Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Odpicuj Malucha

Zawsze marzyłeś aby spróbować tuningu samochodowego, ale nigdy nie było okazji?
Wreszcie będziesz mieć okazję do wykorzystania własnej wyobraźni. Stuningujmy MALUCHA!!! Na wesoło :)
Po zabawie przewrócić samochód na dach? BEZCENNE!!!

Oddamy do Waszej dyspozycji legendarne bolidy znane z rajdów po naszych drogach takie jak Fiat 126P, Fiat Seicento, Daewoo Tico, Nissan Micra, Opel Corsa i inne niesamowite samochody, które można określić pieszczotliwie jako MALUCH! A co z nimi zrobicie to już będzie zależeć od Waszej wyobraźni ;)

Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny. Każda z nich będzie miała za zadanie stuningować swojego Maluszka :) Ciekawe gadżety tuningowe będą dostępne na stoiskach, a walutę na ich zakup będziecie zdobywać w trakcie przygotowanych przez nas konkurencji.

Szykuje się świetna całodniowa zabawa :)

Wygrywa zespół, który wykaże się największą fantazją przy tuningowaniu Maluszka.

A co potem z tymi samochodzikami? Może by poskakać na dachu lub masce? A może przewrócić go na dach?
Możecie zrobić z nimi co chcecie!!!

 

Impreza Odpicuj Malucha

Odpicowywanie auta

Program odpicuj malucha

Impreza integracyjna odpicuj malucha

Trofeum

Odpicowywanie auta integracja

Program integracyjny odpicuj malucha

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.