Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Fluo Party - świecąca w ciemności impreza integracyjna

Wyzwanie:

Opracowanie koncepcji i zorganizowanie tematycznej imprezy tematyczbej dla ponad 170 pracowników jednej z wiodących instytucji finansowych we Wrocławiu.

Wykonanie:

Tego wieczoru miejsce wydarzenia zmieniliśmy w niesamowicie imprezową przestrzeń – królowały światła UV i kolorowe fluorescencyjne farby. Jednym z głównych punktów imprezy było wyjątkowe show taneczne, specjalnie przygotowane na ten wieczór przez profesjonalne tancerki. Dodatkowo goście mieli okazję wziąć udział w animacjach tanecznych oraz tematycznych konkursach. Ogromną atrakcją imprezy stał się kącik makijażowy. Nasze wizażystki zadbały o to, aby każdy z uczestników wyglądał „wyjątkowo - odblaskowo”. A to nie wszystko! Na gości czekała fotobudka i fotograf, który chwytał najlepsze momenty i uśmiechnięte twarze naszych Gości! To była niezapomniana noc!

Galeria zdjęć

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.