Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Wielki Gatsby - luksus lat 20tych

Lata 20ste - impreza u Wielkiego Gatsby'ego

Na szaloną imprezę karnawałową zaprasza nie kto inny, jak tylko sam Wielki Gatsby! Podczas imprezy w wytwornym klimacie lat 20-tych, przeniesiemy się na jedną noc do posiadłości Jaya Gatsby’ego, nowojorskiego milionera znanego z wystawnych przyjęć.

Podczas niezapomnianej nocy uczestnicy imprezy zaznają przepychu, bogactwa i splendoru swego wielkiego gospodarza. Będzie nim oczywiście Wielki Gatsby we własnej osobie, który zadba o porywającą scenografię, moc atrakcji, występy i konkursy da swych gości. Nie zabraknie również wystawnego cateringu i drinków.

Wytwornie ubrani goście, modne w latach 20-tych kreacje, barwne rewie taneczne, deszcz konfetti, porywająca do tańca muzyka, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na gości którzy stawią się na przyjęciu u Gatsby’ego!

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu

GATSBY Party

impreza integracyjna Gatsby

impreza tematyczna Gatsby

impreza firmowa Wielki Gatsby

animatorzy podczas Gatsby Party

wytworna impreza firmowa Wielki Gatsby

Wielka impreza firmowa Gatsby Party

impreza integracyjna w klimacie lat 20stych

Impreza Wielki Gatsby lata 20ste

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.