Nasi klienci

Pogotowie eventowe

Fluo Party

Baner Magia Hollywood

Baner Maszyna Goldberga

Baner Mega Teleturniej

 

« Wróć

Magia Holywood Warsztaty Filmowe nakręć własny film

Zawsze marzyłeś by wystąpić w filmie?
A może chciałeś spróbować swoich sił jako reżyser, scenarzysta bądź scenograf?

Czas spełnić marzenia i przeżyć prawdziwą Magię Hollywood!

 

 

Warsztaty filmowe – Magia Hollywood to szansa by zintegrować zespół, jednocześnie fantastycznie się bawiąc.

Warsztaty filmowe polegają na nagraniu własnych krótkometrażowych produkcji filmowych. A wszystko to pod okiem profesjonalnego filmowca, który pomoże stworzyć jedyny w swoim rodzaju Wasz film!

Nasze warsztaty filmowe to szansa by sprawdzić się w nowej roli, poznać lepiej współpracowników, stać się prawdziwą ekipą filmową. A wszystko po to, by to właśnie Wasz film wygrał najcenniejszą z najcenniejszych, wyśnioną przez największe osobistości świata filmu i wyczekiwaną 20 lat prze Leonardo diCaprio złotą statuetkę.

O czym będzie Wasz film? Kto wcieli się w główną postać? A kto zajmie się scenariuszem i kostiumami? To wszystko zależy wyłącznie od Was.

My zapewnimy Wam pełną garderobę, profesjonalnych wizażystów i gadżety, z którymi przemienicie się w wymyślone przez Was postacie i wykreujecie sceny.

Warsztaty filmowe dostarczają uczestnikom wiele uśmiechu, pozytywnych emocji i świetnej zabawy, Ale to również jedna z naszych metod integracji. Podczas warsztatów obserwujemy jak drużyny współpracują, pomagają sobie i wspólnie kreują postacie i scenariusz. Powstały film jest efektem pracy całej drużyny J

A wieczorem, gdy pierwsze emocje opadają. My już szykujemy sporą dawkę kolejnych równie niesamowitych. Wszyscy uczestnicy wezmą udział w prawdziwej Gali Oskarowej, podczas której po raz pierwszy obejrzą wszystkie produkcje filmowe. Nie zabraknie śmiechu, a może i wzruszenia?

A na koniec emocje osiągną punkt kulminacyjny i rozdane zostaną oskary. Który film będzie najlepszy, kto z Waszej firmy okaże się najlepszym aktorem/aktorką?

Sprawdźcie!

Napisz do nas, a otrzymasz pełną ofertę eventu oraz reportaż filmowy z wcześniejszych wydarzeń.

NAPISZ DO NAS

Copyrights © by Argentum Event
Created by mediaessence.pl
Polityka w sprawie Cookies

Agencja eventowa – Argentum Event z siedzibą we Wrocławiu i w Warszawie organizuje imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy firmowe, pikniki, akcje promocyjne w rejonach takich jak Dolny Śląsk, Wielkopolska, Małopolska, Mazury, Karkonosze, Zegrze, woj. mazowieckie, lubuskie, opolskie i dolnośląskie. Mamy pomysły na każdego rodzaju wydarzenia i okazje, niezależnie czy będą to bankiety, kręcenie filmów, firmowe wyjazdy integracyjne dla pracowników, event filmowy, organizacja eventów czy imprezy integracyjne dla firm. Wrocław agencja eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Legnica, Jelenia Góra czy Opole lub Katowice. Każde organizowane przez nas firmowe wyjazdy integracyjne to doskonała zabawa. Działamy także na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Lublin i wielu innych. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu i w Warszawie. Szczególne polecamy nasze najciekawsze programy, czyli warsztaty fotograficzne i filmowe. Świetnym wyborem będą również Olimpiada Firmowa oraz wieczorna impreza w klimacie PRL, a także tuning maluchów. Nasza agencja eventowa stworzy dla Państwa wyjątkowy i szyty na miarę program wyjazdu i każdej imprezy.