Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

The Game – Złam Szyfr

Gotowi na pełną emocji, łamigłówek i zagadek jedyną w swoim rodzaju mroczną grę The Game – Złam szyfr?

Zapraszamy do gry!

The Game jest to program integracyjny w formie niezwykłej gry, która rozgrywa się w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Cała gra odbywa się w niecodziennej i mrocznej scenerii.  Prowadzona jest przez poprzebierane, zagadkowe postacie, które zabierają uczestników do swojego świata.

Na początek goście zostają wprowadzeni w tajemniczy świat i podzieleni na drużyny.  Od tego momentu rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja. A gracze muszą zmierzyć się z zagadkami, łamigłówkami i niecodziennymi zadaniami. Bo tylko tak będą mogli wygrać grę.

Uczestnicy będą musieli zmierzyć się również z wielką i nieodgadnioną siłą jaką jest przeznaczenie, ponieważ ich kolejne zadania wskaże nieprzekupne koło fortuny. Do kogo uśmiechnie się szczęście?

Tylko poprawne rozwiązanie zadania umożliwi zdobycie kolejnej cennej wskazówki. Im więcej wskazówek tym, większa szansa by wygrać grę.

Spryt, szybkość, logiczne myślenie okażą się niezwykle ważne. Jednak by złamać szyfr i wygrać grę niezbędne jest coś więcej… konieczne jest zespołowe działanie.

Zwycięzca może być tylko jeden! Gotowy stanąć do walki?

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Koniecznie napisz do Nas, a my wyślemy Ci pełną ofertę! 

 

NAPISZ DO NAS 

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencję eventowe Argentum Event tworzy grupa profesjonalnych event menadżerów z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Możesz powierzyć nam organizację spotkania biznesowego, warsztatów, gry terenowej i wyjazdów integracyjnych oraz wszelkich wydarzeń firmowych. Mamy w ofercie niepowtarzalne programy! Miłośniką rywalizacji polecamy wyjątkowy program THE GAME - Złam Szyfr.

Zapraszamy do kontaktu!