Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Fluo Party - świecąca w ciemności impreza integracyjna

Wyzwanie:

Opracowanie koncepcji i zorganizowanie tematycznej imprezy tematyczbej dla ponad 170 pracowników jednej z wiodących instytucji finansowych we Wrocławiu.

Wykonanie:

Tego wieczoru miejsce wydarzenia zmieniliśmy w niesamowicie imprezową przestrzeń – królowały światła UV i kolorowe fluorescencyjne farby. Jednym z głównych punktów imprezy było wyjątkowe show taneczne, specjalnie przygotowane na ten wieczór przez profesjonalne tancerki. Dodatkowo goście mieli okazję wziąć udział w animacjach tanecznych oraz tematycznych konkursach. Ogromną atrakcją imprezy stał się kącik makijażowy. Nasze wizażystki zadbały o to, aby każdy z uczestników wyglądał „wyjątkowo - odblaskowo”. A to nie wszystko! Na gości czekała fotobudka i fotograf, który chwytał najlepsze momenty i uśmiechnięte twarze naszych Gości! To była niezapomniana noc!

Galeria zdjęć

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe i wyjazdy integracyjne dla pracowników. Stworzymy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program imprezy. Szczególnie polecamy nasze wieczorne imprezy tematyczne: Fluo Party i Thriller Night.

Napisz do Nas!