Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Warsztaty improwizacji - Whose line is it anyway

Warsztaty improwizacji to ogromna dawka pozytywnej energii i zabawy w grupie oraz szansa by przełamać swoją nieśmiałość.

Gotowi na niezapomnianą zabawę?


Warsztaty z zakresu technik improwizacji to świetny pomysł na integrację zespołu. Nasze warsztaty oparte są na improwizacji kabaretowej. Nazwa warsztatów „Whose line is it anyway” pochodzi od amerykańskiego programu telewizyjnego, podczas którego komicy odgrywają  w całości improwizowane scenki, wcielając się w różne postacie. 

Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych trenerów improwizacji z wieloletnim doświadczenie. To właśnie oni wprowadzą uczestników w świat teatru, gdzie nie ma scenariuszy, jest tylko nasza wyobraźnia i kreatywność. Uczestnicy poznają metody i techniki, które pomogą im otworzyć się na nowe wyzwanie i odgrywać sceny na zawołanie.

Improwizacja to przede wszystkim fantastyczna zabawa. Warsztatom zawsze towarzyszy ogromna dawka pozytywnej energii i uśmiechu. A uczestnicy z każdą godziną stają się bardziej otwarci i odkrywają w sobie nowe umiejętności, których wcześniej nie znali.

Warsztaty improwizacji pozwalają również poprawić zdolności komunikacyjne i ułatwiają nawiązywanie relacji. A co niezwykle istotne warsztaty te są doskonałą metodą integracji, budowania silnego i zgranego zespołu. Improwizacja pozwala otworzyć się na współuczestników, poznać ich emocje i porozumiewać się bez słów.

A gdyby tak po nauce, ćwiczeniach i pierwszych wstąpieniach stanąć na prawdziwej scenie?

W części wieczornej aktorzy wraz z chętnymi uczestnikami warsztatów staną na scenie by wspólnie wystąpić w spektaklu Teatru Improwizowanego.

Wieczorny spektakl to gwarantowana dawka śmiechu i wyśmienitej zabawy. A także najlepsze podsumowanie całodziennej integracji zespołu. 

warsztaty teatralno-kabaretowe

warsztaty improwizacji

whose line is it anyway - warsztaty firmowe

impreza firmowa

nagrody podczas warsztatów taetralnych

impreza integracyjna

uczestnicy warsztatow improwizacji

wystepy podczas warsztatów improwizacji

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.