Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Tajemnica Skarbu Śródziemia

Tajemnice Skarbu Śródziemia to terenowa gra fabularna, gdzie wcielisz się w postać oderwaną od zwykłego świata i podróżując wraz ze swoją drużyną przeżywasz kolejne przygody na drodze do legendarnego Skarbu Śródziemia.

"Zaginiony Skarb Horadrimów, antycznych mieszkańcow Śródziemia pozostawał w ukryciu przez wiele stuleci.

Sam fakt istnienia antycznego skarbu stał się legendą i wielu wątpiło w jego istnienie.

Jednak Świat obiegła wiadomość, iż mędrzec z południa odnalazł skarb i odda go w ręce najbardziej zuchwałych poszukiwaczy przygód, jacy do niego trafią.

Chodzą słuchy, że zakopał w różnych miejscach mapy dojścia do skarbu. Trzeba tylko je odnaleźć i ruszyć na wielką przygodę..." 

Odnajdź zaginioną mapę do skarbu i wyrusz ze swoją świtą na poszukiwania i zbieraj po drodze cenne Dukaty. Spiesz się jednak, aby zdążyć przed innymi drużynami. Być może uda Wam się znaleźć mędrca.
Jedno jest pewne, starzec łatwo skarbu nie odda...

 

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.