Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Reksio na swoim

Reksio na swoim - event CSR

W ramach zajęć integracyjnych proponujemy Państwu połączenie dobrej zabawy z działalnością na rzecz polepszania losu bezdomnych czworonogów ze schronisk dla zwierząt.

Gdy zaczną się jesienne chłody i nadejdzie zima, zapotrzebowanie na budy to jedna z najpilniejszych kwestii w schroniskach. Dlatego właśnie w ramach integracji proponujemy Państwu zajęcia, których finalnym efektem będą nowe, piękne budy dla psów wraz z wyposażeniem.

Uczestników podzielimy na drużyny, z których każda za zadanie będzie miała stworzenie budy, która posłuży za dom dla psów ze schroniska. Każda z drużyn otrzyma wszelkie niezbędne materiały i instrukcje, a nad przebiegiem zabawy czuwać będą nasi fachowcy i animatorzy.

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

 Agencję eventowe Argentum Event tworzy grupa event menadżerów z doświadczeniem i głowami pełnymi pomysłów. Od 10 lat zajmujemy sie kompleksową organizacją imprez firmowych, wyjazdów integracyjnych oraz wydarzeń CSR. Naszym sztandarowym programem CSR jest Reksio na swoim - program łączy świetną zabaw z działaniami na rzecz schronisk dla psów!

Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!