Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Thriller Night Party

Thriller Night Party

Masz już dosyć standardowych imprez i szukasz czegoś niezwykłego,

szukasz strasznieeee dobrej zabawy?

Thriller Night Party jest dla Ciebie!

Nasza impreza tematyczna Thriller Night Party to propozycja zabawy w niesamowitej scenerii i tajemniczej oprawie pełnej upiorów i straszydeł, ale jednocześnie solidna dawka wspaniałej zabawy, śmiechu i niespodziewanych atrakcji!

Thriller Night to wieczór utrzymany w konwencji utworu „Thriller” jednego z największych przebojów króla popu Michael Jacksona. Motywem przewodnim całej imprezy jest upiorny teledysk, który powstał do tego utworu.

Podczas tej niezwykłej imprezy przeniesiemy naszych gości w mroczny i tajemniczy klimat. Atmosferę zapewnią fantastyczne dekoracje i upiorni animatorzy, którzy pojawią się na imprezie.

A upiorów może być znacznie więcej, gdyż każdy z gości będzie miał możliwość przemienić się w strasznego wampira, ducha czy potwora. Czy poznacie swoich znajomych? I kto okaże się najstraszniejszym upiorem na całej imprezie?

Mrożący krew z żyłach klimat zagości również na stołach, pojawią się na nich bowiem „krwawe” drinki i „przerażające” dania.

Thriller Night to impreza, na której jeszcze nie byłeś :). Przez cały czas będziemy zaskakiwać Cię nowymi atrakcjami. Goście imprezy będą mogli sprawdzić się w przygotowanych specjalnie na tę noc wyjątkowych konkursach.

A gdyby tak na imprezie pojawił się sam król popu ze swoją mroczną świtą i wykonał swój popisowy upiorny taniec? A może i Ty zechcesz nauczyć się strasznego układu?

Ważnym akcentem imprezy w klimacie Thriller Night jest świetna oprawa muzyczna. Upiorny i śmiertelnie profesjonalny DJ zadba o to by każdy znalazł się na parkiecie.

Na tej imprezie wszystko jest możliwe! To w końcu noc duchów i zjaw to w końcu Thriller Night Party!

Gotowy na strasznieeee dobrą zabawę?

Napisz do nas, by otrzymać pełną ofertę eventu>>

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencję eventowe Argentum Event tworzy grupa profesjonalnych event menadżerów z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Specjalizujemy sie w przygotowywaniu niekonwencjonalnych i autorskich programów. Zajmujemy sie kompleksowym przygotowniem całego wydarzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo różnorodnych wieczornych imprez tematycznych. Szczególnie polecamy mroczny event Thriller Night Party. 

Zapraszamy do kontaktu!