Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

The Game – Złam Szyfr

Gotowi na pełną emocji, łamigłówek i zagadek jedyną w swoim rodzaju mroczną grę The Game – Złam szyfr?

Zapraszamy do gry!

The Game jest to program integracyjny w formie niezwykłej gry, która rozgrywa się w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Cała gra odbywa się w niecodziennej i mrocznej scenerii.  Prowadzona jest przez poprzebierane, zagadkowe postacie, które zabierają uczestników do swojego świata.

Na początek goście zostają wprowadzeni w tajemniczy świat i podzieleni na drużyny.  Od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja. A gracze muszą zmierzyć się z zagadkami, łamigłówkami i niecodziennymi zadaniami. Bo tylko tak będą mogli wygrać grę.

Uczestnicy będą musieli zmierzyć się również z wielką i nieodgadnioną siłą jaką jest przeznaczenie, ponieważ ich kolejne zadania wskaże nieprzekupne koło fortuny. Do kogo uśmiechnie się szczęście?

Tylko poprawne rozwiązanie zadania umożliwi zdobycie kolejnej cennej wskazówki. Im więcej wskazówek tym, większa szansa by wygrać grę.

Spryt, szybkość, logiczne myślenie okażą się niezwykle ważne. Jednak by złamać szyfr i wygrać grę niezbędne jest coś więcej… konieczne jest zespołowe działanie.

Zwycięzca może być tylko jeden! Gotowy stanąć do walki?

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Koniecznie napisz do Nas, a my wyślemy Ci pełną ofertę! 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.