Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Warsztaty fotograficzne Cztery Pory Roku

Zostań fotografem i stwórz swój własny kalendarz!

Zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach zajęć integracyjnych „Cztery Pory Roku”. Podczas zabawy uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych oraz zrealizują sesję zdjęciową, której finalnym efektem będzie oryginalny i niepowtarzalny „Kalendarz Firmowy”!

Uczestników zajęć czeka inspirująca i integrująca praca twórcza, połączona z dużą dozą dobrej zabawy! Zadaniem będzie stworzenie fotograficznych okładek kalendarza, po jednej na każdy miesiąc roku. Każdej z drużyn przydzielony zostanie profesjonalny fotograf, wraz ze sprzętem do przeprowadzenie sesji zdjęciowej. Nie zabraknie również garderoby, przebrań, peruk czy gadżetów.

Zwieńczeniem warsztatów integracyjnych będzie uroczysta Gala Fotograficzna z nagrodami dla najlepszych artystów, a efektem finalnym zajęć- kalendarze z Waszymi zdjęciami!

 

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Argentum Event to agencja z pasją i doświadczeniem. Działamy na rynku już ponad 10 lat i jesteśmy jedną z najlepszych agencji w kraju. Zajmujemy sie organizacją imprez firmowych, warsztatów tematycznych, wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych dla pracowników. Nasze programy cieszą si ogromną popularnością wśród firm, ponieważ łączą dobrą zabaw z integracją zespołów!

Napisz do nas i poproś o niezobowiązującą prezentację oferty!