Agencja Eventowa – Gdańsk i Trójmiasto


  • Działamy od 2009 roku na terenie całej Polski oraz poza jej granicami, realizując od tego czasu ponad 1000 wydarzeń.
  • Jesteśmy jedną z trzech najlepiej ocenianych agencji eventowych w Polsce w 2022 oraz 2023 roku według Magazynu MMP oraz agencji badawczej Kantar Polska.
  • Kreujemy niezapomniane momenty pozwalające doświadczać markę poprzez emocje, wspomagając tym samym jej rozwój.
  • Bazujemy na własnym, rozbudowanym zapleczu logistycznym i magazynie pełnym sprzętu potrzebnym do realizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń.
  • Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki wraz z gwarancjami ubezpieczeniowymi.
  • Nasz eventowy team to ludzie pełni pasji, wciąż szukający nowych rozwiązań, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom klientów.

OD ROKU

TWORZYMY WYDARZENIA

PONAD

EVENTÓW W PORTFOLIO

OSÓB

W ZESPOLE

NR

POMORZU

Argentum Event to agencja z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez firmowych. Od 2009 roku realizujemy wydarzenia na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Swoją działalność rozpoczynaliśmy we Wrocławiu, z czasem otwierając kolejne oddziały w Warszawie oraz w Gdańsku. Dziś, naszymi klientami są najbardziej rozpoznawalne marki, dla których tworzymy spektakularne i niezapomniane wydarzenia.

Jakiego rodzaju eventy organizujemy?

Dlaczego Gdańsk i Trójmiasto?

Gdańsk jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. W zagranicznych zestawieniach „podróżniczych must see”, to jedno z najczęściej wymienianych miast z tej części Europy. Położony nad Zatoką Gdańską, u ujścia malowniczej rzeki Motławy, oferuje połączenie miejskich atrakcji i ciekawej architektury z naturalnymi walorami przyrodniczymi. Piękne stare miasto, zabytkowe kamienice, uliczni artyści, stocznia i piaszczyste plaże. Miasto naznaczone historią, z nutą artystycznego sznytu, w postindustrialnej oprawie wizualnej – tak w pigułce można zdefiniować Gdańsk. Ma wiele do zaoferowania zarówno pod względem turystycznym, kulturalnym jak i biznesowym. Dzięki wysoko rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej, obejmującej transport lotniczy i kolejowy stanowi doskonałą lokalizację do organizacji wszelkiego rodzaju eventów dla gości z całego świata. Oferuje bogate zaplecze konferencyjne i hotelowe, skupiające wokół siebie wyspecjalizowanych pracowników tego sektora gospodarki.

Gdańsk, to także powiew świeżości na konferencyjnej mapie Polski. Ciekawa alternatywa dla innych dużych miast, w których niejednokrotnie gościliśmy. Destynacja odpowiednia do zorganizowania wyjazdu integracyjnego, konferencji, uroczystej gali czy szkolenia. Takie wydarzenie to angażujące i skomplikowane przedsięwzięcie, którego organizację warto zlecić wyspecjalizowanej ekipie.

Zespół Argentum Event

Zespół Argentum składa się z eventowych specjalistów, z błyskiem w oku podejmujących się każdego nowego wyzwania. Przez lata funkcjonowania w branży MICE nasi managerowie zdobyli eventowy know-how. To pełni pasji i profesjonalizmu ludzie, których kreatywność jest gwarantem zadowolenia klientów. Dzięki praktyce setek wspólnie zrealizowanych wydarzeń wypracowaliśmy sprawdzone metody pracy i bazę rzetelnych podwykonawców. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zamienić mglisty plan, który pojawił się w jego głowie w niezapomniane wydarzenie na wielką skalę. Przenosimy pomysły do rzeczywistości w realnym lub wirtualnym świecie, ale równie często sami kreujemy je od podstaw.

Kompleksowo zadbamy o Twoje wydarzenie!

Decyzja o podjęciu współpracy z profesjonalną agencją eventową to gwarancja powodzenia wydarzenia, którego organizacja wymaga wiedzy i doświadczenia z wielu, często oddalonych od siebie dziedzin. To również możliwość pełniejszego uczestnictwa we własnej inicjatywie. Dzięki naszej pracy będziesz gospodarzem, który ma szansę skupić się na tym co najważniejszego tego dnia– pogłębianiu relacji z kluczowymi partnerami, współpracownikami i zaproszonymi gośćmi. My zajmiemy się całą resztą. Od wyboru miejsca na terenie Gdańska lub w okolicach, przez catering, dokładny plan wydarzenia, dobór atrakcji, całą logistykę i technikę.

Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i kreatywnie podchodzimy do rozwiązywania problemów. Potrafimy gasić pożary, działać skutecznie i szybko w nagłych sytuacjach. Organizujemy kilkaset wydarzeń rocznie, obsługując klientów z różnych dziedzin biznesu. Na nasze usługi decydują się zarówno wielkie korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa. Lista zadowolonych z naszej pracy klientów z roku na rok rośnie. Dlatego, jeżeli zastanawiasz się komu powierzyć to odpowiedzialne zadanie, zapraszamy do współpracy! Zostań kolejnym zadowolonym klientem gdańskiego oddziału agencji Argentum Event.


Biuro Agencji w Gdańsku

Argentum Event

ul. Wały Piastowskie 1 lok. 1508, 80-855 Gdańsk

tel. +48 884 321 119

 Jeżeli chcesz się z nami spotkać, aby porozmawiać o organizacji eventu – po prostu zadzwoń i umów się na spotkanie!

Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

Copyright @ 2024 Agencja Eventowa Argentum Event