fbpx

Agencja Eventowa – Poznań


ARGENTUM EVENT – agencja eventowa z 12-letnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń firmowych w Polsce i za granicą!

  • Od 2009 roku zrealizowaliśmy ponad 1000 eventów dla firm każdej wielkości na terenie całego kraju
  • Organizujemy wydarzenia dla firm każdego rodzaju: od integracji, team buildingu po pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne czy też konferencje i kongresy
  • Nasza drużyna to doświadczeni event managerowie, pełni pasji i chęci stworzeni dla Was najlepszego eventu na Świecie
  • Argentum Event od teraz działa także w Poznaniu! Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie w stolicy wielkopolski!

Od LAT

TWORZYMY EVENTY

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

POMYSŁÓW

NA MINUTĘ

Agencja Argentum Event od ponad 12 lat realizuje eventy, spotkania biznesowe, konferencje i kongresy dla partnerów biznesowych z całej Polski, również z Poznania. Nasz kreatywny zespół organizuje wydarzenia firmowe dla małych i średnich firm oraz korporacji polskich i zagranicznych. Dla nas słowo „niemożliwe” nie istnieje. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy setki eventów i wyjazdów integracyjnych, w czasie których świetnie bawiły się tysiące uczestników. Teraz, dzięki naszej nowej placówce w Poznaniu, zorganizowanie eventu dla firm ze stolicy Wielkopolski oraz całego województwa stanie się jeszcze prostsze!

poznań, kolejna siedziba agencji argentum event

Zalety organizacji eventów firmowych w Poznaniu.

Poznań to kolejne miasto na mapie Polski, gdzie odbywa się coraz więcej wydarzeń kulturalnych. To także miejsce, które przyciąga coraz więcej organizatorów eventów firmowych oraz biznesowych. Każde takie wydarzenie to okazja do podniesienia prestiżu firmy, która je organizuje. Korzyści, jakie może przynieść organizacja eventu to:


Biuro Agencji w Poznaniu

Argentum Event

ul. Juliusza Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań

tel. +48 600 178 273

 Jeżeli chcesz się z nami spotkać, aby porozmawiać o organizacji eventu – po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie!


Gdzie organizować eventy firmowe w Poznaniu?

Ostatnie lata to wzmożony rozwój poznańskiej oferty konferencyjno-eventowej. Oto kilka najlepszych, naszych zdaniem, miejsc do organizacji wydarzenia firmowego w Poznaniu.

Eventy dużego kalibru

Eventy mniejszego kalibru

To oczywiście tylko część lokalizacji z jakimi współpracujemy lub współpracowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. W naszej bazie znajdują się również poznańskie hotele, gdzie zrealizujemy widowiskowe wydarzenia.

Poszukujesz organizatora eventów w Poznaniu? Trafiłeś w dziesiątkę!

Chcesz zorganizować wydarzenie dla pracowników, klientów lub kontrahentów? Nie mogłeś lepiej trafić! Organizacja każdego wydarzenia, nawet najmniejszego, nie jest zadaniem łatwym. Trzeba dopilnować bardzo wielu rzeczy, doprecyzować każdy szczegół, by impreza się udała. Dlatego też rekomendujemy oddanie kwestii planowania i realizacji Twojego eventu profesjonalistom.

Od 12 lat każde wydarzenie traktujemy jako wyzwanie, któremu staramy się sprostać na 110%. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego Klienta. Jesteśmy otwarci, a głowy mamy pełne oryginalnych pomysłów. Każdy event przygotowywany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Najlepszą nagrodą za nasze starania są Klienci, którzy wracają do nas każdego roku. Ufają nam w kwestii organizacji eventów i wiedzą, że staniemy na wysokości zadania. Bo jak nie my to kto? 😉

Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów – skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Pracownicy, klienci, współpracownicy i Poznań czekają na Twój wyjątkowy event!

CZYTAJ NA BLOGU:

 

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2021 Agencja Eventowa Argentum Event

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.