Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Pogotowie eventowe

Zostawiłeś organizację imprezy firmowej na ostatnią chwilę? Boisz się, że nikt nie będzie w stanie zrealizować Twojego pomysłu w tak krótkim czasie? Nie martwi się właśnie do takich sytuacji kryzysowych zostało powołane pogotowie eventowe - Avengers Team!

Pogotowie eventowe to zespół najlepszych event menadżerów powołanych do działań specjalnych, czyli sytuacji gdy do eventu zostało mniej niż 2 tygodnie.

Nasi ratownicy eventowi działają natychmiastowo. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jak nikt inny potrafią radzić sobie z presją czasu. A szybko uciekające, cenne sekundy tylko motywują nasz zespół do działania.

Jeśli tylko będziemy w stanie zorganizujemy dla Ciebie wyjątkową imprezę już w kilka dni.

Organizowaliśmy eventy firmowe nawet w 48 godzin. 

Jak działa pogotowie eventowe?

  1. Przyjmujemy zgłoszenie o potrzebie realizacji eventu przesłane na adres: pogotowie-eventowe@argentum-event.pl
  2. Natychmiast dokładnie analizujemy wszelkie informacje przekazane przez klienta
  3. Ekspresowo przygotowujemy szczegółowy plan działania
  4. W 200% angażujemy się w znalezienie odpowiedniego miejsca, cateringu i dobór atrakcji

Kiedy do eventu pozostało mniej niż 2 tygodnie każda minuta ma ogromne znaczenie.

Nie czekaj dłużej i napisz do nas na pogotowie-eventowe@argentum-event.pl.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.