Wkopanie kamienia węgielnego z udziałem prezydenta miasta Warszawa


Innowacyjna i unikalna inwestycja na skalę krajową wymagała odpowiedniego zaplanowania uroczystości inauguracyjnej. Na terenie powstającego zakładu odzyskiwania energii w Warszawie przygotowaliśmy dla naszego klienta MPO wydarzenie wkopania kamienia węgielnego dla 150 zaproszonych gości.

Ceremonię rozpoczęły przemówienia prezesa firmy Posco, prezydenta miasta Warszawa Rafała Trzaskowskiego, ambasadora Korei oraz innych polityków. Następnie podpisano akt, zakopano kapsułę i zasadzono dąb. W uroczystości wzięły udział ważne osobistości oraz największe media krajowe.

Nasza agencja była odpowiedzialna za zapewnienie techniki, postawienie hali wraz z wyrównaniem terenu, catering oraz wszelkie materiały brandingowe. Dodatkowo nadzorowaliśmy cały przebieg eventu, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

150

Ilość uczestników

Warszawa

Lokalizacja

MPO

Klient

Wkopanie kamienia węgielnego

Rodzaj eventu

Porozmawiajmy o Twoim evencie

Wypełnij krótki formularz – odezwiemy się w ciągu 24 godzin i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich celów, skali i budżetu.


    ODEZWIEMY SIĘ W 24H

    Wyślij do nas zapytanie i zorganizuj z nami swój wymarzony event

    Copyright © 2026 Agencja Eventowa Argentum Event