Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Thriller Night Party

Thriller Night Party

Masz już dosyć standardowych imprez i szukasz czegoś niezwykłego,

szukasz strasznieeee dobrej zabawy?

Thriller Night Party jest dla Ciebie!

Nasza impreza tematyczna Thriller Night Party to propozycja zabawy w niesamowitej scenerii i tajemniczej oprawie pełnej upiorów i straszydeł, ale jednocześnie solidna dawka wspaniałej zabawy, śmiechu i niespodziewanych atrakcji!

Thriller Night to wieczór utrzymany w konwencji utworu „Thriller” jednego z największych przebojów króla popu Michael Jacksona. Motywem przewodnim całej imprezy jest upiorny teledysk, który powstał do tego utworu.

Podczas tej niezwykłej imprezy przeniesiemy naszych gości w mroczny i tajemniczy klimat. Atmosferę zapewnią fantastyczne dekoracje i upiorni animatorzy, którzy pojawią się na imprezie.

A upiorów może być znacznie więcej, gdyż każdy z gości będzie miał możliwość przemienić się w strasznego wampira, ducha czy potwora. Czy poznacie swoich znajomych? I kto okaże się najstraszniejszym upiorem na całej imprezie?

Mrożący krew z żyłach klimat zagości również na stołach, pojawią się na nich bowiem „krwawe” drinki i „przerażające” dania.

Thriller Night to impreza, na której jeszcze nie byłeś :). Przez cały czas będziemy zaskakiwać Cię nowymi atrakcjami. Goście imprezy będą mogli sprawdzić się w przygotowanych specjalnie na tę noc wyjątkowych konkursach.

A gdyby tak na imprezie pojawił się sam król popu ze swoją mroczną świtą i wykonał swój popisowy upiorny taniec? A może i Ty zechcesz nauczyć się strasznego układu?

Ważnym akcentem imprezy w klimacie Thriller Night jest świetna oprawa muzyczna. Upiorny i śmiertelnie profesjonalny DJ zadba o to by każdy znalazł się na parkiecie.

Na tej imprezie wszystko jest możliwe! To w końcu noc duchów i zjaw to w końcu Thriller Night Party!

Gotowy na strasznieeee dobrą zabawę?

Napisz do nas, by otrzymać pełną ofertę eventu>>

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.