Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Magia Holywood Warsztaty Filmowe nakręć własny film

Zawsze marzyłeś by wystąpić w filmie?
A może chciałeś spróbować swoich sił jako reżyser, scenarzysta bądź scenograf?

Czas spełnić marzenia i przeżyć prawdziwą Magię Hollywood!

 

 

Warsztaty filmowe – Magia Hollywood to szansa by zintegrować zespół, jednocześnie fantastycznie się bawiąc.

Warsztaty filmowe polegają na nagraniu własnych krótkometrażowych produkcji filmowych. A wszystko to pod okiem profesjonalnego filmowca, który pomoże stworzyć jedyny w swoim rodzaju Wasz film!

Nasze warsztaty filmowe to szansa by sprawdzić się w nowej roli, poznać lepiej współpracowników, stać się prawdziwą ekipą filmową. A wszystko po to, by to właśnie Wasz film wygrał najcenniejszą z najcenniejszych, wyśnioną przez największe osobistości świata filmu i wyczekiwaną 20 lat prze Leonardo diCaprio złotą statuetkę.

O czym będzie Wasz film? Kto wcieli się w główną postać? A kto zajmie się scenariuszem i kostiumami? To wszystko zależy wyłącznie od Was.

My zapewnimy Wam pełną garderobę, profesjonalnych wizażystów i gadżety, z którymi przemienicie się w wymyślone przez Was postacie i wykreujecie sceny.

Warsztaty filmowe dostarczają uczestnikom wiele uśmiechu, pozytywnych emocji i świetnej zabawy, Ale to również jedna z naszych metod integracji. Podczas warsztatów obserwujemy jak drużyny współpracują, pomagają sobie i wspólnie kreują postacie i scenariusz. Powstały film jest efektem pracy całej drużyny J

A wieczorem, gdy pierwsze emocje opadają. My już szykujemy sporą dawkę kolejnych równie niesamowitych. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w prawdziwej Gali Oskarowej, podczas której po raz pierwszy obejrzą wszystkie produkcje filmowe. Nie zabraknie śmiechu, a może i wzruszenia?

A na koniec emocje osiągną punkt kulminacyjny i rozdane zostaną oskary. Który film będzie najlepszy, kto z Waszej firmy okaże się najlepszym aktorem/aktorką?

Sprawdźcie!

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu oraz reportaż filmowy z wcześniejszych wydarzeń.

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Argentum Event to agencja z pasją i doświadczeniem. Działamy na rynku już ponad 10 lat i jesteśmy jedną z najlepszych agencji w kraju. Zajmujemy sie organizacją imprez firmowych, warsztatów filmowych, wyjazdów integracyjnych oraz motywacyjnych dla pracowników. Nasze programy cieszą si ogromną popularnością wśród firm, ponieważ łączą dobrą zabaw z integracją zespołu! Szczególnie polecamy nasz autorski scenariusz warsztatów filmowych Magia Hollywood. Siedziba naszej firmy mieści sie we Wrocławiu i Warszawie. 

Napisz do nas i poproś o niezobowiązującą prezentację oferty!