Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Imprezy firmowe

 Wyjątkowe imprezy firmowe

Każdy właściciel chciałby, aby jego firma była bardzo dobrze odbierania przez pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Rozumiemy jak istotne jest nieustanne budowanie zaufania, dobrych relacji z pracownikami i pozytywnego wizerunku firmy wśród otoczenia.  Właśnie, dlatego specjalizujemy się w organizacji eventów.

Nasze imprezy firmowe tworzone są przez zespół profesjonalnych event menadżerów. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i nieszablonowe pomysły!

Imprezy firmowe to Twoja szansa na sukces

Gdy planujemy imprezy firmowe zawsze stawiamy sobie jako cele - by goście na długo zapamiętali niesamowitą atmosferę towarzyszące wydarzeniu. A firmy zrealizowały swoje plany, priorytety i cele.

Dla naszego zespołu nie ma znaczenia czy organizujemy mały wyjazd integracyjny, piknik firmowy czy dużą imprezę promocyjną – chcemy dać Ci szansę na zbudowanie zaufania, lojalności i długotrwałych relacji biznesowych.

Jeśli szukasz profesjonalnych event menadżerów, którzy z pasją i zapałem podchodzą do organizacji imprez firmowych, zadbają o każdy szczegół i zapewnią sukces wydarzenia to jesteś w dobrym miejscu.

 

Rodzaje imprez firmowych

Specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju wydarzeń firmowych - od niewielkich kilkunastoosobowych przyjęć przez imprezy pracownicze do wielkich pikników, konferencji i bankietów.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ:

Wigilie firmowe

Wigilie firmowe

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, gdy spotykamy się z najbliższymi. Warto wykorzystać ten wyjątkowy okres również w relacjach biznesowych. Wiemy jak organizować nieszablonowe wigilie firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

imprezy firmowe bankiety

Bankiety i Jubileusze

Posiadając szeroką wiedzę na temat możliwych lokalizacji eventu i opcji uatrakcyjnienia imprezy, zaproponujemy nieszablonowy i ,,skrojony na miarę'' oczekiwań Klienta scenariusz bankietu, jubileuszu czy imprez firmowych.

imprezy firmowe

Eventy dla Klientów

Na bardzo konkurencyjnych rynkach firmy walczą o dobrych Klientów. Wyróżnij się i przygotuj dla nich event, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Nasze autorskie scenariusze imprez firmowych sprawią, że relacje pomiędzy pracownikami Twoją firmą, a kluczowymi klientami wejdą na znacznie wyższy poziom. 

imprezy firmowe otwarcia obiektów

Otwarcie obiektów, premiery produktów

Prezentacja nowego produktu lub obiektu wymaga zorganizowania niezwykłego eventu. Zaprojektujemy dla Państwa odpowiedni scenariusz imprezy, zadbamy o odpowiednich Gości, a także o zainteresowanie mediów wydarzeniem.

organizacja imprez firmowych

Konferencje i kongresy

Posiadamy szeroką wiedzę na temat organizacji tego typu wydarzeń. Z pewnością zaproponujemy Państwu pragmatyczne rozwiązania, które ułatwią skuteczną organizację wydarzenia.

Imprezy firmowe to również szansa by zbudować silny zespół. Poznaj nasze programy integracyjne>>

 

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie tego czego szukasz to napisz do nas!

Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie skrojone na miarę!

 

Gdzie organizujemy imprezy firmowe?

BRAK OGRANICZEŃ

W kwestii doboru miejsca wydarzenia nic nas nie ogranicza. Organizujemy imprezy firmowe tam gdzie życzy sobie nasz klient. Nasza agencja eventowa działa na terenie całego kraju, a także po za jego granicami. Jesteśmy mobilni i elastyczni!

WŁASNY SPRZĘT

Możemy zorganizować wydarzenie na terenie firmy, w hotelu lub plenerze. Dysponujemy sprzęt niezbędnym do organizacji wydarzeń: nagłośnienie, namioty, atrakcje.

BAZA NOCLEGOWA

Posiadamy szeroką bazę hoteli, sal konferencyjnych i bankietowych zlokalizowanych w całym kraju, w których organizowaliśmy już imprezy firmowe. Dzięki wieloletnim kontaktom mamy możliwość negocjowania dla naszych klientów najlepszych ceny!

Znajdziemy miejsce, które spełni Twoje oczekiwania!

Dlaczego warto powierzyć nam organizację imprezy?

Najlepiej nasze usługi ocenią klienci.

(...) Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z firmą Argentum Event, której usługi wyróżniają się według nas najwyższym profesjonalizmem, zaangażowaniem, a także pasją do organizowania takich przedsięwzięć, co było nieustannie widoczne podczas przebiegu naszej imprezy(...)  

Bonarka Managment Sp. z o.o

(...)Argentum Event w okresie dotychczasowej współpracy dał się poznać jako profesjonalna i sprawnie działająca firma organizująca eventy. Profesjonalizm i umiejętność kreatywnego i sprawnego podchodzenia do zagadnienia każdego organizowanego eventu promocyjnego w naszym centrum pozwala nam stwierdzi, ze powyższa firma jest godna polecenia(...)

EA Poland Managment Sp. z o.o.

(...)Argentum Event okazała się solidną i wiarygodną firmą, która jest w pełni przygotowana do organizacji kompleksowej imprezy. Doświadczona i kreatywna kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom świadczonych przez Agencję usług(...)

Telefonia Dialog S.A.

Zobacz więcej referencji>>

Organizacja imprezy firmowej to wielowątkowe przedsięwzięcie, należy zwrócić uwagę na wiele czynników takich jak: określenie celu, ustalenie zespołu, wybór zespołu ludzi odpowiedzialny za poszczególne etapy czy zapewnienie bezpieczeństwa uczestników. Jeśli nie masz doświadczenia lub czasu to my chętnie zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Wiemy jak tworzyć wyjątkowe wydarzenia biznesowe!

NAPISZ DO NAS!

 

 

 

Cennik imprez firmowych

W naszej pracy nie stosujemy gotowych cenników imprez firmowych, ponieważ każde wydarzenie jest tworzone indywidualnie z uwzględnieniem preferencji klientów.

Koszt imprezy firmowej zależy między innymi od: liczby uczestników, miejsca wydarzenia (hotel, sala, plener itp.), wybranego cateringu, rodzaju atrakcji, transportu.

Przygotowanie propozycji wraz z wyceną jest bezpłatne. Przygotowanie przez nas oferty jest niezobowiązujące. Klient dopiero po zapoznaniu się z propozycjami podejmuje decyzję.

Chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie ofertę i wykonali kalkulację kosztów? Zapraszamy do kontaktu!

 

Kiedy warto organizować imprezy firmowe?

Każda okazja jest dobra by podziękować swoim pracownikom, klientom, partnerom biznesowym za współpracę, zaangażowanie czy lojalność.  

Jubileusz firmy

Okrągłe jubileusze działalności firmy to idealna okazja do świętowania. Zaproś swoich pracowników i partnerów do wspólnej celebracji przebytej drogi i odniesionych sukcesów. Imprezy jubileuszowe to czas, gdy można podziękować osobom które przyczyniają się do rozwoju firmy.

Dobrym pomysłem na świętowanie jubileuszu jest organizacja eleganckiego bankietu lub kolacji. Jeśli impreza jest dla pracowników możemy połączyć wieczorną kolację z całodziennymi atrakcjami.

 Warto wówczas spotkać się wspólnie z pracownikami, a może kluczowymi partnerami by świętować osiągnięty sukces. Jubileuszowe imprezy firmowe pozwalają podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu firmy. Z okazji

Korzyść: Budujesz pozytywny wizerunek firmy, która docenia wkład i zaangażowanie współtwórców swojego sukcesu.

 

Imprezy integracyjne dla pracowników

Potrzeba integracji pracowników i zbudowania silnego zespołu to kolejny powód by zorganizować imprezę firmową. W naszej ofercie mamy wiele ciekawych i nieszablonowych dziennych programów integracyjnych oraz wieczornych imprez tematycznych, które pozwalają spotkać się po za miejsce pracy i lepiej poznać. Nasze programy tworzone są przez specjalistów, tak aby integrować, oparte są na współpracy i zaufaniu.

Imprezy dla pracowników to również okazja by podziękować wszystkim za zaangażowanie.

Korzyść: Budowanie silnego zespołu, gotowy wspólnie odnosić sukcesy.

Promocja produktów lub otwarcie

Wydarzenie z okazji promocji nowego produktu lub otwarcia miejsca to świetna okazja by zaprezentować produkt lub wypromować obiekt. Organizujemy wydarzenia promocyjne, które pozwalają dotrzeć do wielu potencjalnych partnerów i inwestorów. Dbamy o kompleksową oprawę każdego wydarzenie: dekoracje, catering, transport itp. Każdy szczegół ma znaczenie podczas wydarzeń promocyjnych! Warto powierzyć organizację profesjonalnym event menadżerom!

Korzyść: Prezentujesz swój produkt potencjalnym klientom oraz inwestorom.

 

Potrzebujesz organizacji wydarzenia z innej okazji?

Zajmiemy się wszystkim!

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja eventowa Argentum event specjalizuje się w organizacji imprez firmowych.

Działamy w całej Polsce, Wrocław, Warszaw, Poznań, Kraków. 

Napisz do nas a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!