Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Reksio na swoim

Reksio na swoim - event CSR

W ramach zajęć integracyjnych proponujemy Państwu połączenie dobrej zabawy z działalnością na rzecz polepszania losu bezdomnych czworonogów ze schronisk dla zwierząt.

Gdy zaczną się jesienne chłody i nadejdzie zima, zapotrzebowanie na budy to jedna z najpilniejszych kwestii w schroniskach. Dlatego właśnie w ramach integracji proponujemy Państwu zajęcia, których finalnym efektem będą nowe, piękne budy dla psów wraz z wyposażeniem.

Uczestników podzielimy na drużyny, z których każda za zadanie będzie miała stworzenie budy, która posłuży za dom dla psów ze schroniska. Każda z drużyn otrzyma wszelkie niezbędne materiały i instrukcje, a nad przebiegiem zabawy czuwać będą nasi fachowcy i animatorzy.

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.