Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Złote lata PRLu

Impreza tematyczna w stylu PRL

Zapraszamy na niezwykłą imprezę, gdzie za pomocą wehikułu czasu przeniesiemy się do czasów panowania ustroju socjalistycznego. Towarzyszki oraz Towarzysze przybyli na Walny Zajazd PZPR otrzymają przy wejściu legitymację członkowską oraz kartki na alkohol.

Po przybyciu wszystkich zaproszonych zostanie wybrane Prezydium Partii, które poprowadzi uroczystą przysięgę wierności partii. Po przysiędze wszyscy dostaną czerwone chusty oraz krawaty.

Następnie pojawi się Towarzysz Gierek, który swym płomiennym przemówieniem poniesie wszystkich zgromadzonych i swoich legendarnym pytaniem „Pomożecie?” rozpocznie zjazd. W tym momencie impreza nabierze dużo bardziej nieformalnego charakteru.

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu.

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie zajmuje sie kompleksową organizacją imprez firmowych. Posiadamy własny sprzęt, nagłośnienie, bazę noclegową i najlepszych animatorów w Polsce. Dla naszych klientów negocjujemy najlepsze ceny na rynku. Szczególnie polecamy naszą wieczorną imprez w klimacie PRL, mroczny event Thriller Night i świecące Fluo Party. 

Przekonaj sie i napisz do nas!