Agencja Eventowa – Katowice i Śląsk


Organizacją eventów oraz imprez integracyjnych dla firm w Katowicach zajmuje się wrocławski oddział Argentum Event.

Nasza agencja to:

  • Ponad 1000 zrealizowanych wydarzeń
  • 12 lat doświadczenia
  • Kilkadziesiąt możliwości konfiguracji każdego eventu
  • Komunikatywność oraz elastyczność
  • Najwyższa jakość świadczonych usług
  • Najlepsi event managerowie na rynku

Od LAT

TWORZYMY EVENTY

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

POMYSŁÓW

NA MINUTĘ

Argentum Event – Twoja agencja eventowa w Katowicach i na Śląsku

Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów i wydarzeń firmowych wszelkiego typu od 2009 roku. W tym czasie zyskaliśmy ogromne doświadczenie i zbudowaliśmy zespół wyśmienitych event managerów. Dzięki bliskości naszego głównego biura, jesteśmy w stanie szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie zorganizować dla Twojej firmy wydarzenia na Śląsku i w Katowicach. Co dla Ciebie nasza agencja może przygotować? Oto nasza oferta w skrócie:

…i wiele innych! Chcesz zorganizować event, ale obawiasz się, że nie sprostasz realizacji przez brak czasu, wiedzy i kontaktów? Nasza firma eventowa z chęcią Ci pomoże! Aby sprawdzić pełną ofertę, koniecznie odwiedź odpowiedni dział na stronie!

Gdzie organizować eventy i imprezy integracyjne na Śląsku?

Katowice i cała aglomeracja śląska w ostatnich latach przeżywa rozkwit oferty eventowo-rozrywkowej. Dzięki temu organizacja imprez firmowych stała się prostsza nie tylko dla agencji miejscowych, ale też i tych, które przywożą tu swoich Klientów z odległych krańców Polski. Oto 3 miejsca, w których event nie ma prawa się nie udać!

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Obiekt oddany do użytku w 2015 roku. Zachwyca gości każdego eventu postindustrialną estetyką i wykończeniem wnętrz. Warto dodać, że sąsiaduje bezpośrednio ze Spodkiem i może gościć na raz aż 15 tys. gości! Na powierzchni 38 tys. m2 znajduje się aż 35 sal konferencyjnych, co sprawia, że katowickie MCK jest jednym z największych tego typu miejsc w Polsce. Jeśli chcesz zorganizować prestiżowy event – to właśnie tu!

Vienna House Easy Katowice

Hotel w doskonałej lokalizacji z 203 pokojami i apartamentami. Organizatorzy konferencji znajdą tutaj 13 przestronnych sal mogących pomieścić 600 osób. W tym obiekcie zorganizujemy również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, konferencje, a także aktywności team buildingowe. Świetna oferta restauracyjno-cateringowa dopełnia tylko całości i sprawia, że Vienna House powinien być jednym z pierwszych wyborów przy organizacji wydarzeń firmowych.

Hotel Park Inn by Radisson Katowice

Jest to cztero-gwiazdkowy obiekt położy zaledwie 4 km do ścisłego centrum Katowic, doskonale skomunikowany z głównymi szlakami komunikacyjnymi. Znajduje się tutaj 168 nowoczesnych i komfortowych pokoi noclegowych. Przestrzeń konferencyjno-eventowa to kilka sal o łącznej powierzchni 1000 m2 mogącej pomieścić do 420 osób. A może impreza integracyjna? Nic trudnego – obiekt dysponuje także i salami bankietowymi!

Chcesz poznać więcej możliwości, zarówno jeśli chodzi o możliwości organizacji eventów, a także miejsc, gdzie Twoje wydarzenie może być zrealizowane? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o tym, co chcesz zrealizować i jakie chcesz osiągnąć cele. Nasi event managerowie wysłuchają Twoich potrzeb i przygotują ofertę dopasowaną indywidualnie do Ciebie!

Nie zwlekaj – sprawdź możliwości kontaktu!

fot. strony internetowe obiektów.


Pozostałe Oddziały Argentum Event:

Warszawa | Wrocław | Poznań | Łódź

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event