Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Oferta zimowa

Zima to nie tylko białe szaleństwo i podsumowania roku. To też czas nowych programów integracyjnych. Na ZIMĘ 2014/2015 przygotowaliśmy dla Was szereg opcji na wyjazd integracyjny.

Zarówno amatorzy śniegu, jak i Ci preferujący zabawę w ciepłych pomieszczeniach znajdą tutaj coś dla siebie.

Wejdź i zobacz jak możemy zintegrować Twój zespół!

Współpracując z nami ODLICZYSZ VAT od eventu zimowego!

Atrakcje In-door

Na dworze zimno, ale integracja w środku wcale nie musi być gorsza. Mamy dla Was wyjątkowe programy, które gwarantują świetną zabawę niezależnie od pogody za oknem!

+ czytaj więcej

Atrakcje Out-door

Na śniegu można robić wiele. Świetnej zabawie nie przeszkodzi nawet chłód. Od zjazdu na byleczym do jazdy poduszkowcami!

+ czytaj więcej

Christmas Party

Christmas Party to świetna okazja do spotkania się i podziękowania sobie za cały wspólny rok pracy. Jeśli planujecie zrobić coś oryginalniejszego, niż zwykła kolacja wigilijna to zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

+ czytaj więcej

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.