Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Imprezy integracyjne dla firm

Szukasz agencji, który zorganizuje dla Ciebie i twoich gości niezapomnianą imprezę integracyjną? Oczekujesz nieszablonowych pomysłów i rozwiązań? Interesuje Cię profesjonalizm i kompleksowa organizacja wydarzenia?

Jesteś w odpowiednim miejscu.

Pomożemy Ci stworzyć fantastyczne wydarzenie!

Nasze pomysły nigdy się nie kończą. Mamy szeroką gamę programów integracyjnych i wieczornych imprez tematycznych. A co najważniejsze nasze imprezy integracyjne dla firm nie są osadzone w sztywnych ramach. Możemy je dowolnie modyfikować tak, aby spełnić Twoje oczekiwania.

 

Propozycje imprez integracyjnych dla firm

Przez lata organizacji imprez integracyjnych zebraliśmy mnóstwo doświadczenia. Wiemy, jakie atrakcje sprawiają, że uczestnicy świetnie się bawią, które formy wpływają pozytywnie na zaangażowanie i jak sprawić by wszyscy w kilka godzin stali się zespołem i razem pokonali zadania, które przed nimi stawiamy. Każdy z naszych programów jest inny.

Zapoznaj się z naszymi scenariuszami imprez integracyjny dla firm.

I sam zdecyduj!

 

Dzienne programy integracyjne>>

Dzienne programy integracyjne

Wieczorne imprezy tematyczne>>  

Dzienne programy integracyjne

 

Dzienne programy integracyjne:

 

program integracyjny Magia Hollywood

Magia Holywood Warsztaty Filmowe
nakręć własny film

Integracyjny event filmowy. Wciel się w aktora, reżysera, operatora. Nakręćcie razem film, który zdobędzie Oskara na Wieczornej Gali...

+ czytaj więcej

Program integracyjny Odpicuj Malucha

Odpicuj malucha

Tuning na wesoło...

Popuść wodze fantazji i zrób z naszym samochodem co tylko chcesz :)

+ czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne Cztery Pory Roku

Produkcja kalendarza to nie taka prosta sprawa! Najpierw zapoznanie się z rzemiosłem pod okiem profesjonalnych fotografów, a następnie będziecie mieli okazję stworzyć własny Kalendarz Firmowy! 

+ czytaj więcej

Gra integracyjna The Game

The Game - Złam szyfr

The Game jest to program integracyjny w formie niezwykłej gry. Uczestnicy przeniosą się do mrocznego tajemniczego świata, by zmierzyć się niecodziennymi zadaniami.

+ czytaj więcej

Wymiatacze Wipeout

Wymiatacze - WipeOut

Wymiatacze to nowy program integracyjny dla Twojej firmy, który dostarcza mnóstwo wrażeń pozytywnej energii i pobudza ducha rywalizacji! Kto z Was okaże się najlepszy na gigantycznym, dmuchanym torze przeszkó?

+ czytaj więcej

Warsztaty improwizacji

Warsztaty improwizacji - Whose line is it

Warsztaty improwizacji to ogromna dawka pozytywnej energii i zabawy oraz szansa by przełamać swoją nieśmiałość. Gotowi na niezapomnianą zabawę?

+ czytaj więcej

program integracyjny LibDub

LipDub - nakręć swój teledysk

Program LipDub to niepowtarzalna okazja by wspólnie nakręcić wyjątkowy filmowy teledysk do jednego z największych przebojów muzycznych. 

+ czytaj więcej

Program integracyjny Tajemnice Skarbu Sródziemia

Tajemnica Skarbu Śródziemia

To terenowa gra fabularna, która przenosi uczestników w stworzony na potrzeby gry świat.
Pokonaj inne drużyny i zdobądź skarb!

+ czytaj więcej

Program integracyjny Maszyna Goldberga

Maszyna Goldberga

W tej zabawie każdy szczegół ma znaczenie! Niezawodną maszynę może zbudować tylko dobrze zgrany zespół! Poznajcie jedyny w swoim rodzaju program integracyjny.

+ czytaj więcej

Olimpiada firmowa

Olimpiada Firmowa

Stań do rywalizacji z innymi zespołami w Olimpiadzie Firmowej z przymróżeniem oka ;)

+ czytaj więcej

Program integracyjny Zlot Szalonych Konstruktorów

Zlot Szalonych Konstruktorów

Wykorzystaj wszystko co masz pod ręką, stwórz wraz z drużyną niezwykły pojazd i weź udział w zimowym ślizgu bądź wiosennym wyścigu...

+ czytaj więcej

Impreza integracyjna Reksio na swoim

Reksio na swoim

Podczas tej integracji oprócz budowy zespołu robimy jeszcze coś dobrego dla świata. Budujemy zimowe budy dla psów ze schroniska dla zwierząt. Świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

+ czytaj więcej

Impreza integracyjna Candy City

Candy City
Zbuduj cukierkowe miasto

Wielki huragan przeszedł przez cukierkowy świat. Zadaniem Twojego zespołu będzie odbudowanie jednego z cukierkowych miast.

+ czytaj więcej

Warsztaty kulinarne

MajsterSzef, czyli Oddaj Fartucha

Czas zrobić rewolucję w kuchni i zmierzyć się z innymi pojedynku na garnki, noże i talerze!

+ czytaj więcej

Dzienna impreza integracyjna Green Fashion Show

Green Fashion Show

Zapraszamy do świata ekologicznej mody!
Wykonaj projekt, stwórz własną kolekcję, a następnie zaprezentuj je na wybiegu podczas pokazu Green Fashion Show!

+ czytaj więcej

Imprezy integracyjne dla firm to mnóstwo korzyści

Integracja zespołu nie jest już dzisiaj wyłącznie opcją a koniecznością. Dobrze zaplanowana i przeprowadzona umacnia zespół i usprawnia jego funkcjonowanie. Tylko zgrany zespół jest wstanie osiągać prawdziwe sukcesy.

Nasze pomysły na imprezy integracyjne dla firm powstały z myślą o budowaniu zespołów i poprawianiu komunikacji w firmie. Dobrze przeprowadzony program integracyjny jest w stanie odbudować morale pracowników, wzbudzi w nich pozytywną rywalizację i chęć współdziałania.

Największą zaletą oferowanych programów integracyjnych jest ich elastyczność. Program zawsze dopasowujemy pod potrzeby konkretnej firmy. Możemy je zrealizować w każdym miejscu w Polsce i po za granicami kraju.

Nasze imprezy integracyjne dla firm są przemyślane i wielokrotnie sprawdzone. Za każdym razem dostarczają uczestnikom świetnej zabawy i pobudzają do wspólnego działania.

Programy integracyjne, które oferujemy prowadzą doświadczeni konferansjerzy i animatorzy. Jeśli program zawiera warsztaty np. filmowe lub fotograficzne zawsze nad całością czuwają profesjonaliści z danej dziedziny. A nasza agencja zapewnia wszelkie niezbędne środki, wyposażenie, dekoracje i sprzęty.

A co równie ważne nasze programy integracyjne są niekonwencjonalne, oryginalne i kreatywne. Każdy dostarcza wiele pozytywnych emocji i dobrej zabawy. Wystarczy jedynie wybrać ten, który będzie najciekawszy dla zaproszonych gości.

Jak wybrać program imprezy integracyjnej dla firmy?

Wybór programu integracyjnego zależy od kilku czynników. Warto wziąć pod uwagę wiek i zainteresowania uczestników. Istotny jest równie budżet przeznaczony na całą imprezę. Warto czasem przedstawić pomysły wśród pracowników i wspólnie dokonać wyboru.

Mogą również skorzystać Państwo z pomocy naszych event menagerów, którzy szczegółowo przedstawią Państwu każdy ze scenariuszy naszych imprezy integracyjnych dla firm i pomogą w podjęciu decyzji.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć kilka programów integracyjnych. Możemy zrealizować różne scenariusze podczas jednej imprezy integracyjnej dla firm lub kilkudniowego wyjazdu integracyjnego.

A może by tak połączyć dzienny program integracyjny z wieczorną imprezą?

Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu, profesjonalizmie, kreatywności i gwarancji dobrej zabawy to zapraszamy do kontaktu.

Stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!

 

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja Argentum Event od lat kompleksowo organizuje imprezy integracyjne dla firm. Nasze programy są starannie opracowywane przez doświadczony zespół event menadżerów. Nasze eventy integracyjne dla pracowników nastawione są na budowanie trwałych relacji i silnych zespołów gotowych odnosić sukcesy.

Działamy na terytorium całej Polski: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Opole, Katowice itp.

Negocjujemy najlepsze ceny noclegów dla naszych klientów!

Współpracujemy z hotelami w różnych regionach Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i śląskie.