Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Incentive travel - wyjazdy motywacyjne dla Twojej firmy

Incentive travel

Odkryj nowy wymiar zagranicznych wyjazdów firmowych!

Jeżeli szukasz sprawdzonego i pewnego organizatora wyjazdów incentive travel to zespół Argentum Event jest do Twojej dyspozycji!

Branża incentive travel w ostatnich latach zaczęła się intensywnie rozwijać na całym świecie. Obecnie już nie tylko wielkie zagraniczne korporacje inwestują w ten rodzaj motywacji swojego zespołu. Zagraniczne wyjazdy motywacyjne zyskują coraz większe zainteresowanie, ponieważ przedsiębiorcy zauważają płynące korzyści.  

Nasza agencja zajmuje się organizacją szytych na miarę zagranicznych wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych – incentive travel.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji i budowaniu silnego zespołu. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz możliwości.

Dlaczego jeśli wyjazd motywacyjny incentive travel to z Argentum Event?

Niezwykle ważne jest dla nas budowanie zaufania naszych klientów. Zawsze podchodzimy z ogromnym zapałem i pełnym profesjonalizmem do organizacji każdego wydarzenia. Dbamy o to by uczestnicy naszych wyjazdów motywacyjnych incentive byli zadowoleni i zmotywowani po powrocie do osiągania kolejnych sukcesów.

 

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty!

 

Dlaczego My:

 • spełniamy wszystkie formalne wymogi związane z prowadzeniem działalności w obszarze zagranicznych wyjazdów incentive travel*
 • indywidualnie podchodzimy do każdego klienta
 • zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów motywacyjnych : transport, noclegi, wyżywienie oraz oczywiście niezwykłe atrakcje
 • otrzymasz pełną opiekę i wsparcie doświadczonego zespołu.
 • czuwamy nad bezpieczeństwem uczestników
 • uczestnicy wspominają nasze wyjazdy motywacyjne latami!

* Działamy w pełni legalnie i jesteśmy licencjonowanym organizatorem turystyki posiadającym wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Urząd Marszałkowski. Zgodnie z restrykcyjnym prawem turystycznym posiadamy gwarancję ubezpieczeniową turystyczną, której beneficjentem jest Marszałek Województwa, dodatkowo posiadamy polisę OC jako organizator imprez, jak również zawieramy stosowne ubezpieczenia na rzecz uczestników naszych wyjazdów. 

Chcesz nas lepiej poznać? Zapoznaj się z opiniami naszych klientów!

 

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i specjalnie dla Ciebie przygotujemy ofertę na

 • wyjazd integracyjny
 • wyjazd motywacyjny
 • program motywacyjny dla pracowników zwieńczony wyjazdem dla najlepszych
 • wyjazd w formie nagrody dla najlepszych pracowników
 • konferencję
 • event firmowy
 • wyjazd VIP w formie niezapomnianej przygody
 • turystykę przyjazdową (Incoming DMC)

Co możemy zorganizować w ramach wyjazdów motywacyjnych incentive travel?

Jesteśmy zespołem event managerów, którzy nie znają słowa „niemożliwe”. Nie ograniczamy naszej oferty do konkretnych miejsc, atrakcji, terminów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje naszych klientów.

Z powodzeniem zorganizujemy dla Waszego zespołu wyjazd motywacyjny o charakterze wypoczynkowy, pełen sportowych atrakcji lub z odrobiną szaleństwa i adrenaliny.

W zależności od preferencji grupy dopasujemy najlepsze atrakcje: nurkowanie, zwiedzanie stolic europejskich, żeglarstwo, sporty zimowe i wiele wiele więcej. 

Dokąd możemy zabrać Twój zespół? To wszystko zależy od Ciebie!

 

Może nasza galeria zdjęć Cię zainspiruje?

 

 

Wiedeń belveder

Berlin

Praga

Incentive tavel park wodny w Berlinie

żeglarstwo podczas wyjazdów motywacyjnych

skutery śnieżne atrakcją podczas incentive travel

Barcelona incentive travel

Wyjazd incentive travel do Pragi

wyjazd motywacyjny do Berlina

Integracja w górach

Rusinowa polana

Sagrada Familia - incentive travel Barcelona

Wyjazd incentive travel nurkowanie

wyjazd motywacyjny przyroda

relaks na plaży podczas wyjazdów motywacyjnych

Tropikalne plaże atrakcją podczas Incentive travel

Wyjazdy motywacyjne do Azji

zagraniczne wyjazdy motywacyjne zwierzęta

Wyjazdy firmowe incentive travel

zagraniczne wyjazdy motywacyjne dla firm

 

NAPISZ DO NAS

Przygotujemy wyjazd motywacyjny dostosowany specjalnie dla Twojego zespołu!  

 

Wciąż się wahasz czy zagraniczny wyjazd motywacyjny to odpowiedni wybór dla Twojej firmy?

Poznaj najważniejsze korzyści, które osiągają firmy z całego świata właśnie dzięki incentive travel!

 

Wyjazdy motywacyjne incentive travel - 9 najważniejszych korzyści 

Wyjazdy zagraniczne incentive travel mogą stanowić potężne narzędzie biznesowe, które warto wykorzystać w celu motywacji zespołu.

Oto kilka kluczowych zalet wynikających z odpowiedniego dostosowania podróży motywacyjnej do grupy docelowej i wyznaczonych celów.

Pierwsze korzyści z organizacji wyjazdu motywacyjnego osiągasz jeszcze przed samym wyjazdem:

1. Pozytywne emocje i pobudzenie zespołu – ogłoszenie informacji o możliwości zorganizowania dla pracowników zagranicznego wyjazdu incentive travel najczęściej wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. A te przekładają się na relacje w biurze oraz nastawienie do pracy  i pracodawcy.

2. Wzrost motywacji – informacja o planowanej zagranicznej podróży to dla pracowników sygnał, że najlepsi zostaną docenieni. Pracownicy angażują się jeszcze bardziej, aby udowodnić, że zasługują na nagrodę. Im wyższa nagroda tym większa motywacja. Nikt nie chce stracić miejsca na liście podróżujących.  

3. Zwiększenie efektywności – codzienna rutyna często wpływa na spadek efektywności pracowników. Informacja o ekskluzywnej podróży incentive travel sprawia, że pracownicy mogą odkryć w sobie uśpione pokłady energii i stają się bardziej wydajni.

4. Lepsze wyniki całej firmy – wzrost motywacji, efektywności i chęć zdobycia nagrody wpływa na ogólne wyniki firmy. Lepsze wyniki poszczególnych pracowników to lepsze wyniki całej firmy.

Korzyści, jakie wciąż będziesz osiągał po powrocie z wyjazdu motywacyjnego:

5. Wypoczęty i gotowy do pracy zespół – przed wyjazdem motywacyjnym pracownicy chcieli zasłużyć na wyjazd, więc pracowali z dużym zaangażowaniem. Kilkudniowy odpoczynek pozwoli im zregenerować siły i powrócić do pracy z nową energią i siłą.

6. Pozytywne nastawienie – ekscytujące doświadczenia i przeżycia z podróży motywacyjnej incentive travel, wprowadzają atmosferę zadowolenia.

7. Wzrost zaufania i lojalności – doceniony pracownik to szczęśliwy pracownik, który nie musi szukać sobie nowego miejsca pracy.  Pracownicy, którzy czują się dobrze traktowani i nagradzani chętniej przywiązują się do swojej firmy i chcą dla niej osiągać najlepsze możliwe rezultaty.

8. Silniejszy zespół – wyjazdy incentive travel są idealną okazją do integracji i budowania silnego zespołu.  Możliwość spędzenia ze sobą kilku dni z dala od miejsca pracy, często pod jednym dachem daje więcej niż tygodnie w jednym biurze, gdzie każdy zajęty jest swoją pracą..

9. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy – odpowiednio zorganizowane i dobrane do grupy zagraniczne motywacyjne wyjazdy na długo zapadają w pamięci uczestników.  Te wspomnienia łączą zespół z Twoją firmą  i wywołują pozytywne emocje. Pracownicy opowiadają o wyjazdach bliskim, znajomym, pracownikom innych firm i budują pozytywny wizerunek Twojej firmy jako miejsca pracy.

 

Pamiętaj, że nikt nie może promować firmy, marki, produktów lub usług lepiej jak Twoi zadowoleni i szczęśliwi pracownicy i partnerzy.

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Nasza agencja Argentum Event jest działającym w pełni legalnie, licencjonowanym organizatorem motywacyjnych wyjazdów dla firm. Specjaizujemy się w organizacji zagranicznych firmowych wyjazdów motywacyjny do różnych zakątków świata m.in.: Praga, Berlin, Barcelona, Majorka, Malta.

Wyróżnia nas: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, NAJLEPSZE CENY, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W naszej ofercie: zagraniczne wyjazd integracyjny i motywacyjny, konferencję eventy firmowy, wyjazd VIP, turystyka przyjazdowa (Incoming DMC)

Zapraszamy do kontaktu!