Nasi klienci
« Wróć

Olimpiada Firmowa

Pokonaj kolegów z firmy w olimpijskich konkurencjach z przymrużeniem oka ;)
Zdobądź złoty medal i stań na najwyższym stopniu podium!!

Wybraliśmy dla Was konkurencje wymagające silnej integracji i współpracy w drużynie.

Przygotowaliśmy konkurencje na wesoło dla kobiet i mężczyzn, dużych i małych, silnych i słabszych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

I nie ma obawy, konkurencje nie są wymagające kondycyjnie, więc możemy przeprowadzić Olimpiadę również po "mocnej" imprezie wieczornej ;)

Najlepsze drużyny Olimpiady Firmowej staną na podium, otrzymają pamiątkowe medale, a mistrzowie uniosą w górę Puchar.

NAPISZ DO NAS 

 

 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.