja eventów w Warszawie to absolutnie czysta przyjemność!

Planujesz organizacje konferencji i zastanawiasz się czy Warszawa, to najlepszy wybór? Skontaktuj się z nami. Opowiedz o swojej firmie, o celach kongresu, planach i pomysłach na jego organizację, a my zajmiemy się resztą! Stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę, zaproponujemy kilka scenariuszy, opracujemy strategię działania i będziemy czuwać nad terminową realizacją planu.

Dlaczego warto wybrać Argentum Event?

Agencja Argentum Event, to sprawdzony i bezpieczny partner biznesowy. Doświadczenie naszych managerów, ekspercki know-how, rozbudowane zaplecze logistyczne, a także kreatywność i pasja z jaką działamy, pozwala nam przekuć każde przedsięwzięcie w sukces. Słuchamy naszych klientów i przenosimy już pomysły do rzeczywistości – zarówno tej off-line, jak i on-line. My po prostu żyjemy organizacją imprez i dążymy do jak najlepszej ich realizacji! Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, dlaczego nasi klienci są z nami od lat!

Poznaj nasze SREBRNE zasady:

  1. Profesjonalizm – doświadczenie i ekspercki know – how pozwalają nam zapewnić naszym klientom najwyższy standard usług
  2. Rozwój – stale podnosimy nasze kwalifikacje, nie stoimy w miejscu, szukamy rozwiązań zanim pojawią się problemy
  3. Kreatywność – nie działamy szablonowo, stawiamy na oryginalność pomysłów
  4. Odpowiedzialność – dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi
  5. Focus na relacje – naszym celem jest budowanie pozytywnych relacji – zarówno wewnątrz organizacji, jak i między klientem a konsumentem.

 


Biuro Agencji w Warszawie

Argentum Event

al. Jerozolimskie 81 lok 7.10
02-001 Warszawa

tel. +48 574 079 999

 Jeżeli chcesz się z nami spotkać, aby porozmawiać o organizacji eventu – po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie!


Najlepsze lokalizacje na event firmowy w Warszawie w 2023 roku

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego, sektor eventów w Polsce reprezentuje 38,3 tys. firm, a jego wartość wynosi około 3 mld złotych. To 1,5% polskiego PKB. W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2, na przestrzeni ostatnich miesięcy wiele firm związanych z tą branżą odnotowało spadki w przychodach uniemożliwiające dalszą działalność.

W naszym kraju organizowanych jest średnio 7,2 tys. imprez masowych rocznie. Setki niezrealizowanych wydarzeń w 2020 roku, to dla firm eventowych potężny problem. Wielu podmiotom nie udało się utrzymać na rynku, a inne, przystosowując się do nowej rzeczywistości, ukierunkowały swoje działania na realizację eventów w przestrzeni wirtualnej. Dzięki wysoko rozwiniętej technologii cyfrowej plenery i sale konferencyjne w czasie pandemii z powodzeniem zamieniono na green screeny w profesjonalnym studio nagrań. I choć nowy profil aktywności stał się celną odpowiedzią na zapotrzebowania rynkowe, nie ma wątpliwości, że największą wartość dla klienta nadal stanowią spotkania w realnym świecie. Z psychologicznego punku widzenia, na zbiorowość mocniej oddziałuje wspólnota doświadczeń przeżywanych na żywo. Nowy rok, to szansa na to, że wkrótce będzie można spotkać się off-line, przy okazji kongresu, imprezy firmowej czy targów. Warto więc być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się ofertą stołecznych lokalizacji.

Przedstawiamy Państwu kilka najciekawszych propozycji na eventowej mapie Warszawy.

Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO to miejsce, w którym można zrealizować najbardziej ambitne eventowe wydarzenie. Łączna powierzchnia 12 144 m² daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, w dowolnym układzie – według potrzeb klienta. Na tej przestrzeni zorganizować można zarówno targi, konferencje, kongresy, szkolenia, jak i imprezy korporacyjne oraz wydarzenia kulturalne. Postindustrialna architektura w zestawieniu z nowoczesnymi rozwiązaniami stanowi wyważoną kompozycję, o wielofunkcyjności której stanowi dodatkowo solidne zaplecze techniczne.

Wyjątkowy, klimatyczny event zrealizować można także w warszawskim Soho Factory. Twórcy tego miejsca inspirowali się kulturalną dzielnicą Nowego Yorku. Znajdziemy tu między innymi Halę pod Gwiazdami. Jak sama nazwa wskazuje, 950 m² jasnej przestrzeni, zwieńczone jest transparentnym dachem, dzięki czemu uczestnicy licznie odbywających się tu wydarzeń, mogą obserwować nocą rozgwieżdżone niebo. W postindustrialnym klimacie utrzymany jest również sąsiedni budynek Praskiej Kotłowni. To dwupoziomowy obiekt, do którego promienie słoneczne dostają się przez wyjątkowo dużą powierzchnię okienną. Te, otoczone charakterystyczną cegłą, zanurzone w klimatycznej dzielnicy Praga – Północ, surowe przestrzenie stanowią wdzięczny materiał dla eventowych wizjonerów.

Usytuowane na obrzeżach Warszawy ATM studio jest bardzo nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie, prezentującym ogromny potencjał na organizację imprez wszelkiej maści. Wykorzystuje najnowsze technologie i pozwala na zrealizowanie najśmielszych pod względem technicznym pomysłów. Przystosowany również do realizacji profesjonalnych produkcji filmowych, daje nieograniczone możliwości i sprosta najbardziej wymagającemu wydarzeniu. Obiekt posiada dodatkowy atut w postaci rozległego terenu zielonego.

A1Karting, czyli centrum szkoleniowo – konferencyjne i tor kartingowy w jednym. To miejsce pozwalające połączyć przyjemne z pożytecznym jest niezmiennie bardzo popularne w całej Warszawie. Odpowiednie do organizacji imprez firmowych mających na celu integrację. Wyposażone w salę eventową, bankietową, wykładową, oraz 50 nowych gokartów CRG o mocy 10 KM! Połączenie szkolenia lub konferencji z rywalizacją na torze wyścigowym, to gratka dla klienta poszukującego nieoczywistych rozwiązań.

Izumi Sushi to przestrzeń odpowiednia dla wydarzeń o nieco bardziej kameralnym charakterze.  Niegdyś miejska palmiarnia, a od 2009 roku największa w Polsce restauracja sushi, w której w otoczeniu ponad 100-letnich palm odbywają się spotkania biznesowe i konferencje. To miejsce jest gwarantem satysfakcji gości szczególnie wrażliwych na doświadczenia kulinarne oraz estetyczne.

SPRAWDŹ TAKŻE:

Organizacja eventów w Łodzi!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event