Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Great Gatsby Party - impreza karnawałowa

Wyzwanie:

Opracowanie koncepcji i zorganizowanie tematycznej imprezy karnawałowej dla ponad 1000 pracowników wrocławskiej centrali jednej z instytucji finansowych.

Wykonanie:

Jeden z lokali w centrum Wrocławia zamieniliśmy w pełen przepychu i luksusu dom milionera Wielkiego Gatsby’ego. Podczas imprezy Goście mieli okazję zobaczyć wyjątkowy pokaz taneczny wykonany przez profesjonalnych tancerzy i spróbować szczęścia kręcąc kołem fortuny. Dodatkowo do dyspozycji Gości był kącik fotograficzny z przebraniami nawiązującymi do klimatu imprezy, w którym profesjonalny fotograf robił zdjęcia chętnym uczestnikom. Odbyły się również konkursy na najlepszych sobowtórów Jay’a i Daisy oraz pełen humoru konkurs taneczny. Zapewniliśmy oczywiście catering dla wszystkich Gości. Zabawa trwała do białego rana..

Galeria zdjęć

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.