Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Szkolenia

Na Państwa życzenie zorganizujemy wyjazd integracyjny połączony z wybranym przez Państwa szkoleniem. Może to być szkolenie tworzone przez Was (zajmiemy się wszelkimi kwiestiami techniczno-organizacyjnymi) lub mogą Państwo wybrać szkolenia proponowane przez naszą agencję. Są to:

* szkolenia okresowe BHP,
* szkolenia z pierwszej pomocy,
* szkolenia przeciwpożarowe,
* kursy bezpiecznej jazdy,
* szkolenia miękkie,
* szkolenia w dziedzinie HR,
* szkolenia z zakresu Marketingu i Zarządzania,
* warsztaty z zakresu budowania zespołu.

Odbycie szkolenia podczas wyjazdu polecamy połączyć z integracją - imprezą wieczorną i aktywnościami teambuildingowymi w ciągu dnia. Scenariusz wyjazdu zostanie ściśle dostosowany do Państwa wymagań.

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.