Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Tory przeszkód - Wymiatacze WipeOut

Nowy event pełen atrakcji 

Tory przeszkód - Wymiatacze WipeOut

 

Poznaj nasze atrakcje 

GIGANT TOR PRZESZKÓD - to 24 metry toru przeszkód, który składa się z drabinek, przepaści, zjeżdżalni, wahadeł a także przeszkód. Tor jest gigantyczną areną zmagań służącą do rywalizacji zawodników a jednocześnie do doskonałej zabawy. Gigant to świetna propozycja na każdą imprezę integracyjną z udziałem dorosłych uczestników. Urządzenie jest dmuchane i w pełni bezpieczne, całkiem nowe i posiada wszelkie certyfikaty. 

 

wymiatacze tor gigant

Wymiatacze argentum event

 

ROZMIARY URZĄDZENIA : 
DŁUGOŚĆ - 24 m
SZEROKOŚĆ - 5 m
WYSOKOŚĆ - 7 m

SCHEMAT ZABAWY : Uczestnicy zabawy najpierw wdrapują się po drabince, następnie przeskakują nad przepaścią by ślizgiem zjechać na sam dół. Dalej muszą pokonać dmuchany most, nad którym latają trzy wahadała, których celem jest strącenie zawodników. Gdy tylko most zostanie pokonany, zawodnicy przechodzą do części z przeszkodami  i dopiero po ich pokonaniu,  kończą tor Gigant. Zawodników można puszczać w parach co daje rywalizację. 

WIPEOUT - KULE

WIPEOUT - KULE - to 21 metrów toru przeszkód, który składa się z podestów oraz czeterch wielkich dmuchanych kul. Zawodnicy wbiegają na podest, by następnie, skacząc z kuli na kulę przejść na koniec toru. Zadanie to nie jest łatwe ponieważ kule nie są stabilne, i łatwo z nich spaść. Wipeout to całkowita nowość i hit imprez integracyjnych. Urządzenie jest dmuchane i w pełni bezpieczne, całkiem nowe i posiada wszelkie certyfikaty.

 

 

kule wipeout wymiatacze

kule wymiatacze argentum event

 

ROZMIARY URZĄDZENIA : 
DŁUGOŚĆ - 21 m
SZEROKOŚĆ - 6 m
WYSOKOŚĆ - 2,5 m

SCHEMAT ZABAWY : Uczestnicy zabawy najpierw wdrapują się po drabince na podest, następnie przeskakują na pierwszą kulę. Nie jest to proste bo kula nie jest stabilna i kołysze się na boki. Po utrzymaniu równowagi zawodnik ma za zadanie przeskoczć na kolejną kulę i tak aż do końca. Zabaw jest tym lepsza że utrzymanie na kulach nie jest łatwe, chwila nie uwagi i można zlecieć w dół. Ale bez obawy, podłoga urządzenia jest dmuchana a zatem w pełni bezpieczna. Wygranym jest ten kto ukończy tor pokonując wszystkie przeszkody. Zabaw dla dzieci i dorosłych. 

 

TUNEL TRAPEZ

WYMIARY TUNELU : 
DŁUGOŚĆ - 9,0 m
SZEROKOŚĆ - 5,2 m
WYSOKOŚĆ - 4,5 m

SCHEMAT ZABAWY : Zadaniem uczestników rywalizacji jest przejść cały tor, trzymając się jedynie uchwytów, umocowanych w suficie urządzenia. Uczestnik łapie się uchwytu a następnie siłą samych ramion stara się przejść na koniec toru, bez dotykania podłogi. Zadanie nie jest łatwe i wymaga dużej sprawności fizycznej, ale jeżeli zawodnik odpadnie i spadnie na podłogę, to bez obaw, jest dmuchana więc też w pełni bezpieczna. 

 

TARCZA

TARCZA - KOŁO CELNOŚCIOWE - to urządzenie dmuchane, do któego zawodnicy celują specjalną piłką aby trafić i uzyskać możliwie dużą ilość punktów. Koło celnościowe to idealny element każdej imprezy gdzie ważna jest rywalizacja i dobra zabawa.  Koło jest pokaźne i czarno - czerwowe - doskonale uzupełnia ścieżkę zmagań WIPEOUT, urządzenie jest całkiem nowe.  

 

ROZMIARY URZĄDZENIA : 
DŁUGOŚĆ - 1,5 m
SZEROKOŚĆ - 2,5 m
WYSOKOŚĆ - 2,5 m

SCHEMAT ZABAWY : Uczestnicy zabawy mają za zadanie kopnąć specjalną piłką w taki sposób, aby wpaadła ona do odpowiednich szczelin. Wygrywa ten zawodnik który nie tylko trafi piłką do środka, ale trafi w taki sposób aby uzyskać maksymalnie dużą ilość punktów. 

 

Chciałbyś, aby te atrakcje znalazły znalazły się na Twoim evencie?

Napisz do nas a przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojego zespołu!

  

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies