Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Wyjazdy integracyjne

Z pasją tworzymy wyjazdy integracyjne dla firm

Chcesz nagrodzić swój zespół za wkład włożony w pracę? A może sprawić by Twoi pracownicy stali się zgranym zespołem, gotowym wspólnie odnosić sukcesy? Możemy Ci pomóc organizując im niezapomniany wyjazd integracyjny dla pracowników.

Wyjazdy integracyjne dla firm to nasz konik. Programy, które oferujemy są nastawione przede wszystkim na interakcję pomiędzy uczestnikami, ale również świetną i niezapomnianą zabawę!

Każdy wyjazd firmowy jest planowany wspólnie z klientem. Na początku współpracy staramy się jak najlepiej poznać naszego klienta, ponieważ, naszym celem jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników wyjazdów integracyjnych. 

Programy integracyjne

Przejrzyj naszą ofertę dziennych programów integracyjnych, które możemy zrealizować w trakcie wyjazu integracyjnego.

+ czytaj więcej

Atrakcje i adrenalina

Quady, Offroad... a może coś więcej?
Spadochron, poduszkowiec, a może paralotnia?

Wejdź i sprawdź co Cię czeka!

+ czytaj więcej

Imprezy tematyczne

Wieczory tematyczne to świetna alternatywa dla zwyczajnych nocnych imprez i konieczny element wyjazdu integracyjnego. 

+ czytaj więcej

Hotele

Pomożemy Ci w doborze najlepszego hotelu na wyjazd integracyjny i spotkanie biznesowe.
Wybierzemy lokalizację, która spełni wszystkie oczekiwania.

Mamy wynegocjowane ceny z hotelami, a Ty możesz odliczyć VAT! 

+ czytaj więcej

Organizując wyjazdy integracyjne zapewniamy

  • Organizując wyjazdy integracyjne dla firm dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół. Pragniemy w 100% zadowolić naszych klientów. Zapewniamy:
  • niezapomniane wspomnienia
  • świetną zabawę
  • 100% satysfakcji
  • dbałość o wszelkie szczegóły: transport, hotele, atrakcje, imprezę i prawdziwą integrację
  • wykwalifikowany zespół: event menagerzy, konferansjerzy, animatorzy, trenerzy, d-je, obsługa techniczna,
  • pełne wsparcie na każdym etapie współpracy: planowanie, organizacja, realizacja
  • zero zmartwień – to my zajmiemy się wszystkim.

1000 Pomysłów na wyjazdy integracyjne dla pracowników

Ma być ekstremalnie, tanecznie, a może jesteście nastawieni na relaks? Chcecie zabawić się w szalonych konstruktorów, przeżyć magię Hollywood, a może poczuć prawdziwą adrenalinę?  

Mamy nieskończoną liczbę pomysłów na firmowe wyjazdy integracyjne dla firm. Każdy jest inny, szczegółowo omawiany z klient. Miejsce, atrakcje, harmonogram - wszystko dostosowujemy do Twoich potrzeb, grupy wiekowej, zainteresowań uczestników.

Przy wyborze atrakcji podczas wyjazdów integracyjnych możecie skorzystać z naszych gotowych scenariuszy, ale także modyfikować je z nami w najróżniejsze sposoby. Nie ma pomysłów, których nie bylibyśmy w stanie dla Was zrealizować!

Jeśli wyjazdy integracyjne to z Argentum Event

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś powierzyć właśnie nam organizację wyjazdu integracyjnego dla pracowników?

Nikt nie może lepiej ocenić naszych usług niż nasi klienci:

(...) Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Argentum Event, której usługi wyróżniają się według nas najwyższym profesjonalizmem, zaangażowaniem, a także pasją do organizowania takich przedsięwzięć, co było nieustannie widoczne podczas przebiegu naszej imprezy(...)  

Bonarka Managment Sp. z o.o

(...)Argentum Event w okresie dotychczasowej współpracy dał się poznać jako profesjonalna i sprawnie działająca firma organizująca eventy. Profesjonalizm i umiejętność kreatywnego i sprawnego podchodzenia do zagadnienia każdego organizowanego eventu promocyjnego w naszym centrum pozwala nam stwierdzi, ze powyższa firma jest godna polecenia(...)

EA Poland Managment Sp. z o.o.

 (...)Argentum Event okazała się solidną i wiarygodną firmą, która jest w pełni przygotowana do organizacji kompleksowej imprezy. Doświadczona i kreatywna kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych przez Agencję usług(...)

Telefonia Dialog S.A.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi referencjami>>

Gotowy na niezapomniany wyjazd integracyjny?

Napisz do nas!

 

A może chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej? 

Ile kosztuje wyjazd integracyjny dla firm?

Nie mamy gotowych cenników naszych wyjazdów integracyjnych, ponieważ każdy jest tworzony na potrzeby konkretnego klienta. Cena wyjazdu zależy od wielu czynników, takich jak np.: lokalizacja, standard noclegów, liczba dni, liczba uczestników oraz kosztowność atrakcji.

Tak naprawdę to klient decyduje o tym ile zapłaci za wyjazd integracyjny – przekazując nam „listę swoich życzeń” . A my zapewniamy wszystko, czego potrzebuje;)

Pamiętaj, że kontaktując się z nami nie podpisujesz żadnej umowy. Zawsze na pierwszym etapie przesyłamy propozycję wyjazdów integracyjnych, a klient dopiero po zapoznaniu się z ofertą podejmuje decyzję o współpracy.

Możesz również już na pierwszym etapie określić swoje preferencje odnośnie planowanego budżetu, dzięki czemu ułatwisz event menagerom zaplanowanie wyjazdu integracyjnego, idealnie odpowiadającego Twoim wymaganiom.

Gdzie organizujemy wyjazdy integracyjne dla pracowników?

Jeśli chodzi o organizację przez naszą agencję wyjazdów integracyjnych to nic nas nie ogranicza. Działamy na terytorium całego kraju ale również po za jego granicami. Posiadamy szeroką baz miejsc noclegowych, którą nieusatnnie poszerzamy o nowe ciekawe i warte polecenia punkty.

Nasza agencja jest wpisana do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego pod numerem 729

Znajdziemy miejsce, które spełni Państwa oczekiwania.

Dlaczego warto zabierać swoje zespoły na firmowe wyjazdy integracyjne?

Wciąż jeszcze zastanawiasz się nad tym czy warto zainwestować w wyjazd integracyjny dla pracowników? Czy faktycznie jest to potrzebne i nie będzie wyłącznie stratą czasu i środków?

Oto 3 najważniejsze zalety firmowych wyjazdów integracyjnych:

1. Wyjazd integracyjny to sposób by podziękować pracownikom

Firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników to jeden z lepszych sposób by nagrodzić swój zespół za trud pracy. Ale również sposób na utrzymanie specjalistów. Dzisiaj pracownicy są najcenniejszym zasobem przedsiębiorstwa. Dlatego firmy, muszą dbać o dobrą atmosferę w pracy. Pracownicy, wysyłani na wyjazdy integracyjne, czują, że pracodawca  o nich dba i docenia ich pracę, dzięki czemu wzrasta poczucie wartości i lojalność wobec firmy.

2. Wyjazdy integracyjne dla pracowników to miejsce gdzie powstaje prawdziwy zespół

Zmiana środowiska pomaga zbudować więzi pomiędzy pracownikami, których nie sposób stworzyć w przestrzeniu biurowej. Z dala od biurek, stanowisk pracy czy presji, podczas wspólnych gier integracyjnych i zabaw łatwiej nawiązać relacje, poznać współpracowników czy rozwiązać powstałe konflikty. Można również pobudzić uczestników do zdrowego współzawodnictwa, temu służą gry i zabawy, stanowiące element wyjazdów integracyjnych.

3. Wyjazdy integracyjne dla firm pomagają naładować zespół pozytywną energią

Wyjazdy integracyjne dla firm pomagają również w odzyskaniu sił i energii. Są świetnym rozwiązaniem na redukcję stresu. Dla osób przemęczonych i narażonych na ciągły stres można zorganizować relaksacyjny wyjazd integracyjny w hotelu ze SPA. Natomiast dla wszystkich, których przytłacza codzienna rutyna ekstremalny wyjazd, pełen wrażeń.

To nie tylko teoria. Podczas wyjazdów integracyjnych mamy okazję obserwować uczestników, którzy świetnie się bawią, są uśmiechnięci i zadowoleni. Podczas rozmów potwierdzają, że właśnie takiego oderwania od codziennych obowiązków potrzebowali.

Ogromną satysfakcję sprawia nam również obserwowanie kadry menedżerskiej, kierowników, dyrektorów, prezesów, którzy pełni podziwu i dumni spoglądają na swój zespół podczas zabaw i gier. Kierowników obserwujących pełne zaangażowanie, pracę zespołową i zdrową rywalizację, która mamy nadzieję owocuje na dalszych etapach.

Wyjazd integracyjny dla pracowników - krótka fotorelacja

Trudno uwiecznić na zdjęciach integrację, która ma miejsce podczas organizowanych przez nas wyjazdów integracyjnych. Przede wszystkim każdy firmowy wyjazd integracyjny jest zupełnie inny, wyjątkowy i ciężko je ze sobą porównać.  Te same atrakcje, ale nowi ludzie, nowe pomysły, czasem sami jesteśmy zaskoczeni rozwiązaniami, na które wpadają uczestnicy naszych programów integracyjnych, przebiegiem gier i zabaw. Ale tak naprawdę tą różnorodność i pomysłowość, którą obserwujemy podczas naszych wyjazdów integracyjnych uwielbiamy.

Nie możemy się doczekać, aby poznać również Twój zespół i zorganizować dla niego niepowtarzalny wyjazd integracyjny.

A jeśli ciekawi Was jak to wygląda, to przygotowaliśmy dla Was kilka zdjęć z wcześniejszych wyjazdów integracyjnych.

wyjazdy integracyjne dla firm off road

wyjazd integracyjny grill

wyjazd integracyjny off road

wyjazdy integracyjne Wrocław

wyjazd integracyjny Mazury

wyjazd integracyjny dla praconików

firmowy wyjazd integracyjny bubble football

wyjazdy integracyjne gry terenowe

wyjazdy integracyjne ze zwiedzaniem

wyjazd integracyjny dla firm

wyjazd integracyjny gra

Wyjazdy firmowe dla pracowników

Pamiętajcie, na zdjęciach nie zdradziliśmy wszystkiego. :)

Nasze wyjazdy integracyjne zawsze są pełne niesamowitych wrażeń i atrakcji.

 

Przygotujemy wyjazd integracyjny dostosowany specjalnie dla Twojego zespołu! 

 

 

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja specjalizuje się w organizacji firmowych wyjazdów integracyjnych, wycieczek firmowych i zorganizowanych grupowych wyjazdów zagranicznych.

Wyróżnia nas: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NAJLEPSZE CENY, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Działamy na terytorium całej Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Opole, Katowice itp.

Negocjujemy najlepsze ceny noclegów dla naszych klientów!

Współpracujemy z hotelami w różnych regionach Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i śląskie.