Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Złote lata PRLu

Impreza tematyczna w stylu PRL

Zapraszamy na niezwykłą imprezę, gdzie za pomocą wehikułu czasu przeniesiemy się do czasów panowania ustroju socjalistycznego. Towarzyszki oraz Towarzysze przybyli na Walny Zajazd PZPR otrzymają przy wejściu legitymację członkowską oraz kartki na alkohol.

Po przybyciu wszystkich zaproszonych zostanie wybrane Prezydium Partii, które poprowadzi uroczystą przysięgę wierności partii. Po przysiędze wszyscy dostaną czerwone chusty oraz krawaty.

Następnie pojawi się Towarzysz Gierek, który swym płomiennym przemówieniem poniesie wszystkich zgromadzonych i swoich legendarnym pytaniem „Pomożecie?” rozpocznie zjazd. W tym momencie impreza nabierze dużo bardziej nieformalnego charakteru.

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu.

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.